• درباره
  • موارد مشابه

📻 کتاب صوتی:

قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته

قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته
قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته
قربانی کتابی استثنایی است؛ روایتی از آن‌سوی جبهه جنگ جهانی دوم، روایتی از اوضاع کشورهای تحت اشغال جبهه متحدین آلمان و ایتالیا از دل اردوگاه فاتحان سال‌های اول جنگ. کورتزیو مالاپارته خبرنگاری ایتالیایی بود که با سمت سروانی در کشورهای مختلف جبهه متحدین می‌گشت و خاطراتش را مخفیانه می‌نوشت. او بلافاصله بعد از پایان جنگ این خاطرات را در قالب کتاب قربانی منتشر کرد، کتابی که خیلی زود به یکی از پرفروش‌ترین آثار آن دوره تبدیل شد.

قهرمان اصلی کتاب کاپوت یا قربانی است و آن جانوری است شاد و بی‌رحم و خونخوار. هیچ واژه‌ای بهتر از این اصطلاح خشن و نیمه‌مرموز آلمانی یعنی «کاپوت»، که در لغت به معنی خردشده و له‌وپه و تکه‌تکه و نابودشده است، نمی‌توانست حال اروپای بعد از جنگ را توصیف کند.

با صدای: پیمان رشادی
منبع: شنوتو

تگهای سئو: دانلود رایگان قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته – پخش آنلاین قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته – تماشای رایگان قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته – ویدیوی فیلم قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته – قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته نسخه بدون سانسور شده – قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته با زیرنویس چسبیده – قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته با دوبله فارسی اصلی – قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته با کیفیت hd اچ دی – قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته با کیفیت خوب – قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته کم حجم مخصوص موبایل – دانلود سریع قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته برای تلفن همراه دسکتاپ ویندوز و تبلت – لینک دانلود قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته – فیلم قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته ورژن قدیمی و جدید سال – تماشای آسان و بازدید مجانی ویدیوی فیلم و انیمیشن قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته – در اتوبوس و مسافرت – پیش نمایش تریلر آنونس قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته – نمایش خانگی – دیدن قربانی ~کورتزیو‌مالاپارته در اوقات فراغت

اَپ لیلیت

با دانلود و نصب اپلیکیشن ؛
لیلیت را همراه خود داشته باشید


برنامه‌ای ایمن و بهینه
سایز فایل: 1 مگابایت
آخرین آپدیت: 18 اسفند

error: هشدار: محتوا محافظت می‌شود!!