چهارمین نمایشگاه «اُبژه» در فرهنگسرای نیاوران

به گزارش هنرآنلاین، این چهارمین نمایشگاه کالکتیبل دیزاین طراحان، معماران و هنرمندان ایرانی است که با موضوع مبلمان ساختمانی با استفاده از متریال سنگ و‌ ام‌دی‌اف، با حمایت شرکت‌های تولیدکننده مواد و محصولات ایرانی نظیر آوانداد، ایگال، فانتونی، خانه و معماری و صنایع روشنایی رونا برگزار خواهد شد.

ابژه به عنوان اولین پلتفرم کالکتیبل دیزاین در راستای توسعه شرکت‌های تولیدکننده محصول، جهت ارائه طرح و خدمات نوآورانه با طراحان ایرانی همکاری دارد و نمایشگاه ابژه محل ارائه این دستاورد است.

این پلتفرم تمایل به همکاری با شرکت‌های فعال در حوزه صنعت ساختمان و حوزه مبلمان دارد؛ مدیرانی آینده‌نگر که تمایل به همکاری با طراحان خلاق ایرانی در راستای تولید محصولات و خدمات نوآورانه، با تأکید بر دانش روز در زمینه طراحی خدمات و همچنین نگاه به بازار‌های خارجی، به خصوص همسایگان ایران دارند.

ابژه از مهرماه ۱۳۹۴ تاکنون موفق به برگزاری سه دوره نمایشگاه ویژه (دوسالانه) با حضور طراحان، معماران و هنرمندان مطرح و مؤثر ایرانی در داخل و خارج از ایران در فرهنگسرای نیاوران شده است. استقبال مخاطبان حرفه‌ای و مشتاق، برگزارکنندگان این رویداد را به ادامه راه‌ امیدوارتر کرد.

الناز طهرانی، کیوریتور و بنیان‌گذار پلتفرم دیزاین ابژه است که تحصیلات آکادمیک خود را در مقطع کارشناسی ارشد در زمینه طراحی خدمات در دانشگاه پلی تکنیک میلان به پایان رسانده است. وی تجربه‌های موفقی به عنوان کیوریتور و شرکت‌کننده در فراخوان و رویداد‌های بین‌المللی نظیر هفته دیزاین میلان و نیویورک دارد. به گفته او ” ما نیاز داریم تا بستری برای ارتباط میان طراحان، صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاران علاقمند به این حوزه فراهم آورده شود و در این راستا از تمام علاقمندان به حوزه دیزاین دعوت بعمل می‌آوریم تا از نمایشگاه چهارم ابژه دیدن فرمایند. “

معماران، طراحان و هنرمندان بترتیب حروف الفبا عبارتند از:‌ امیرحسین اشعری، حامد بدری احمدی، بابک بهارستانی، رضا حبیب‌زاده، بهزاد حیدری، مهران خوشرو، نسیم رضویان، کورش رفیعی، مهدی شیراحمدی، ‌امیرحسین طاهری، شیرین صمدیان، آرش علی آبادی، ‌امیرقاسمپور، سمانه قاسمپور، نازنین کازرونیان، رضوان کاشانی، نوید گلچین، بهروز منصوری، رضا نجفیان، علی نعمتی، حسین نمازی، نیما نیان.

این نمایشگاه از ۲۴ دی تا ۱ بهمن در گالری شماره ۱ و ۲ فرهنگسرای نیاوران برپاست. علاقمندان می‌‎توانند جهت بازدید از نمایشگاه در روز‌های عادی از ساعت ۱۰ تا ۱۸ و در روز‌های تعطیل از ساعت ۱۴ تا ۱۸ به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

منبع: هنرآنلاین | http://honaronline.ir

می‌توانید این صفحه رویداد اطلاعیه خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

📅 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای عرصه هنر و فرهنگ ایران و جهان، همراه روزنامه هنر در گالری لیلیت باشید

روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارشهای هنری نوآوریهای هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس فیلمها و سریالها بازیهای ویدیویی
💎 بنر تبلیغ
اپلیکیشن
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر روزنامه هنر
💎 بنر تماشاخانه
💎 بنر کتابهای صوتی
💎 بنر هنرآموز
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر نمایشگاه
تلگرام
برگزاری نمایشگاه «خواب رنگ‌ها» آثار خانم الناز عبدالهی نژاد
برگزاری نمایشگاه «گنجه ی‌ هنر» آثار نقاشی خانم بنفشه اسداله زاده
برگزاری نمایشگاه «رقص سماع» آثار عکاسی خانم مهناز جعفری
برگزاری نمایشگاه گروهی «دفتری دیگر از ستاوند» آثار فائزه ولوجردی و نیلوفر وجدی
برگزاری نمایشگاه «دریا و زندگی» آثار عکاسی خانم کتایون فرجی
برگزاری نمایشگاه «تصاویر پنهان» آثار نقاشی آقای یحیی صنعتی
برگزاری نمایشگاه «خاکم ایران» آثار نقاشی آقای احمدرضا زنگنه
برگزاری نمایشگاه «گیلان را باید زیست» آثار عکاسی خانم هاجر اسماعیل زاده پیربازاری
برگزاری نمایشگاه «ترنم» آثار نقاشی خانم معصومه استادی
برگزاری نمایشگاه «بیکران» آثار نقاشی خانم مریم منصوری
برگزاری نمایشگاه «سیمرغ» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «جغله» آثار نقاشی آقای احسان میرزایی فراهانی
اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم