• درباره
  • موارد مشابه

📻 کتاب صوتی:

س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت

س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت
س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت

“س.گ.ل.ل” داستانی ست که در دو هزار سال بعد اتفاق می‌افتد و از پیدایش بشر بر روی زمین بیست هزار سال می گذرد. راوی همه چیز را عجیب می‌بیند و انگار از دوران خودش مثل اصحاب کهف یکدفعه پرت شده به آینده (و این بیشتر به خاطر مخاطب است تا گذشت زمان را از طریق مقایسه ی دنیای خودش و دنیای داستان حس بکند).

توضیح درباره پیشگویی صادق هدایت: در این داستان حیرت انگیز که در سال 1312 (تاریخ انتشار کتاب) منتشر شده است، جهان امروزی و لوازمی همچون تبلت با چت تصویری، دوربین‌های مداربسته و حسگرهای دیجیتالی و هواساز اتاق‌ها، ابرهای تصویری تکنولوژی هولوگرام و… توسط نویسنده نابغه (هدایت) به مهارت هرچه تمام‌تر به تصویر کشیده شده هست، جهانی آخرالزمانی که در سال 1312 هیچکسی نمی‌توانست چنین آینده ای را پیش‌بینی کند!!! و عجیب است که چطور یک نویسنده ایرانی از اختراع و به وجود آمدن چنین فناوری‌ها و تکنولوژی‌هایی مطلع بوده است!!!

درباره داستان: در این داستان نویسنده با تخیل خود به تصویر جهان آینده و فرجام آن پرداخته‌است. آینده‌ای که در آن هرچه عقاید و مذاهب مختلف وعده می‌داد، علم آن‌ها را به صورت عملی درآورده است. داستان حول دو شخص هنرمند با افکار و عقیده‌های مختلف به نام سوسن و تد می‌چرخد. شخصیت “تد” حلقه ی اتصالی است بین دو زمان که برای فرار از واقعیت های کثیف دنیای خودش از گذشته و سنت‌های آن حرف می زند.

با صدای: امیر اردلان داودی

منبع: شنوتو

تگهای سئو: دانلود رایگان س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت – پخش آنلاین س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت – تماشای رایگان س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت – ویدیوی فیلم س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت – س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت نسخه بدون سانسور شده – س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت با زیرنویس چسبیده – س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت با دوبله فارسی اصلی – س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت با کیفیت hd اچ دی – س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت با کیفیت خوب – س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت کم حجم مخصوص موبایل – دانلود سریع س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت برای تلفن همراه دسکتاپ ویندوز و تبلت – لینک دانلود س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت – فیلم س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت ورژن قدیمی و جدید سال – تماشای آسان و بازدید مجانی ویدیوی فیلم و انیمیشن س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت – در اتوبوس و مسافرت – پیش نمایش تریلر آنونس س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت – نمایش خانگی – دیدن س.گ.ل.ل ~صادق‌هدایت در اوقات فراغت

اَپ لیلیت

با دانلود و نصب اپلیکیشن ؛
لیلیت را همراه خود داشته باشید


برنامه‌ای ایمن و بهینه
سایز فایل: 1 مگابایت
آخرین آپدیت: 18 اسفند