• درباره
  • موارد مشابه

📻 کتاب صوتی:

داش آکل ~صادق‌هدایت

داش آکل ~صادق‌هدایت
داش آکل ~صادق‌هدایت

داش‌آکل لوطی مشهور شیرازی است که خصلت‌های جوانمردانه‌اش او را محبوب مردم ضعیف و بی‌پناه شهر کرده‌است. اما کاکارستم که گردن‌کلفتی ناجوانمرد است و به همین سبب، بارها ضرب شست داش آکل را چشیده، به شدت از او نفرت دارد و در پی فرصتی است تا زهرش را به داش آکل بریزد و از او انتقام بگیرد. در همین حین، حاجی صمد -از مالکان شیراز- می میرد، و داش آکل را وصی خود قرار می‌دهد. داش آکل، با اینکه آزادی خود را از همه چیز بیشتر دوست دارد، به ناچار این وظیفه دشوار را به گردن می‌گیرد. او با دیدن مرجان، دختر چهارده سالهٔ حاجی صمد، به وی دل می‌بازد. اما اظهار عشق به مرجان را خلاف رویهٔ جوانمردی و عمل به وظیفهٔ خود می‌داند. در نتیجه، این راز را در دل نگه می‌دارد. در عوض، طوطی‌ای می‌خرد، و درد دلش را به او می‌گوید.

از داستان زیبای بومی ایرانی داش آکل فیلمی به کارگردانی مسعود کیمیایی ساخته شده است، که در سال 1350 با هنرنمایی و نقش آفرینی بهروز وثوقی در سینماها اکران شد.

با صدای: مریم راعی
منبع: شنوتو

تگهای سئو: دانلود رایگان داش آکل ~صادق‌هدایت – پخش آنلاین داش آکل ~صادق‌هدایت – تماشای رایگان داش آکل ~صادق‌هدایت – ویدیوی فیلم داش آکل ~صادق‌هدایت – داش آکل ~صادق‌هدایت نسخه بدون سانسور شده – داش آکل ~صادق‌هدایت با زیرنویس چسبیده – داش آکل ~صادق‌هدایت با دوبله فارسی اصلی – داش آکل ~صادق‌هدایت با کیفیت hd اچ دی – داش آکل ~صادق‌هدایت با کیفیت خوب – داش آکل ~صادق‌هدایت کم حجم مخصوص موبایل – دانلود سریع داش آکل ~صادق‌هدایت برای تلفن همراه دسکتاپ ویندوز و تبلت – لینک دانلود داش آکل ~صادق‌هدایت – فیلم داش آکل ~صادق‌هدایت ورژن قدیمی و جدید سال – تماشای آسان و بازدید مجانی ویدیوی فیلم و انیمیشن داش آکل ~صادق‌هدایت
در اتوبوس و مسافرت – پیش نمایش تریلر آنونس داش آکل ~صادق‌هدایت – نمایش خانگی – دیدن داش آکل ~صادق‌هدایت در اوقات فراغت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن، لیلیت را در دستگاه همراه خود داشته باشید و سرگرم شوید…