جهت شنیدن کتاب صوتی «پلیدی ~کریستین‌بوبن» روی لینک اشاره نمائید

پلیدی ~کریستین‌بوبن

  • درباره
  • موارد مشابه

📻 کتاب صوتی:

پلیدی ~کریستین‌بوبن

پلیدی ~کریستین‌بوبن
پلیدی ~کریستین‌بوبن

داستان کتاب صوتی پلیدی اثر کریستین بوبن، نویسنده معاصر فرانسوی، تلنگری برای بیداری وجدان است که با صدای دل‌نشین میلاد تمدن روایت می‌شود.

در این اثر بوبن (Christian Bobin) از پلیدی سخن می‌گوید و با توصیف‌ها و تصویرآفرینی‌هایش در یک نوشته کوتاه، نفس پلیدی را به معنای واقعی کلمه می‌شناساند. کلمات و جملات او چنان گویا هستند که در انتهای داستان‌، این حس را به مخاطب منتقل می‌کند که هیچ کس به روشنی و صراحت بوبن نمی‌توانست این خصلت بشری را وصف کند. او در این داستان‌ کوتاه نشان می‌دهد که فجایع انسانی که ما هر روزه از کنار آن‌ها می‌گذریم، در اخبار می‌شنویم و می‌بینیم آن‌قدر تحت تاثیر ابتذال رسانه‌ها و سیاست‌های کثیف صاحبان قدرت قرار می‌گیرد و یا به دلیل تکرار هر روزه آن‌قدر آدمی را در خودش غرق و مشغول می‌کند که دیگر تاثیرش را در جان و روح او نمی‌توان دید، انگار که بخشی از آفرینشش شده‌اند. آثار بوبن معمولا درباره تنهایی و عشق هستند و سبکی شاعرانه دارند. به اعتقاد بسیاری او یک پدیده در ادبیات فرانسه به شمار می‌رود که توانسته آثاری همه‌فهم و تاثیرگذار با درون مایه‌های فلسفی، معنوی و با سبکی منحصربفرد بنویسد. برخی او را جبران خلیل جبران فرانسوی‌ها می‌دانند. «بوبن» در تمامی آثارش به گونه‌ای یادآور می‌شود که زندگی ابتدا پاک و لطیف آغاز می‌شود و کودک از همه نعمت‌های روح برخوردار، زاده می‌شود. اما زندگی زمین کم‌کم او را از ماهیت خود دور می‌کند و بین او و پروردگار، او و عشق واقعی و همه معنویات فاصله می‌اندازد، جوری که حتی دیگر عشق زمینی هم برایش عشق واقعی نیست و با معیارهای مادی سنجیده می‌شود.

منبع: شنوتو

*️⃣ جهت پخش بهتر “پلیدی ~کریستین‌بوبن

1️⃣ درصورت استفاده از فیلترشکن/پروکسی روی دستگاه خود، آن را غیرفعال کنید!

2️⃣ درصورت وجود هرگونه مشکل در پخش، لطفاً از طریق [پیام‌گیر گوشه چپ صفحه] ، مورد را به ما اطلاع دهید.

تگهای سئو: دانلود رایگان پلیدی ~کریستین‌بوبن – پخش آنلاین پلیدی ~کریستین‌بوبن – تماشای رایگان پلیدی ~کریستین‌بوبن – ویدیوی فیلم پلیدی ~کریستین‌بوبن – پلیدی ~کریستین‌بوبن نسخه بدون سانسور شده – پلیدی ~کریستین‌بوبن با زیرنویس چسبیده – پلیدی ~کریستین‌بوبن با دوبله فارسی اصلی – پلیدی ~کریستین‌بوبن با کیفیت hd اچ دی – پلیدی ~کریستین‌بوبن با کیفیت خوب – پلیدی ~کریستین‌بوبن کم حجم مخصوص موبایل – دانلود سریع پلیدی ~کریستین‌بوبن برای تلفن همراه دسکتاپ ویندوز و تبلت – لینک دانلود پلیدی ~کریستین‌بوبن – فیلم پلیدی ~کریستین‌بوبن ورژن قدیمی و جدید سال – تماشای آسان و بازدید مجانی ویدیوی فیلم و انیمیشن پلیدی ~کریستین‌بوبن – در اتوبوس و مسافرت – پیش نمایش تریلر آنونس پلیدی ~کریستین‌بوبن – نمایش خانگی – دیدن پلیدی ~کریستین‌بوبن در اوقات فراغت

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت

error: هشدار ⚠️ محتوا محافظت می‌شود