طراحی پوستر

“قبول سفارشات طراحی پوستر جهت امور تبلیغات در ابعاد بیلبورد و یا پوسترهای کوچک شخصی”
در صورت تمایل می‌توانید درخواست خود را از بخش【تماس با ما】با کارشناسان ما مطرح نمائید و پس از هماهنگی و برآورد هزینه، از طریق فرم【ثبت سفارش】اقدام به پرداخت آنلاین نمائید، تا در اولین فرصت و کمترین زمان ممکن از خدمات گالری لیلیت برخوردار شوید.

تخصص ما در حوزه طراحی پوستر
تخصص ما تنها در چاپ و طراحی پوستر خلاصه نمی شود. استفاده مناسب از تمامی موارد ذکر شده، زمان بندی، مکان استفاده و طریقه استفاده نیازمند تخصص خاص و تحصیلات مربوطه و تجربه مفید و کافی برای آن است. ما به شما گارانتی مطلوب ترین نتیجه ممکن در طراحی پوستر را خواهیم داد.
طراحی پوستر شما علاوه بر اینکه توسط ما اجرا خواهد شد. بنا به درخواست شما خدمات چاپ و یا تولید با خدماتی ویژه در زمینه حمل و نقل ارائه خواهد شد. طراحی پوستر از نیازسنجی سفارش دهند و بررسی مفاهیمی که هدف از طراحی پوستر است آغاز گردیده و تا نظارت بر چاپ پوستر طراحی شده ادامه می یابد.

مطالب دانستنی این بخش

 • ویژگی‌های طراحی پوستر فیلم

  ویژگی‌هایی در طراحی یک پوستر عالی برای فیلم وجود دارد که در این مطلب به آنها خواهیم پرداخت. فیلم های…

 • ویژگی‌های پوستر تبلیغاتی خوب

  آیا می‌دانید ویژگی‌های پوستر تبلیغاتی خوب چه چیزهایی هستند؟ پوستر تبلیغاتی می ‌تواند در جامعه موقعیت مناسب و ممتازی برای…

 • مشخصات یک پوستر موفق

  در این مطلب به ۱۰ ویژگی مهم در طراحی یک پوستر خوب میپردازیم. ۱- سادگی در پوستر سادگی مقوله است…

 • پوستر و طراحی پوستر چیست؟

  پوستر‌ها صفحات کاغذی هستند که معمولاً در ابعادی بزرگ‌تر از A4 طراحی و چاپ می‌شوند ، پوستر ها بیشتر برای…

گالری, هنری, لیلیت, هنر, تابلو, مدرن, نگارخانه, نمایشگاه, نقاشی, خرید, دکوراسیون, شیک, اتاق, لاکچری, باکلاس, قاب, عکس lilit, art, gallery, lilitgallery, lilitartgallery, painting, decoration, decorative, modern, photography,

گالری‌هنری‌لیلیت