• درباره
  • موارد مشابه

📻 کتاب صوتی:

در پستخانه ~آنتوان‌چخوف

در پستخانه ~آنتوان‌چخوف
در پستخانه ~آنتوان‌چخوف
همسر جوان و خوشگل « سالادکوپرتصوف » ، رئیس پستخانه‌‌ی شهرمان را چند روز قبل ، به خاک سپردیم. بعد از پایان مراسم خاکسپاری آن زیبارو ، به پیروی از آداب و سنن پدران و نیاکانمان ، در مجلس یادبودی که به همین مناسبت در ساختمان پستخانه برپا شده بود شرکت کردیم. هنگامی که بلینی (نوعی نان گرد و نازک که خمیر آن از آرد و شیر و شکر و تخم مرغ تهیه میشود) آوردند ، پیرمردِ زن مرده ، به تلخی زار زد و گفت: ــ به این بلینی‌ها که نگاه میکنم ، یاد زنم می‌افتم … طفلکی مانند همین بلینی‌ها ، نرم و گلگون و خوشگل بود … عین بلینی! تنی چند سر تکان دادند و اظهار نظر کردند که: ــ از حق نمی‌شود گذشت ، خانم تان واقعاً خوشگل بود … زنی درجه یک!

معرفی چخوف دیگر کاری بیهوده است او را همه می شناسند و اکثر کتابدوستان با کتاب هایش آشنا هستند. آنتوان پاولوویچ چِخوف‏ (29 ژانویه 1860 – 15 ژوئیه 1904) داستان‌نویس و نمایش‌نامه‌نویس برجسته ی روس است. او در زمان حیاتش بیش از 700 اثر ادبی آفرید. او را مهم‌ترین داستان کوتاه‌نویس برمی‌شمارند و در زمینه ی نمایش‌نامه‌نویسی نیز آثار برجسته‌ای از خود به جا گذاشته‌است و وی را پس از شکسپیر بزرگترین نمایش نامه‌نویس می‌دانند.

نویسنده آنتوان چخوف / مترجم سروژ استپانیان / راوی امیر اردلان داودی /
منبع: شنوتو

تگهای سئو: دانلود رایگان در پستخانه ~آنتوان‌چخوف – پخش آنلاین در پستخانه ~آنتوان‌چخوف – تماشای رایگان در پستخانه ~آنتوان‌چخوف – ویدیوی فیلم در پستخانه ~آنتوان‌چخوف – در پستخانه ~آنتوان‌چخوف نسخه بدون سانسور شده – در پستخانه ~آنتوان‌چخوف با زیرنویس چسبیده – در پستخانه ~آنتوان‌چخوف با دوبله فارسی اصلی – در پستخانه ~آنتوان‌چخوف با کیفیت hd اچ دی – در پستخانه ~آنتوان‌چخوف با کیفیت خوب – در پستخانه ~آنتوان‌چخوف کم حجم مخصوص موبایل – دانلود سریع در پستخانه ~آنتوان‌چخوف برای تلفن همراه دسکتاپ ویندوز و تبلت – لینک دانلود در پستخانه ~آنتوان‌چخوف – فیلم در پستخانه ~آنتوان‌چخوف ورژن قدیمی و جدید سال – تماشای آسان و بازدید مجانی ویدیوی فیلم و انیمیشن در پستخانه ~آنتوان‌چخوف – در اتوبوس و مسافرت – پیش نمایش تریلر آنونس در پستخانه ~آنتوان‌چخوف – نمایش خانگی – دیدن در پستخانه ~آنتوان‌چخوف در اوقات فراغت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن، لیلیت را در دستگاه همراه خود داشته باشید و سرگرم شوید…