جهت شنیدن کتاب صوتی «شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی» روی لینک اشاره نمائید

  • درباره
  • موارد مشابه

📻 کتاب صوتی:

شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی

شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی
شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی

کتاب صوتی شهرش، گوسفندانش، نوشته هاروکی موراکامی، داستانی است از روزهای زندگی یک مرد ژاپنی که به ناگه یک روز متوجه اهمیت تمامی آنچه که از دست داده می‌شود.

همه‌چیز با اولین برف سال در خیابان ساپورو در شمال ژاپن که شروع به ریزش کرده بود، شروع شد. وقتی توکیو را از فرودگاه ناریتا با یک 747 ترک کرد، فقط یک تیشرت پوشیده بود. برف باریدن گرفته بود قبل از اینکه نوار نود دقیقه‌ای واک‌من ‌را تمام کرده باشد. هاروکی موراکامی (Haruki Murakami) امروزه به یک پدیده شگفت‌انگیز تبدیل شده و ذهن بسیاری از ناشران و منتقدان را به خودش مشغول کرده که راز این موفقیت در چیست؟ اول ازدواج کرد، بعد شروع به کار کرد و در آخر موفق شد به نحوی فارغ التحصیل شود. به زبانی دیگر، ترکیبی که هاروکی دنبال می‌کرد، کاملا برعکس آن چه بود که عادی تلقی می‌شد. مخاطبان او از جنس مخاطبان جی‌کی‌رولینگ و تالکین نیستند و موضوعاتی که او درباره‌شان می‌نویسند نیز از آن دست موضوعاتی نیست که برای مخاطبان نوجوان پرجاذبه باشد. از طرف دیگر او معتقد به فرهنگ ژاپن است، یعنی فرهنگی که زبان مهجوری دارد و در رده 10 زبان پویا و زنده دنیا جا ندارد. رمان‌ها و نوشته‌های موراکامی در مقایسه با سینمای ژاپن که در سال‌های بعد از جنگ جهانی دوم به اوج شکوفایی خود رسید و کارگردانان بزرگی از دل آن جریان بیرون آمد، حالا دیگر مخاطبان گسترده‌تری دارد. در داستان کتاب صوتی شهرش، گوسفندانش، می‌شنویم که چگونه یکدفعه همه‌ی نظرهایش تغییر کردند و به این واقعیت پی‌برد: فردا دوباره پانصد کیلومتر از هم دور خواهیم شد. روزهای محدودی دوباره در خیابان‌های مختلف قدم خواهیم زد. احترام تصنعیِ همیشگی را به هم خواهیم گذاشت. کار دشوار عبث‌مان را مثل کارکنانِ پر استرس ادامه خواهیم داد.

با صدای: مهدی رضایی، علی شمسی، زیبا حاجیان
منبع: شنوتو

تگهای سئو: دانلود رایگان شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی – پخش آنلاین شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی – تماشای رایگان شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی – ویدیوی فیلم شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی – شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی نسخه بدون سانسور شده – شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی با زیرنویس چسبیده – شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی با دوبله فارسی اصلی – شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی با کیفیت hd اچ دی – شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی با کیفیت خوب – شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی کم حجم مخصوص موبایل – دانلود سریع شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی برای تلفن همراه دسکتاپ ویندوز و تبلت – لینک دانلود شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی – فیلم شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی ورژن قدیمی و جدید سال – تماشای آسان و بازدید مجانی ویدیوی فیلم و انیمیشن شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی – در اتوبوس و مسافرت – پیش نمایش تریلر آنونس شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی – نمایش خانگی – دیدن شهرش، گوسفندانش ~هاروکی‌موراکامی در اوقات فراغت

اَپ لیلیت

با دانلود و نصب اپلیکیشن ؛
لیلیت را همراه خود داشته باشید


برنامه‌ای ایمن و بهینه
سایز فایل: 1 مگابایت
آخرین آپدیت: 18 اسفند

error: هشدار ⚠️ محتوا محافظت می‌شود