تخته شاسی

تخته شاسی به قطعه ای چوب از جنس MDF یا فیبر گفته می شود که در یک طرف آن چسب مخصوص خورده شده و در طرف دیگر فضای خالی برای قرار گرفتن بر روی پیچ یا میخ و نصب روی دیوار را دارد .
نحوه کار به این صورت است که اول تصویر مورد نظر شما بر روی کاغذ ( کاغذ کوتد گرم بالا ) چاپ می شود، سپس لمینت ( مات یا براق ) شده و سپس پلات لمینت شده بر روی قسمت چسب دار تخته شاسی چسبانده می شود .
استفاده از تخته شاسی بیشتر برای تصاویر خانوادگی و نصب در منزل مرسوم است، ولی در حال حاضر تخته شاسی جایی در تبلیغات نیز باز کرده است. شما می توانید تصاویر نمونه کارها، فعالیت ها، خدمات و محصولات خود را بر روی تخته شاسی چاپ کرده و در محل کار، دفتر و یا شرکت خود نصب کنید . که علاوه بر زیبایی بصری، تبلیغات محیطی خود را نیز داشته باشید .

☑ جنس تخته شاسی: تهیه شده از چوب فراوری شده و بسیار محکم و با دوام

☑ مقایسه تابلوهای قدیمی با تابلوهای مدرن: تابلوهای مدرن از لحاظ ساختار بسیار بادوام تر و از نظر ظاهری نیز به مراتب زیباتر می‌باشند

☑ نحوه سایز بندی: ابعاد تابلو بر اساس سانتی‌متر محیط تصویر، اندازه گیری می‌شود

☑ اجزای قاب عکس: هر قاب عکس از اجزاء خاصی تشکیل می‌شود

☑ پیچ آویز پشت قاب: آویز دندانه دار بهترین شیوه برای آویختن قاب روی دیوار

☑ بسته بندی نوین و ایمن: بهره گیری از جدیدترین شیوه های بسته بندی

☑ کنترل بسته بندی: بازبینی کیفی نهایی جهت صدور فاکتور و پلمپ بسته بندی جهت ارسال

☑ ارسال رایگان به سراسر کشور: امکان ارسال رایگان به سراسر کشور

☑ نحوه ارسال به شهرستان‌ها و شهر تهران: سفارش در تهران، ارسال با پیک موتوری می‌باشد / سفارش در شهرستان‌ها، ارسال از طریق پست پیشتاز می‌باشد

گالری, هنری, لیلیت, هنر, تابلو, مدرن, نگارخانه, نمایشگاه, نقاشی, خرید, دکوراسیون, شیک, اتاق, لاکچری, باکلاس, قاب, عکس lilit, art, gallery, lilitgallery, lilitartgallery, painting, decoration, decorative, modern, photography,</span”

هنر عبارت‌ست از کوشش برای ایجاد یک عالم ایده‌آل، یک عالم صور و عواطف بی‌آلایش در کنار عالم واقعی “فیلیس شاله”