برگزیدگان سومین دوره جایزه سال استیکر معرفی شدند

به گزارش هنرآنلاین، مراسم اختتامیه سومین جایزه سال «استیکر» عصر سه‌شنبه ۲۱ دی ماه با اجرای میثم درویشان‌پور و حضور میثم عسگری مدیر عامل پیام‌رسان آیگپ و رئیس جشنواره «استیکر»، بهرام عظیمی رئیس هیات داوران، سیدمحمدحسین حجازی مدیرعامل شرکت نوسازی عباس‌آباد، سیدیاسر رایگانی مدیر کل ارتباطات همراه اول، اعضای هیئت داوران و جمعی از شرکت‌کنندگان در خانه شعر و ادبیات ایران برگزار شد. سیدمسعود شجاعی طباطبایی دبیر جشنواره به دلیل کسالت در این مراسم حضور نداشت.

میثم عسگری مدیرعامل پیام‌رسان آیگپ و رئیس جشنواره «استیکر» در ابتدای این مراسم عنوان کرد: خوشحالم که پس از سه سال تصمیمی که سال ۹۸ گرفته بودیم و‌ایده‌های سال ۹۷ به سرانجام رسیده است. سال اول که با آقایان مسعود شجاعی طباطبایی و بهرام عظیمی درباره برپایی چنین جشنواره‌ای صحبت می‌کردیم، نگران بودیم که جشنواره استیکر به دلیل اینکه سابقه و تجربه‌ای در ایران ندارد، به لحاظ کمی و کیفی آثار خوبی ارائه نکند اما به لطف خدا و دوستان توانستیم در این سه سال با رویکرد شخصیت‌سازی فرهنگی و ایرانی محصولاتی را طراحی کنیم و این محصولات نه تنها در پیام‌رسان آیگپ، بلکه در تمام پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی کارکرد دارد.

او ادامه داد: ما در مجموعه کیان ایرانیان و آیگپ به دنبال یک نگاه و سازمان بالنده و‌اندیشمند هستیم و قصد داریم برای کاربران و کارمندان خود فضایی ایمن و قدرتمند در زمینه اجرایی فراهم کنیم. آیگپ در چند ماه آینده نسل سوم خود را به عنوان محصول هوشمند ارائه خواهد کرد تا بتواند به عنوان یک سوپر اپلیکیشن فعالیت کند و همچنین شرکت کیان ایرانیان به عنوان اولین شرکتی که در زمینه پیام‌رسان ایرانی فعالیت کرد، قصد دارد وارد بازار سرمایه شود.

رئیس جشنواره خاطرنشان کرد: بومی‌سازی امکانات مانند استیکر یا خدمات عمومی و خصوصی در پیام‌رسان‌های داخلی هرچند با سختی و دافعه اما در حال شکل‌گیری است. فکر می‌کنم مسئولان و نهاد‌های ما نیز باید در این حوزه تصمیمات بزرگ بگیرند و و حمایت کنند. من به جرات می‌توانم بگویم تاکنون تمام حمایت‌های دولتی یا در کلام بوده است یا در کاغذ و این حمایت‌ها باید عملی شود.

عسگری در پایان اظهار کرد: از تمام کسانی که ما را در برگزاری این جشنواره حمایت کردند، تشکر می‌کنم و‌امیدوارم بتوانیم این رویداد را به صورت سالانه برگزار کنیم هرچند که امکان دارد در آینده تبدیل به دوسالانه شود.

در ادامه مراسم با حضور مدیرعامل شرکت کیان ایرانیان و عضو هیئت مدیره و مدیر تجاری شرکت از ادمین‌های طلایی و نقره‌ای آیگپ تجلیل شد.

ادمین‌های طلایی آیگپ شامل آتریسا اسماعیل‌پور، معصومه عربلو، مهیار حاجی‌نژاد، سمیرا سادات حسینی، سید محمدهادی حسینی، میلاد همتی زاد، آیدا عبیدی، محسن شمسی، محمدمهدی منبری و محسن سرهنگی بودند.

همچنین ادمین‌های نقره‌ای آیگپ شامل لیلا آصفی، یاسین مظفری، محمدحسین خسروی، زینب جهان‌بخشی، نسترن صمدپور ماسوله، فاطمه محمدجعفری، سمیه سادات حسینی، فاطمه کاشی، فرزاد روشن‌بین و محمد نسلی نصرآبادی بودند.

سیدمحمدحسین حجازی مدیرعامل شرکت نوسازی عباس‌آباد به عنوان دومین سخنران این مراسم گفت: این جشنواره و به طور کلی این نوع جشنواره‌ها باید در کشور مورد توجه جدی قرار گیرند. عزیزانی که این جشنواره را برگزار کردند به اهمیت استیکر واقفند و استیکر در ارتباطات امروزه ما بسیار نقش مهمی دارد و بخشی از محاورات ما از طریق استیکر انجام می‌شود.

او در ادامه درباره علت اینکه اراضی عباس‌آباد به حمایت از این رویداد هنری پرداخت، توضیح داد: ما در شرکت نوسازی عباس‌آباد تا جایی که بتوانیم از نگاه شتاب‌دهنده هر کمکی برای پویایی این عرصه و عرصه‌های مرتبط انجام خواهیم داد. اراضی عباس‌آباد عضو سازمان جهانی گردشگری است و کسانی که در زمینه‌های هنری فعالیت می‌کنند، می‌توانند از این امکانات به عنوان یک مجموعه بین‌المللی و معرفی آن استفاده کنند. به عنوان مثال پل طبیعت چهار جایزه بین‌المللی در زمینه طراحی و معماری دارد و هنرمندان می‌توانند در این زمینه‌ها روی عباس‌آباد حساب باز کنند.

حجازی در پایان خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم هنرمندان نسبت به کشور و مؤلفه‌های فرهنگی خود عرق ملی دارند و اینکه استیکر‌ها در زمینه فرهنگی چیزی را بومی‌سازی کنند، یک حرکت رو به جلو است و ما نیز علاقه داریم از این موضوع حمایت کنیم.

خروجی جایزه «استیکر» کل مردم را درگیر می‌کند

بهرام عظیمی رئیس هیئت داوران جایزه سال «استیکر» طی سخنانی عنوان کرد: خاصیت جشنواره «استیکر» این است که نسبت به جشنواره‌های متعددی که در ایران برگزار می‌شود، خاص است، زیرا برگزارکنندگان آن کسانی هستند که سال‌ها با هم کار کرده‌اند و دغدغه کار فرهنگی دارند.

او افزود: از ویژگی‌های جشنواره «استیکر» این است که خروجی آن کل مردم را درگیر می‌کند و محصولاتش برای تمام مردم قابل استفاده است.

عظیمی در پایان درباره داوری آثار خطاب به شرکت‌کنندگان حاضر تشریح کرد: ممکن است شما که اینجا نشسته‌اید و اکثرا هم جوان هستید، اگر برنده نشوید داوری را زیرسؤال ببرید اما مطمئن باشید که ما در هیئت داوران بدون هیچ چشمداشت و سوگیری آثار را داوری کردیم. گاهی ممکن است یک اثر جزئیات زیادی داشته باشد، اما اثر ساده‌تر جایزه بگیرد، زیرا این استیکر‌ها قرار است در ابعاد کوچک و روی صفحه موبایل دیده شوند.

در بخش بعدی این مراسم برگزیدگان سومین جایزه سال استیکر به شرح زیر معرفی شدند و جوایز خود را دریافت کردند.

جایزه ویژه خانه شعر و ادبیات به شیوا گلمحمدی اهدا شد.

برگزیدگان بخش اراضی عباس‌آباد

در بخش ویژه اراضی عباس‌آباد هیئت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان را حائز رتبه سوم ندانستند.

جایزه نفر دوم این بخش به علی آهنگر اهدا شد.

جایزه نفر اول این بخش به پوریا عبدلی تعلق گرفت.

برندگان بخش ایران‌خودرو

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان را حائز رتبه سوم ندانستند.

جایزه نفر دوم به بهرنگ جدی اهدا شد.

جایزه نفر اول به حسین رجب غلامحسینی تعلق گرفت.

برگزیدگان بخش شخصیت‌های ادبی و سینمایی

جایزه نفر سوم در این بخش به سمانه شجاعی اهدا شد.

جایزه نفر دوم این بخش به فریناز سلیمانی تعلق گرفت.

جایزه نفر اول در این بخش به محمود نظری اعطا شد.

برگزیدگان بخش استیکر ایرانی

جایزه نفر سوم در این بخش به طاهر شعبانی اهدا شد.

جایزه نفر دوم در این بخش به سارا نیک‌فروز تعلق گرفت.

جایزه نفر اول در این بخش به حسین زارعی تقدیم. این هنرمند در دومین دوره جایزه سال استیکر نیز موفق به دریافت رتبه اول این بخش شده بود.

منبع: هنرآنلاین | http://honaronline.ir

این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
📅 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس

اپلیکیشن
💎 بنر تماشاخانه
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر روزنامه هنر
💎 بنر هنرآموز
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر کتابهای صوتی
تلگرام
آثار دومین جشنواره هنرهای تجسمی گروه هنری هفت به نمایش درآمد
برگزاری نمایشگاه «روان سرگردان» آثار نقاشی خانم فاطمه اصغری قره شیران
برگزاری نمایشگاه «روح دریا» آثار نقاشی خانم زهرا استادعباس
برگزاری نمایشگاه گروهی «بوف کور» در نگاه نقاشان معاصر
برگزاری نمایشگاه «بسامد احساس» آثار عکس و شعر آقای عیسی عماد
نمایشگاه «شاولا» آثار نقاشی خانم شایسته ولی‌زاده تمدید شد
برگزاری نمایشگاه «دریا» آثار نقاشی خانم مهسا باویلی
برگزاری نمایشگاه «با هم» آثار نقاشی خانم فیروزه خدیوی
برگزاری نمایشگاه «بوف کور؛ من و صادق خان هدایت» آثار نقاشی خانم حورا خاکدامن
برگزاری نمایشگاه «سنگ نگاره» آثار خانم وفا اکبری
برگزاری نمایشگاه «صدای سکوت» آثار عکاسی آقای احسان کاظمی
برگزاری نمایشگاه «ما» آثار مجسمه‌های آقای نصرالله رادش
اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم