سومین دوره جایزه سال «استیکر» به ایستگاه پایانی رسید/ معرفی برگزیدگان

مراسم اختتامیه سومین جایزه سال «استیکر» عصر سه‌شنبه ۲۱ دی ماه برگزار و برگزیدگان این دوره از مسابقه معرفی شدند.

سومین دوره جایزه سال «استیکر» به ایستگاه پایانی رسید/ معرفی برگزیدگانبه گزارش خبرنگار تجسمی خبرگزاری صبا، مراسم اختتامیه سومین جایزه سال «استیکر» عصر سه‌شنبه ۲۱ دی ماه با اجرای میثم درویشان‌پور و با حضور میثم عسگری مدیرعامل پیام‌رسان آیگپ و رییس جشنواره «استیکر»، (سید مسعود شجاعی طباطبایی دبیر جشنواره به دلیل کسالت در این مراسم حضور نداشت) بهرام عظیمی رییس هیات داوران، سیدمحمدحسین حجازی مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد، سید یاسر رایگانی مدیر کل ارتباطات همراه اول، اعضای هیات داوران و جمعی از شرکت‌کنندگان در خانه شعر و ادبیات ایران برگزار شد.

میثم عسگری مدیرعامل پیام‌رسان آیگپ و رییس جشنواره «استیکر» در ابتدای این مراسم عنوان کرد: خوشحالم که پس از سه سال تصمیمی که سال ۹۸ گرفته بودیم و ایده‌های سال ۹۷ به سرانجام‌ رسیده است. سال اول که با آقایان مسعود شجاعی طباطبایی و بهرام عظیمی درباره برپایی چنین جشنواره‌ای صحبت می‌کردیم، نگران بودیم که جشنواره استیکر به دلیل اینکه سابقه و تجربه‌ای در ایران ندارد به لحاظ کمی و کیفی آثار خوبی ارایه نکند اما به لطف خدا و دوستان توانستیم در این سه سال با رویکرد شخصیت‌سازی فرهنگی و ایرانی محصولاتی را طراحی کنیم و این محصولات نه تنها در پیام‌رسان آیگپ، بلکه در تمام پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی کارکرد دارد.

او ادامه داد: ما در مجموعه کیان ایرانیان و آیگپ به دنبال یک‌ نگاه و سازمان بالنده و اندیشمند هستیم و قصد داریم برای کاربران و کارمندان خود فضایی ایمن و قدرتمند در زمینه اجرایی فراهم کنیم. آیگپ در چند ماه آینده نسل سوم خود را به عنوان محصول هوشمند ارایه خواهد کرد تا بتواند به عنوان یک سوپر اپلیکیشن فعالیت کند و همچنین شرکت کیان ایرانیان به عنوان اولین شرکتی که در زمینه پیام‌رسان ایرانی فعالیت کرد، قصد دارد وارد بازار سرمایه شود.

رییس جشنواره خاطرنشان کرد: بومی‌سازی امکانات مانند استیکر یا خدمات عمومی و خصوصی در پیام‌رسان‌های داخلی هرچند با سختی و دافعه اما در حال شکل‌گیری است. فکر می‌کنم مسئولان و نهادهای ما نیز باید در این حوزه تصمیمات بزرگ بگیرند و و حمایت کنند. من به جرات می‌توانم بگویم تاکنون تمام حمایت‌های دولتی یا در کلام بوده است یا در کاغذ و این حمایت‌ها باید عملی شود.

عسگری در پایان اظهار کرد: از تمام کسانی که ما را در برگزاری این جشنواره حمایت کردند، تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانیم این رویداد را به صورت سالانه برگزار کنیم هرچند که امکان دارد در آینده تبدیل به دوسالانه شود.

در ادامه مراسم با حضور مدیرعامل شرکت کیان ایرانیان و عضو هیات مدیره و مدیر تجاری شرکت از ادمین‌های طلایی و نقره‌ای آیگپ تجلیل شد.

ادمین‌های طلایی آیگپ عبارتند از: آتریسا اسماعیل‌پور، معصومه عربلو، مهیار حاجی‌نژاد، سمیرا سادات حسینی، سید محمدهادی حسینی، میلاد همتی زاد، آیدا عبیدی، محسن شمسی، محمدمهدی منبری و محسن سرهنگی.

همچنین ادمین‌‌های نقره‌ای آیگپ عبارتند از: لیلا آصفی، یاسین مظفری، محمدحسین خسروی، زینب جهان‌بخشی، نسترن صمدپور ماسوله، فاطمه محمدجعفری، سمیه سادات حسینی، فاطمه کاشی، فرزاد روشن‌بین و محمد نسلی نصرآبادی.

سیدمحمدحسین حجازی مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد به عنوان دومین سخنران این مراسم گفت: این جشنواره و به طور کلی این نوع جشنواره‌ها باید در کشور مورد توجه جدی قرا بگیرند. عزیزانی که این جشنواره را برگزار کردند به اهمیت استیکر واقف‌اند و استیکر در ارتباطات امروزه ما بسیار نقش مهمی دارد و بخشی از محاورات ما از طریق استیکر انجام می‌شود.

او در ادامه درباره علت اینکه اراضی عباس آباد به حمایت از این رویداد هنری پرداخت، توضیح داد: ما در شرکت نوسازی عباس آباد تا جایی که بتوانیم از نگاه شتابدهنده هر کمکی برای پویایی این عرصه و عرصه‌های مرتبط انجام خواهیم داد. اراضی عباس آباد عضو سازمان جهانی گردشگری است و کسانی که در زمینه‌های هنری فعالیت می‌کنند می‌توانند از این امکانات به عنوان یک مجموعه بین‌المللی و معرفی آن استفاده کنند. به عنوان مثال پل طبیعت ۴ جایزه بین‌المللی در زمینه طراحی و معماری دارد و هنرمندان می توانند در این زمینه‌ها روی عباس آباد حساب باز کنند.

حجازی در پایان خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم هنرمندان نسبت به کشور و مولفه‌های فرهنگی خود عرق ملی دارند و اینکه استیکرها در زمینه فرهنگی چیزی را بومی‌سازی کنند، یک‌ حرکت رو به جلو است و ما نیز علاقه داریم‌ از این موضوع حمایت کنیم.

بهرام عظیمی رییس هیات داوران جایزه سال «استیکر» طی سخنانی عنوان کرد: خاصیت جشنواره «استیکر» این است که نسبت به جشنواره‌های متعددی که در ایران برگزار می‌شود، خاص است زیرا برگزارکنندگان آن کسانی هستند که سال‌ها با هم کار کرده اند و دغدغه کار فرهنگی دارند.

او افزود: از ویژگی‌های جشنواره «استیکر» این است که خروجی آن کل مردم را درگیر می‌کند و محصولات آن برای تمام مردم قابل استفاده است.

عظیمی در پایان درباره داوری آثار خطاب به شرکت‌کنندگان حاضر تشریح کرد: ممکن است شما که اینجا نشسته اید و اکثرا هم‌ جوان هستید اگر برنده نشوید داوری را زیرسوال ببرید اما مطمئن باشید که ما در هیات داوران بدون هیچ چشم‌داشت و سوگیری آثار را داوری کردیم. گاهی ممکن است یک اثر جزئیات زیادی داشته باشد اما اثر ساده‌تر جایزه بگیرد زیرا این استیکرها قرار است در ابعاد کوچک و روی صفحه موبایل دیده شوند.

در بخش بعدی این مراسم برگزیدگان سومین جایزه سال استیکر به شرح زیر معرفی شدند و جوایز خود را دریافت کردند.

جایزه ویژه خانه شعر و ادبیات به شیوا گلمحمدی اهدا شد.

برگزیدگان بخش اراضی عباس‌آباد

در بخش ویژه اراضی عباس آباد هیات داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان را حایز رتبه سوم ندانستند.
جایزه نفر دوم این بخش به علی آهنگر اهدا شد.
جایزه نفر اول این بخش به پوریا عبدلی اهدا شد.

برندگان بخش ایران‌خودرو

هیات داروان هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان را حایز رتبه سوم ندانستند.
جایزه نفر دوم به بهرنگ جدی اهدا شد.
جایزه نفر اول به حسین رجب غلامحسینی اهدا شد.

برگزیدگان بخش شخصیت‌های ادبی و سینمایی

جایزه نفر سوم در این بخش به سمانه شجاعی اهدا شد.
جایزه نفر دوم در این بخش به فریناز سلیمانی اهدا شد.
جایزه نفر اول در این بخش به محمود نظری اهدا شد.

برگزیدگان بخش استیکر ایرانی

جایزه نفر سوم در این بخش به طاهر شعبانی اهدا شد.
جایزه نفر دوم در این بخش به سارا نیک‌فروز اهدا شد.
جایزه نفر اول در این بخش به حسین زارعی اهدا شد. این هنرمند در دومین دوره جایزه سال استیکر نیز موفق به دریافت رتبه اول این بخش شده بود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری صبا | http://khabargozarisaba.com

می‌توانید این صفحه رویداد اطلاعیه خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

📅 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای عرصه هنر و فرهنگ ایران و جهان، همراه روزنامه هنر در گالری لیلیت باشید

روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارشهای هنری نوآوریهای هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس فیلمها و سریالها بازیهای ویدیویی
💎 بنر تبلیغ
اپلیکیشن
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر هنرآموز
💎 بنر تماشاخانه
💎 بنر روزنامه هنر
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر کتابهای صوتی
تلگرام
برگزاری نمایشگاه «خواب رنگ‌ها» آثار خانم الناز عبدالهی نژاد
برگزاری نمایشگاه «گنجه ی‌ هنر» آثار نقاشی خانم بنفشه اسداله زاده
برگزاری نمایشگاه «رقص سماع» آثار عکاسی خانم مهناز جعفری
برگزاری نمایشگاه گروهی «دفتری دیگر از ستاوند» آثار فائزه ولوجردی و نیلوفر وجدی
برگزاری نمایشگاه «دریا و زندگی» آثار عکاسی خانم کتایون فرجی
برگزاری نمایشگاه «تصاویر پنهان» آثار نقاشی آقای یحیی صنعتی
برگزاری نمایشگاه «خاکم ایران» آثار نقاشی آقای احمدرضا زنگنه
برگزاری نمایشگاه «گیلان را باید زیست» آثار عکاسی خانم هاجر اسماعیل زاده پیربازاری
برگزاری نمایشگاه «ترنم» آثار نقاشی خانم معصومه استادی
برگزاری نمایشگاه «بیکران» آثار نقاشی خانم مریم منصوری
برگزاری نمایشگاه «سیمرغ» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «جغله» آثار نقاشی آقای احسان میرزایی فراهانی
اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم