fa
ar tr en fa fr ru tr
لیلیت با بیش از ۴۰ هزار بازدید در هر شبانه روز از سراسر ایران و جهان و حضور در صفحه نخست جستجوی گوگل، توانسته جایگاه ارزشمندی را برای اهالی هنر فراهم نماید.
رزرو نمایشگاه〕 〔ثبت اهالی هنر〕 〔تبلیغات〕 〔فراخوان و رویداد
لیلیت ثبت شده در اداره مالکیت معنوی سازمان اسناد و املاک کشور می‌باشد. 
fa
ar tr en fa fr ru tr
خدمات طراحی ثبت کارت دیجیتالی آنلاین معرفی هنرمندان و مشاغل مرتبط هنر

کارت معرفی

خدمات طراحی کارت دیجیتالی و ثبت صفحه معرفی هنرمندان و مشاغل مرتبط هنر

طراحی و ثبت کارت دیجیتالی آنلاین معرفی اهالی هنر در بخش هنرمندان و هنرگردی

قبل از درخواست ثبت در بانک اطلاعات اهالی هنر این صفحه را به دقت مطالعه نمائید. سپس در صورت تمایل مجموعه خود را از طریق فرم تماس با ما معرفی نمائید تا در اولین فرصت ثبت در بخش مربوطه انجام گردد.

 

مقدمه

امروزه با وسیع تر شدن حوزه‌های کاری و بالا رفتن تعداد ارائه دهندگان خدمات، موجب شده که دسترسی به کسب و کارها سخت تر شود و هر کسب و کار نیاز بیشتری به معرفی و توضیحات در رابطه با موقعیت و نوع خدماتش به مشتریان و علاقه‌مندان بدهد. به همین دلیل در این زمینه کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی نظیر سایت‌های دایرکتوری مشاغل و سایت‌های آگهی باعناوین مختلفی همچون بانک مشاغل و غیره به راه افتاده‌اند که بعضا رایگان می‌باشند و با ثبت نام بطور خودکار شغل‌ها و مکان‌ها را ثبت می‌کنند که این موضوع هم مزایایی دارد و هم معایب خطرناکی برای کسب و کار ثبت شده! مهمترین مزیت آنها امکان دیده شدن کسب و کار است، اما یکی از معایب آن‌ها این است که حتی افراد سودجو و کلاهبردار نیز می‌توانند با دادن اطلاعات دروغین در آن‌ها ثبت نام کنند، گذشته از اینکه آیا چه نوع خدماتی می‌دهند یا اصلا نمی‌دهند این است که ممکن است باعث بدنامی فضای آن محیط و بی ارزش نشان دادن و بی اعتمادی مخاطبان به کل کسب و کارهای ثبت شده شود! همچنین با سیستم نظر سنجی و امتیاز دهی که آن سایتها در اختیار مخاطبان قرار داده‌اند که بنظر خیلی خوب و مفید میرسد ولی متاسفانه مشاهده شده است که عده‌ای فقط به قصد تخریب رقیبان با دادن امتیاز پائین و کامنت‌های منفی باعث به وجود آمدن فضای نابرابر و ناعادلانه شوند.
به همین دلیل تیم فنی و هنری گالری لیلیت فضایی سالم به دور از هیاهو و جنجال را برای مخاطبان محترم فراهم نموده تا اهالی هنر، بتوانند با کمترین هزینه ممکن کسب و کارشان را معرفی و بطور دائم در دسته بندی مربوط به کسب و کار خود ثبت نمایند.

گالری‌هنری‌لیلیت به عنوان رسانه‌ی هنری فعال با بیش از ۳۰ هزار بازدید در هر شبانه روز، توانسته جایگاه ارزشمندی را برای معرفی کسب و کارها و مشاغل ارائه دهنده کالا و خدمات مربوط به هنر فراهم نماید. وب‌سایت گالری لیلیت در صفحه اول نتایج موتور جستجوی گوگل Google قرار دارد و همین امر موجب خواهد شد مخاطبان بالقوه بسیاری، روزانه به این پایگاه مراجعه نمایند.

≡ ویژگی‌های کارت معرفی دیجیتالی آنلاین ≡

1- طراحی و ایجاد صفحه اختصاصی

2- نمایش لوگوی مجموعه شما در قالب یک کارت دیجیتالی آنلاین با درج پنج ستاره (مربوط به مجموعه‌ها) ★★★★★

3- قرارگرفتن و نمایش در بخش مربوط

4- معرفی و شرح ویژه از فعالیت شما تا ۱۰۰ خط

5- نمایش ۱ خط شعار تبلیغاتی بصورت ویژه (مربوط به مجموعه‌ها)

6- اختصاص گالری ویژه از آلبوم تصاویر شما بصورت اسلایدشو

7- درج ویدیوی اختصاصی از کسب و کار شما (مربوط به مجموعه‌ها)
نکته: در صورت تمایل ویدیوی خود را در آپارات بارگذاری نموده و لینک آن را برای ما ارسال نمائید

8- درج شبکه‌های اجتماعی شما نظیر: تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک و…

9- درج ساعات کاری در طول ایام هفته (مربوط به مجموعه‌ها)

10- درج وب‌سایت شما به شیوه محبوب Google follow

11- درج آدرس پست الکترونیک email شما

12- امکان ثبت چند رشته مربوط به فعالیت

13- اختصاص کد QR ویژه صفحه معرفی شما (جهت اسکن با تلفن همراه و اشتراک گذاری آسان)

14- اختصاص نقشه هوشمند گوگل با قابلیت موقعیت یابی

15- قابلیت ویژه جهت اشتراک گذاری کارت دیجیتالی و صفحه معرفی با دوستان، همکاران و مشتریان

و…

≡ فرم مشخصات برای مجموعه‌ها و فعالان هنر ≡

نام مجموعه
(نام مجموعه به فارسی و انگلیسی)

یک خط شعار
( در صورت داشتن شعار تبلیغاتی)

تخصص ها و سابقه فعالیت
(در صورت داشتن سوابق فعالیت و تخصص‌ها)

جوایز و افتخارات
(در صورت داشتن)

آدرس و شماره تماس
(درصورت تمایل به نمایش)

وب‌سایت و ایمیل
(در صورت داشتن)

شبکه های اجتماعی
(در صورت داشتن حساب کاربری در: تلگرام | اینستاگرام | فیسبوک | تویتر)

ارسال یک عکس تصویر لوگو
(علامت کسب و کار)

ارسال تصاویر
ارسال تصاویر فعالیت هنری (ترجیحا کیفیت تصاویر در حد مطلوب جهت نمایش باشد)

ارسال لینک ویدیو
(در صورت تمایل به نمایش و داشتن ویدیو در آپارات)

هزینه:
پس از ثبت درخواست متقاضی، هزینه و شماره حساب جهت واریز مبلغ مربوطه اعلام می‌گردد

http://lilit.ir/information/art-business

دریافت فرم در تلفن‌همراه(تلگرام) دریافت فرم در رایانه(فایل doc ورد)

≡ قوانین و مقررات ≡

1- مدت زمان نمایش:
■ مدت زمان نمایش ۱۲ ماه (یکسال) است و البته پس از گذشت یکسال نیز مطابق شرایط و قوانین حذف نخواهد شد.

2- مالکیت :
■ تصاویر باید متعلق به مجموعه درخواست دهنده باشد. (در صورت استفاده از تصاویر خارجی در صورتی که جزو موارد ممنوع نباشد ایرادی ندارد)

3- صحت اطلاعات ارائه شده:
■ کلیه مشخصات و موارد قابل نمایش (اعم از تصاویر و مشخصات و …) توسط درخواست دهندگان به گالری لیلیت اعلام می‌شود باید متعلق به خودشان باشد و خلاف واقع نباشد. در صورت مشاهده عدم رعایت این اصل، گالری لیلیت حق انحلال کارت و صفحه معرفی آن مجموعه را خواهد داشت.

4- رعایت قوانین و شئونات کشور :
■ تصاویر و توضیحات میبایست با قوانین و شعونات کشور مطابقت داشته باشند. به همین دلیل گالری لیلیت از پذیرش مواردی که مغایرت داشته باشند معذور خواهد بود.

5- درخواست تغییرات:
■ پس از ثبت و نمایش کارت، مدت ۲۴ ساعت درخواست تغییرات بدون هزینه خواهد بود و پس از گذشت آن، در صورت درخواست تغییرات در تصاویر (به دلیل نیاز به طراحی مجدد) درخواست تغییرات مشمول بررسی مجدد ، برآورد و افزایش هزینه خواهد بود. (البته لازم به عرض است در طول یکسال هرگونه تغییرات در متون و مندرجات بدون هزینه می‌باشد)

6- قوه قهریه:
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه نظیر زلزله، سیل و امثلهم، گالری لیلیت هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

7- مشکلات کشوری:
■ پیش آمد هرگونه مشکلات برای کشور ایران نظیر تحریم و یا تغییرات در جستجوی گوگل و محدودیت‌های اینچنین در فضای اینترنت که از جانب گالری لیلیت نبوده باشد، به عهده گالری لیلیت نمی‌باشد و هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

8- رعایت قوانین:
■ چنانچه هرزمان بعد از ثبت کارت معرفی مشخص شود که قوانین رعایت نشده است و مواردی خلاف مقررات در آثار و یا مشخصات مشاهده گردد، گالری لیلیت مسئولیتی در قبال مشخصات اعلام شده توسط درخواست دهنده نخواهد داشت.

9- تائید قوانین:
■ درخواست طراحی کارت دیجیتالی و ثبت صفحه معرفی در گالری لیلیت به معنی پذیرش قوانین می‌باشد.

10- به‌روزرسانی قوانین:
■ ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه جهت تکمیل تغییر کند و اصلاح شود که موارد اصلاح شده در همین بخش اعلام خواهد گردید. همچنین به غیر از موارد استثنایی (مربوط به قوانین قبلی)، کلیه اصلاح‏ات یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.

≡ سوالات متداول ≡

سوال: نحوه ثبت کارت معرفی دیجیتالی آنلاین چگونه است؟
پاسخ: ۱– ابتدا از بخش تماس با ما درخواست خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا به شما وقت و زمان تحویل اعلام شود.
۲- پس از مشاوره و برآورد، مبلغ مربوطه به همراه روش پرداخت خدمتتان اعلام خواهد شد.
۳- پس از 1 روز صفحه معرفی طراحی و ثبت خواهد گردید، سپس با شما تماس خواهیم گرفت و به اطلاعتان خواهیم رساند.


سوال: آیا میتوانم تصمیم به تغییر مشخصات و تصاویر بگیرم؟
پاسخ: به جهت جلب رضایت تا 24 ساعت پس از ثبت صفحه هرگونه تغییرات بدون هزینه خواهد بود و پس از آن در صورت درخواست تغییرات در تصاویر به دلیل نیاز به طراحی مجدد و انجام کار گرافیکی، درخواست تغییرات در تصاویر مشمول بررسی مجدد ، برآورد و افزایش هزینه خواهد بود.
نکته: لازم به عرض است هرگونه تغییرات در متون و مندرجات بدون هزینه می‌باشد و در صورت نیاز به تغییر متون و مندرجات صفحه، موارد را بطور یکجا به ما اعلام می‌نمائید و ما درخواستتان را به تحریریه ارجاع خواهیم داد و پس از بررسی و تائید، تغییرات خواسته شده بدون هزینه اضافه انجام خواهد شد.

سوال: آیا میتوانم از درخواست ثبت کارت معرفی خود انصراف دهم؟
پاسخ: تا یک ساعت بعد از ثبت سفارش امکان انصراف وجود دارد، اما بعد از گذشت یک ساعت عملیات طراحی و آماده‌سازی درخواست شما آغاز شده و راه انصراف و برگرداندن وجه وجود نخواهد داشت! پس حتما قبل از درخواست از تصمیم خود مطمئن شوید و یا در کمتر از یکساعت انصراف خود را اعلام نمائید تا هزینه‌های پرداختی شما نزدتان برگردانده شود.

سوال: اگر از طراحی کارت معرفی راضی نبودم چکار کنم؟
پاسخ: سعی گالری لیلیت همواره بر رضایت مخاطبان می‌باشد. پس در صورت عدم رضایت تا یک ساعت زمان دارید که دلیل عدم رضایتتان را به ما اعلام نمائید و ما پیامتان را به کارشناسان و طراحان تیم ارجاع خواهیم داد، سپس پس از بررسی درصورتی که درخواست و دلایل شما منطقی بودند سفارش شما بدون هزینه اضافه در دست بازسازی یا انجام مجدد قرار خواهد گرفت.

سوال: چطور میتوانم هزینه را پرداخت کنم و از کجا مطمئن باشم که درخواستم انجام میشود؟
پاسخ: از طریق پرداخت آنلاین با درگاه امن بهپرداخت ملت
و یا از طریق پرداخت کارت به کارت
(برای اطمینان می‌توانید بخشی از مبلغ را به عنوان بیعانه و مابقی مبلغ را پایان کار و پس از انجام درخواستتان پرداخت نمائید)

سوال: آیا می‌توانم با تصاویری که متعلق به خودم نیستند کارت معرفی را ثبت کنم؟
پاسخ: اگر تصاویر خارجی باشند و مغایر شئونات کشور نباشند ایرادی وجود ندارد، اما چنانچه تصاویر متعلق به هنرمند و یا یک مجموعه ایرانی باشد، مشمول قانون کپی‌رایت می‌باشد و این امکان وجود ندارد! در صورتی که مشخص گردد این امر توسط درخواست دهنده رعایت نشده است گالری لیلیت حق حذف صفحه و کارت مورد نظر را خواهد داشت. (کارهای کپی شده و الهام گرفته شده از آثار خارجی ایرادی ندارد)

بخش‌های مختلف بانک اطلاعات اهالی هنر

هنر و فرهنگهنر و اماکنهنر و خدماتهنر و زیباییهنر و سرگرمیهنر و لوازم


انجام میدم , انجام میدهم , سفارش نقاشی دیجیتالی , کادویی, کادو , روز , سالگرد , هدیه , جشن تولد , هدیه سالگرد ازدواج , هدیه عروسی , هدیه روز مادر , هدیه روز پدر , هدیه ولنتاین , هدیه عیدی, ارزان, شیک , باکلاس, با کیفیت , باکیفیت, انتخاب مناسب , آموزش نقاشی دیجیتالی , سوپرایز, سورپرایز, , سورپریز, یادگاری, سالروز, گالری, نگارخانه, نمایشگاه, اگزبیشن, کیا گالری, , negarkhaneh, gallery, exebit, exebition, painting, frame, paintings, kia, گالری روژه, rozhe, ایماژ immag, گالری اینفو, galleryinfo, گالری آنلاین, galleryonline, آفرینش, afarinesh, کوچه باغ, kooche bagh, نگاه نو, negaheno, کوچه باریکه, koochebarike, سیاوشان, siavoshan, سروناز, sarvenaz, خیام, khayam, , بیان, bayan, بهار, bahar, آرتین, artin, اَفدستا, afdesta, ارشاد سنندج, ershad sanandaj, مرکز آفرینش‌های معاصر, honarhaye moaser, یادگاران, yadegaran, هنر, honar, هان, haan, نارنج, narenj, موزه هنرهای معاصر, متن امروز, matn emrooz, کیامان, kiaman, فیل, fil, سایان sayan, رادین, radin, درخت, derakht, بیدبن, bidbon, آرته, arteh, آپادانا, apadana, سپید, sepid, ایسو, isu, اکنون, aknoon, پروژه ازدار, azdar, عقیلی, aghili, ایگرگ, igreg, فرامرزی, faramarzi, کارگاه هنر, گلستان, golestan, مارکوف, markof, ماه, maah, مژده, mojhdeh, مریم, maryam, مریم فصیحی, fasihi, موسسه ماه مهر, mahemehr, نار, naar, نگاه, negaah, ویستا, vista, هفتان, haftan, هما, homa, هور, hoor, احسان, ehsan, الهه, elahe, حنا, hana, دی, dey, ژیوار, zhivar, ایران, تهران, سین, sin, شیث, sheis, شیلا, shila, بنیاد لاجوردی, bonyad lajevardi, بوستان لاله, laaleh, بوستان هنرمندان, honarmandan, ایرانشهر, iranshahr, والی, valli, هوم, hoom, آوا, ava, سازمان آب, sazmananb, بهنام دهش پور, behnamcharity, راه ابریشم, abrisham, شین, shin, کاف, kaf, باغ موزه قصر, خانه عکاسان, اقوام, مجموعه, فرهنگی هنری, برج آزادی, شمس, برگ, عمارت عین الدوله, آتشزاد, آثار, آزاد, آشیانه مهر, آشیان نقش و مهر, آفتاب, آفرینش نقش, هپتا, hepta, شهر کتاب مرکزی, ترانه باران, کافه گالری, coffe gallery, اردیبهشت, اورمزد, شلمان, فرزاد, علیها, فرشته, هنر امروز, شهریور, shahrivar, نات, nat, اُ, o, محسن, خاک, khak, شماره 6, آن, آفرند, آتبین, شیلا, shila, جرجانی, ۲۶, بیست و شش, شیرین, shirin, مهروا, mahrava, سیحون, seyhoon, اعتماد, برگزاری گالری, gallery, paintings, exebition, reserv, اجاره گالری, سالن, رزرو, نوبت, پربازدید, دعوت, شلوغ, خلوت, دنج, ساعت, ماه, سال, ماهانه, سالانه, روزانه, ساعتی, برپایی, تزئین, تزیینات, دکوراسیون, چیدمان تابلوها, اگزبیشن, موقت, دائم, شخصی, گروهی, عمومی, خصوصی, ارزان, خوب, شیک, پربازدید, تمیز, زیبا, دنج, ساکت, پیشنهاد, تابلو, فروشی, فروشگاه, دکوری, دکوراسیون, دکوراتیو, دکور, طراحی, تزیینی, تزئیناتی, تزیینات, ویژه, هنری, تالار, باشکوه, جلوه, نورپردازی, دکوراتیو, طراحی, نمایشگاه, گالری, تابلو فروشی, نقاش, عکاسی, طراحی, ذغال, سیاه قلم, آموزشگاه نقاشی, طرحستان, نقطه چین, ملورین, ارژنگ, ایکاروس, توانگر, نقاش باشی, طرحستان, آموزشگاه آزاد, هنرهای تجسمی, قدیمی, پژوهشکده, فرهنگ هنر ومعماری, دپارتمان فرهنگ و هنر, مجتمع فنی تهران, طوبی نژاد فاضل, تصویرگران پویا اندیش, پنجره, پالت, مرکز آموزش های آزاد, دانشگاه هنر, خوشنویسی, مصطفی شبستری, علی اکبر بیگی, آینا, آموزشگاه نقاشی الف, باروک, پنجره, وطنی, مجتمع آموزشی نیکوروش, راه کمال الملک, زعفرانیه, , سپند هنر, مرصاد, ایده اراک, زادداداش, همتی, زیراب سوادکوه, آموزشگاه نقاشی سو, آرتاریا, وندا, آرام, فلاح زاده, فوژان, نجمه نائلی, مونالیزا, فرزانگان, انجام میدم, آتلیه, همتی, مطریان, اساره, ایوبی, رنساس, روشن, نقش, همایون, تابلورنگ, فرمانیان, نقش رویا, نقش و نگار, نگاره, نیاز, محمد علی باطنی, استاد محسنی, امین, آدا, فرشته توانگری, باران, آموزش, بنی هاشمی, سایه هنر, ستوده, سفید و سیاه, سیاه و سفید, سایه روشن, سایه سفید, ملورین, نیلی, بلوط, یعقوبی, حجم, روبنس, تخصصی, نیستان, حوض نقاشی, استاد رضا فلاح زاده, سارنگ, مرصاد, یوسف زاده, فوژان, ابراهیمی, ارسباران, اسرافیلی, افق, النا, آذرخش, آرت استار, آرکادیا, آرمان, آوای رنگ, آویژه, آئین, بوستان, بوم, پائیزان, پرداز, پردیس, پرواز رنگها, پنجره, پویا, پیکاسو, پیکولو, تابلوی آبی, تهران آکادمی, ثقفی, جامی, چهره نگار, حجازی پور, خوشنویسی نماد, دتی, روبنس, روناک, زنبق, حقایقی, سپیدگان, سروش, سعید, سقفی, سمن, سو, سیاه قلم, روغن, شادی, شهر هنر, شهرهنر, صالحی, صمدی, صهبا, طلوع, غزل, فرخی, فلک ناز, کمال الملک, کودکان, لتکا, محسنین, مسعود, مونالیزا, مهدیس, مهرداد, مینیاتور, باروک, نغمه, نقاش باشی, نگارین, نگاه نو, نیکوروش, نیلی, تیراژه, رپین, هنر آفرین, هنرآفرین, هنرکده, یکتا, یگانه, نعيمي ثاني, هنری و نقاشی, هنری نقاشی, منوچهر موغاری, آبتین, بهار, رئال, دارالاکرام, شاهکار, امپرسیونیسم, کارتون, حجم گرا, نقاشی‌خط, پشت شیشه, نگارگری ایرانی, قهوه خانه ای, تشعیر, تذهیب, فرهنگسرا, ورتیسیسم, فرا انگاشت, هنرهای, باهمستان, هنجارشکن, فولکلور, سینتیک, خیابانی, آدرس, تلفن, شماره, هنرخام, تجاری, حرفه ای, اسلامی, منظره نگاری, انیمه و مانگا, تامبو, تابو, گروتسک, کیچ, فرمالیسم, طبیعت بی‌جان, چاپ, باستانی, ژرفانما, دایوراما, تک چهره, پرتره, خودنگاره, بازنوگرایی, نوگرایی, واقع‌گرایی, جادویی, اسلیمی, پاستورال, اروتیک, نئو دادا, نئودادا, سلتی, هادسون, دانوب, نئوپلاستیسیسم, پاریس, موزه, اصل, کانسپچو آل آرت, اُپ آرت, اینستالیشن آرت, اورینتالیسم, اتوماتیسم, نئوکلاسیکیسم, رئالیسم, سوسیالیستی, مدرنیسم, پوینتیلیسم, کلاسیکیسم, فوویسم, فیوچریسم, روکوکو, رمانتیسم, پرسیژنیسم, دیوارنگاری, منریسم, پیشارافائلی, انتزاعی, تغزُلی, استاکیسم, کوبیسم, اکسپرسیونیسم, امپرسیونیسم, اورفیسم, آرت, نوو, پاپ آرت, پست, تاشیسم, تاچیسم, لاکچری, لوکس, بهترین, شیکترین, باکلاس, ترین, ویژه, منحصر به فرد, عالی, بخصوص, یکتا, دادائیسم, سمبولیسم, سورئالیسم, سورئال, مینیاتور, مدرن, قدیمی, نورپردازی, دیجیتالی, آنلاین, 360, درجه, ویرچوال ریالیتی, ناب گرایی, سبک, تکنیک, استایل, آبرنگ, ابرنگ, پاستل, ذغال, اسکچ, اتود, مداد رنگی, رنگ روغن, خودکار, اموزش, کنشی, میدان, رنگ, میدانی, خانه, مسکونی, نئوامپرسیونیسم, واقعگرایی, مینیمال, معروفترین, معروف, مهمترین, مهم, گران, قیمت, بالاشهر, خیابان, محله, اعیان, همیشه, موقتی, استان, ایران, شهرستان, آذربایجان شرقی, تبریز, مراغه, مرند, میانه, آذربایجان غربی, ارومیه, خوی, میاندوآب, مهاباد, اردبیل, پارس‌آباد, مشگین‌شهر, خلخال, اصفهان, کاشان, خمینی‌شهر, نجف‌آباد, البرز, کرج, هشتگرد, نظرآباد, محمدشهر, ایلام, ایوان, دهلران, آبدانان, بوشهر, بندر بوشهر, برازجان, بندر گناوه, خورموج, تهران, اسلام‌شهر, گلستان, قدس, چهارمحال و بختیاری, شهرکرد, بروجن, فرخ‌شهر, فارسان, خراسان جنوبی, بیرجند, قائن, فردوس, نهبندان, خراسان رضوی, مشهد, سبزوار, نیشابور, تربت حیدریه, خراسان شمالی, بجنورد, شیروان، اسفراین, گرمه جاجرم, خوزستان , اهواز, دزفول, آبادان, خرمشهر , ابهر، خرمدره, قیدار, سمنان, شاهرود، دامغان و گرمسار, سیستان و بلوچستان, زاهدان, زابل, ایرانشهر, چابهار , فارس, شیراز, کازرون, جهرم, لار, مرودشت, قزوین, تاکستان, الوند, اقبالیه, قم, قنوات, جعفریه, کهک, کردستان, سنندج, سقز, مریوان, بانه, کرمان, کرمان, سیرجان, رفسنجان, جیرفت, کرمانشاه, کرمانشاه, اسلام‌آباد غرب, هرسین, کنگاور, کهگیلویه و بویراحمد, یاسوج, دوگنبدان, دهدشت, لیکک, گلستان, گرگان, گنبد کاووس، علی‌آباد کتول, بندر, ترکمن, گیلان, رشت, بندر انزلی, لاهیجان, لنگرود, لرستان, خرم‌آباد, بروجرد, دورود, کوهدشت, مازندران, سوادکوه, ساری, بابل, آمل, قائم‌شهر, مرکزی, اراک, ساوه, خمین, محلات, هرمزگان, بندرعباس, میناب, دهبارز, بندر لنگه, همدان, همدان, ملایر, نهاوند, تویسرکان, یزد, میبد, اردکان, بافق, حصاربوعلی, رستم آباد, فرمانیه, اوین, درکه, زعفرانیه, محمودیه, ولنجک, امام زاده قاسم (ع) , دربند, گلابدره, جماران, دزاشیب, نیاوران, اراج, کاشانک, شهرک, دانشگاه, شهرک نفت, دارآباد, باغ فردوس, تجریش, قیطریه, چیذر, حکمت, ازگل, سوهانک, شهید محلاتی, اتوبان امام علی, اتوبان صدر, اقدسیه, الهیه, فرشته, اندرزگو, بلوار ارتش, پارک وی, تجریش, جمشیدیه, دیباجی, سعدآباد, صاحبقرانیه, فرمانیه, قیطریه, محمودیه, مقدس اردبیلی, مینی سیتی, نوبنیاد, ولیعصر, کاشانک, کامرانیه, منطقه, بوعلی, سعادت آباد, مدیریت, کوهسار, پونک, شهید چوب تراش, شهید خرم رودی, صادقیه, شمالی, شهرک هما, شهرآرا, کوی نصر, پردیسان, شهرک آزمایش, تهران ویلا, برق آلستوم, تیموری, طرشت, همایونشهر, توحید, زنجان, شادمهر, ایوانک, دریا , شهرک قدس, آسمانها, درختی, فرحزاد, مخابرات, پرواز, آزادی, اتوبان حکیم, اتوبان شیخ فضل اله نوری, اتوبان محمد علی جناح, اتوبان نیایش, اتوبان یادگار امام, بهبودی, جلال آل احمد, خوش شمالی, ستارخان, شادمان, شهرک ژاندارمری, شهرک غرب, گیشا, مترو, شریف, مرزداران, منطقه, آرارات, ونک, امانیه, زرگنده, درب دوم, رستم آباد, اختیاریه, داودیه, سید خندان, دروس, قبا, قلهک, کاوسیه, اختیاریه, پاسداران, جردن, جلفا, خواجه عبداله, دولت, کلاهدوز, شیخ بهایی, شیراز, ظفر, ملاصدرا, میدان کتابی, میرداماد, مهران, کاظم آباد, کوهک, مجیدیه, شمس آباد, پاسداران, ضرابخانه, حسین آباد, مبارک آباد, شیان, لویزان, علم و صنعت, نارمک, تهرانپارس, غربی, شرقی, جوادیه, خاک سفید, قاسم آباد, ده نارمک, اوقاف, شمیران نو, حکیمیه , قنات کوثر, کوهسار , مجید آباد , اتوبان بابایی , اتوبان باقری , اتوبان صیاد شیرازی , بنی هاشم , پلیس , دلاوران , رسالت , سراج , شمس آباد , شهدا , صیاد شیرازی , علم وصنعت , فرجام , مترو, ایستگاه, لویزان , میدان , ملت , هروی , هنگام , شهران جنوبی , شهران شمالی , شهرزیبا , اندیشه , بهاران , کن , المهدی , باغ فیض , پونک, پونک, شمالی , حصارک , شهرک نفت , کوهسار , مرادآباد , پرواز , سازمان برنامه , ارم , سازمان آب , اباذر , فردوس , مهران , اکباتان , بیمه آپادانا , جنت آباد , مرکزی, شاهین , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , ایران زمین , بلوار تعاون , بلوار فردوس , بولیوار , پونک , پیامبر , جنت آباد , سازمان برنامه , ستاری , سردار جنگل , سولقان , شهر زیبا, شهران , شهرک اکباتان , شهید مهدی باکری , نجات اللهی , ایرانشهر , پارک لاله , کشاورز , نصرت, 16آذر , سنایی , بهجت آباد , عباس آباد , قزل قلعه , سیندخت , گلها , گاندی, ساعی , یوسف آباد , جهاد , جنت , فاطمی, آرژانتین , اتوبان همت , اسکندری , امیر آباد , بلوار کشاورز , توانیر , جمال زاده , حافظ , زرتشت , طالقانی , فاطمی , فلسطین , میدان انقلاب اسلامی , میدان ولیعصر , وزراء , کارگر, کردستان , کریم خان, شارق, الف , دهقان, ب , گرگان , نظام آباد , خواجه نصیر , حقوقی , خواجه نظام, کاج , امجدیه , خاقانی , بهار, سهروردی , باغ صبا , شهیدقندی, نیلوفر , عباس آباد, اندیشه , حشمتیه , دبستان , ارامنه, قصر , آپادانا , امام حسین , انقلاب , خواجه نظام , سرباز , شریعتی , شهید مدنی , شیخ صفی, عباس آباد, مدنی, مرودشت , مطهری , مفتح , هفت تیر, تهرانپارس , دردشت , مدائن , هفت حوض , فدک , زرکش , نارمک , مجیدیه , خیابان کرمان , لشگر , وحیدیه , تسلیحات, جشنواره , سبلان , استادمعین , دکتر هوشیار , شهید دستغیب , فتح , امامزاده عبداله , شمشیری , سرآسیاب , مهرآباد , سی متری جی , طوس , مهر آباد , امامزاده عبدالله, صنعتی, بریانک, سلیمانی , تیموری , شبیری , جی , هفت چنار , سلسبیل, کارون , هاشمی , خیابان زنجان, , آزادی , امام خمینی , جیحون , حسام الدین , دامپزشکی , رودکی , سینا , قصرالدشت, مالک اشتر , نواب , کارون , کمیل, شیخ هادی, انقلاب , امیریه, فرهنگ , فروزش , قلمستان , منیریه , حشمت الدوله , جمالزاده , اسکندری , دخانیات , مخصوص, جمهوری, حر, انبارنفت, آگاهی, راه آهن, عباسی, هلال احمر, ابوسعید, اسکندری, پاستور, حسن آباد, گمرک, وحدت اسلامی, ولیعصر, کارگر, کاشان, بهارستان, فردوسی, امامزاده یحیی, پامنار, بازار, سنگلج, تختی, هرندی, آبشار, قیام, کوثر, دروازه شمیران, امین حضور, پانزده خرداد, پیچ شمیران, خراسان, ری, سعدی, لاله زارنو, مولوی, میدان قیام, صفا, شهید اسدی, زاهد گیلانی, اشراقی دهقان نیروی هوایی پیروزی حافظیه امامت شورا آشتیانی زینبیه سرخه حصار تهران نو دماوند نیرو هوایی تهران-منطقه 14 شکوفه چهارصد دستگاه جابری دژکام شاهین مینای نیکنام, آهنگران, بروجردی, صد دستگاه, فرزانه, سرآسیاب دولاب, شیوا, نبی اکرم, شهرابی, شکیب, پرستار, سیزده آبان, ابوذر, تاکسیرانی, مینا, دولاب, خاوران, آهنگ, قصر فیروزه, اتوبان محلاتی, افراسیابی, اندرزگو, پاسدارگمنام, شهید محلاتی, فلاح, نبرد, هفده شهریور, مظاهری, مینابی, بیسیم, شوش, طیب, مطهری, ابوذر, هاشم آباد, اتابک, شهید بروجردی, کیانشهر, رضویه, مشیریه, افسریه, مسعودیه, والفجر, قیامدشت, خاورشهر, اتوبان بعثت, خاوران, جوادیه, نازی آباد, خزانه, شهرک بعثت, علی آباد, یاخچی آباد, چهارصد دستگاه , تختی, باغ آذری, راه آهن, رجایی, هلال احمر,ابوذر, آذری, امامزاده حسن, یافت آباد, جلیلی, زهتابی, زمزم, سجاد, گلچین, وصفنارد, باغ خزانه, بلورسازی, مقدم, قزوین, قلعه مرغی , بهاران, فردوس, تولیدارو, بهداشت, رجائی, صادقیه, صاحب الزمان, یافت آباد, شاد آباد, امام خمینی, شمس آباد, خلیج فارس,اتوبان آزادگان, سعید آباد, شهرک صاحب الزمان, شهرک ولیعصر, خانی آباد نو, اسفندیاری, بستان بهمنیار, شریعتی, شکوفه, نعمت آباد, دولت خواه, اسماعیل آباد, شهید کاظمی, رسالت, عبدل آباد, اقدسیه, صفائیه, ظهیرآباد, غیوری, جوانمرد ,حمزه آباد, دیلمان, فیروزآبادی, منصوریه, 13آبان, دولت اباد, شهادت, استخر, بهشتی, سرتخت, علائین, نفر آباد, ولی آباد, امین آباد, تقی آباد, نظامی, عباس آباد, کهریزک, شهرک دریا ,تهرانسر, باشگاه نفت, شهرک پاسداران, شهرک فرهنگیان, شهرک استقلال, شهرک دانشگاه, چیتگر, ویلا شهر, وردآورد, شهرک غزالی, شهرک شهرداری, کرج, البرز, شهرک دانشگاه شریف, دهکده المپیک, زیبا دشت, بالا گلستان, زیبادشت, دژبان, شهید باقری, آزاد شهر, آزادشهر, پیکان شهر, دریاچه, شهرک راه آهن, کیمیاگران, هنرهای تجسمی , نقاشی , صنایع دستی , خوشنویسی, پرواز رنگها , خانه هنر, قبول سفارش نقاشی دیجیتالی, سیمرغ, اندیشه, آنلاین, ژیکس , مداد جادو, هاشمی, چلیپا, مت پینتینگ, نقاشی دیجیتال, هنر و اندیشه, ژینو آرت, هنر نوین, آفتابگردان, هنروندان جزیره کیش, دبیرخانه, هنرگردی, گالری گردی, یاب, هنر گیل, ژنوس, نقش رویا, dabi, رِپین, سالسو, رازکیماگران , اندیشه طلوع, قاسمیان, اسرافيلي, راز کيمياگران, سمير, کلبه شيشه ايي, نگارخانه , سمیه فتحی , استاد رحيمي, بکران bekran,

هنر زادهٔ عشق است و آنچه که بعد از ما می‌ماند هنر است. “هدف گالری لیلیت کمک به این ماندگاریست”