• درباره
  • موارد مشابه

📻 کتاب صوتی:

اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک

اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک
اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک

کتاب صوتی اولین پاسپورت من اثر اورهان پاموک، درباره‌ پسری استانبولی است که پدرش او و برادرش را رها کرده و به پاریس رفته و آن‌ها در کنار مادربزرگشان زندگی می‌کنند. اما پس از مدتی تصمیم می‌گیرند پیش پدرشان بروند. آن‌ها برای گرفتن پاسپورت اقدام می‌کنند… اورهان پاموک (Orhan Pamuk)، نویسنده و رمان‌نویس اهل کشور ترکیه و برنده جایزه نوبل ادبیات است. او نخستین ترک تباری است که این جایزه را دریافت کرده است. پاموک در کشور خود نویسنده‌ای بسیار نامدار است. آثار او پیش از دریافت جایزه نوبل ادبیات به 46 زبان و پس از آن به 56 زبان ترجمه شده است. آثار او عبارت‌اند از: نام من سرخ، جودت بیک و پسران، موزه معصومیت، با و بی‌تکلف: درس گفتارهای داستان‌نویسی.

در قسمتی از کتاب صوتی اولین پاسپورت من (My First Passport) می‌شنویم: به این خاطر که عکاس به نظرم مضحک می‌آمد گویا در عکس اولین پاسپورتم شکل عجیبی به خودم گرفته‌ام. آن‌گونه که گذرنامه نشان می‌داد گویا موهای قهوه‌ای من از اول سال اولین‌بار و برای عکس گرفتن شانه شده بودند. بعد از آن گویا گذرنامه‌ام را خیلی سریع ورق زدم که متوجه اشتباه ثبت شدن رنگ چشم‌هایم نشدم. فقط وقتی بعد از سی‌ سال آن را باز کردم متوجه این خطا شدم. چیزی که من از آن درس گرفتم این بود که پاسپورت سندی نیست که به ما نشان بدهد چه کسی هستیم بلکه سندی است که نشان می‌دهد مردم چگونه در مورد ما فکر می‌کنند.

با صدای: الهام غفارزاده
منبع: شنوتو

تگهای سئو: دانلود رایگان اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک – پخش آنلاین اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک – تماشای رایگان اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک – ویدیوی فیلم اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک – اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک نسخه بدون سانسور شده – اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک با زیرنویس چسبیده – اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک با دوبله فارسی اصلی – اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک با کیفیت hd اچ دی – اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک با کیفیت خوب – اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک کم حجم مخصوص موبایل – دانلود سریع اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک برای تلفن همراه دسکتاپ ویندوز و تبلت – لینک دانلود اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک – فیلم اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک ورژن قدیمی و جدید سال – تماشای آسان و بازدید مجانی ویدیوی فیلم و انیمیشن اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک – در اتوبوس و مسافرت – پیش نمایش تریلر آنونس اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک – نمایش خانگی – دیدن اولین پاسپورت من ~اورهان‌پاموک در اوقات فراغت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن، لیلیت را در دستگاه همراه خود داشته باشید و سرگرم شوید…