• درباره
  • موارد مشابه

نفتی ~صادق‌چوبک

نفتی ~صادق‌چوبک
نفتی ~صادق‌چوبک

صادق چوبک در سال 1295 خورشیدی در بوشهر به دنیا آمد. پدرش تاجر بود، اما به دنبال شغل پدر نرفت و به کتاب روی آورد. در بوشهر و شیراز درس خواند و دورۀ کالج آمریکایی تهران را هم گذراند و در سال 1316 به استخدام وزارت فرهنگ درآمد.

نخستین مجموعۀ داستان‌‌‌اش را با نام «خیمه شب بازی» در سال 1324 منتشر کرد. وی در این اثر و «چرا دریا طوفانی شد» (1328) بیشتر به توصیف مناظر پرداخته است، ضمن این‌که در این آثار شخصیت‌های داستان و روابط آن‌ها و روحیات آن‌ها نیز به تصویر کشیده شده‌اند. در سال 1328 اثر دیگرش را هم که دارای سه داستان و یک نمایشنامه بود، با عنوان «انتری که لوطی‌اش مرده بود» به چاپ سپرد. آثار دیگر وی که برایش شهرت فراوان به ارمغان آورد، رمان‌های «تنگسیر» (1342) و «سنگ صبور» (1345) است.

با صدای: معین شافعی
منبع: شنوتو

تگهای سئو: دانلود رایگان نفتی ~صادق‌چوبک – پخش آنلاین نفتی ~صادق‌چوبک – تماشای رایگان نفتی ~صادق‌چوبک – ویدیوی فیلم نفتی ~صادق‌چوبک – نفتی ~صادق‌چوبک نسخه بدون سانسور شده – نفتی ~صادق‌چوبک با زیرنویس چسبیده – نفتی ~صادق‌چوبک با دوبله فارسی اصلی – نفتی ~صادق‌چوبک با کیفیت hd اچ دی – نفتی ~صادق‌چوبک با کیفیت خوب – نفتی ~صادق‌چوبک کم حجم مخصوص موبایل – دانلود سریع نفتی ~صادق‌چوبک برای تلفن همراه دسکتاپ ویندوز و تبلت – لینک دانلود نفتی ~صادق‌چوبک – فیلم نفتی ~صادق‌چوبک ورژن قدیمی و جدید سال – تماشای آسان و بازدید مجانی ویدیوی فیلم و انیمیشن نفتی ~صادق‌چوبک
در اتوبوس و مسافرت – پیش نمایش تریلر آنونس نفتی ~صادق‌چوبک – نمایش خانگی – دیدن نفتی ~صادق‌چوبک در اوقات فراغت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن، لیلیت را در دستگاه همراه خود داشته باشید و سرگرم شوید…