آیین اختتامیه سومین جایزه سال استیکر ۲۱ دی ماه برگزار می‌شود/ بخش‌های ویژه نفر سوم‌ ندارند

مدیر روابط عمومی سومین جایزه سال «استیکر» مطرح کرد؛

آیین اختتامیه سومین جایزه سال «استیکر» ۲۱ دی ماه با حضور هنرمندان برگزار و نفرات برتر چهار بخش مسابقه معرفی می‌شوند.

آیین اختتامیه سومین جایزه سال استیکر ۲۱ دی ماه برگزار می‌شود/ بخش‌های ویژه نفر سوم‌ ندارندبه گزارش صبا به نقل از ستاد خبری جشنواره، آیین اختتامیه سومین جایزه سال «استیکر» ۲۱ دی ماه با معرفی برگزیدگان این دوره از جشنواره برگزار می شود.

علی‌محمد کردنایج مدیر روابط عمومی جایزه سال «استیکر» درباره اهداف سومین دوره این رویداد عنوان کرد: سومین جایزه سال استیکر از مهرماه امسال با هدف گسترش استیکرهایی با مولفه‌های مشترک مانند زبان و فرهنگ فارسی و با نگاه اینکه عموم مردم بتوانند استیکر را در ارتباطات روزمره خود وارد کنند، آغاز شد.

او درباره جزییات آثار و موضوعات این دوره توضیح داد: ما توانستیم آثارمان را با حضور ۹۹ هنرمند جمع‌آوری کنیم و در چهار بخش اصلی و ویژه به کار خود ادامه دهیم. بخش اصلی شامل دو موضوع ایران فرهنگی که طبق بیانیه هیات داوران آن را به استیکر ایرانی تغییر نام دادیم و همچنین بخش شخصیت‌های ادبی و سینمایی ایران بود. در بخش‌های ویژه هم محصولات ایران خودرو و بخش اراضی عباس‌آباد و المان‌های متناسب آن‌ها موضوعات مسابقه بودند.

کردنایج اظهار کرد: داوری آثار ارسالی به دبیرخانه ۷ دی ماه توسط بهرام عظیمی رییس هیات داوران، مسعود شجاعی طباطبایی دبیر جشنواره و سایر داوران از جمله شهاب جعفرنژاد، امیرحسین ایماغیان، امیر یاسمنی و علی رادمند انجام شد و رای مصطفی خوشابی که به دلیل کسالت در جلسه داوری حضور نداشت به میثم عسگری رییس جشنواره تنفیذ شد و  این هفت نفر پس از بحث و بررسی آثار در بخش‌های مختلف نفرات برتر را مشخص کردند.

مدیر روابط‌ عمومی جایزه سال «استیکر» درباره جوایز برگزیدگان تشریح کرد: در هر بخش مسابقه سه نفر حایز رتبه شدند و فقط در دو بخش ویژه ایران‌ خودرو و اراضی عباس‌آباد هیات داوران نفر سوم را حایز رتبه ندیدند. همچنین یک اثر به عنوان جایزه ویژه خانه شعر و ادبیات که از حامیان جشنواره هستند، برگزیده و معرفی شد.

او ادامه داد: برای بخش‌های اصلی نفر اول ۱۳ میلیون تومان به همراه تندیس و دیپلم‌ افتخار، نفرات دوم ۱۰ میلیون تومان‌ به همراه تندیس و دیپلم افتخار و نفرات سوم‌ هم ۷ میلیون تومان به همراه تندیس و دیپلم افتخار جایزه دریافت می‌کنند. جایزه بخش‌های ویژه هم برای نفرات اول ۱۰میلیون تومان به همراه تندیس و دیپلم افتخار و برای نفرات دوم ۷ میلیون تومان به همراه تندیس و دیپلم افتخار است، در این دو بخش نفرات سوم نداریم.

این مدیر هنری درباره مراسم اختتامیه جشنواره گفت: مراسم اختتامیه سومین دوره جایزه سال استیکر ۲۱ دی ماه با حضور ۷۶ هنرمند که از این تعداد حدود ۱۷۲۰ اثر تولید شده، برگزار می‌شود و از نفرات برتر در این‌ مراسم تجلیل خواهد شد. امیدوارم این آثار را همچون دوره‌های قبل به صورت متحرک و موشن دربیاوریم و آماده عرضه به سایر پلتفرم‌ها چه داخلی و چه خارجی شوند.

او اظهار کرد: امسال بعد از سه دوره برگزاری جشنواره «استیکر» می‌توانیم این ادعا را داشته باشیم که در میان پلتفرم‌های ایرانی مبدع استیکر ایرانی هستیم ما بیشترین آپلود استیکر را در پیام‌رسان تلگرام داشتیم که این اتفاق از طریق پیام‌رسان آیگپ رخ داد.

مدیر روابط‌ عمومی جایزه سال «استیکر» خاطرنشان کرد: اتفاق دیگری که قرار است در آیین‌ اختتامیه جشنواره «استیکر» رخ دهد این است که ما در آیگپ یک‌سری ادمین داریم که به عبارتی حامی آیگپ هستند و این افراد بدون چشم‌داشت و حقوق پیام‌رسان را حمایت می‌کنند و به نوعی از خانواده آیگپ هستند. در مراسم اختتامیه سومین جایزه سال استیکر از این افراد نیز تجلیل می‌کنیم و لوح تقدیر در دو بخش ادمین‌های طلایی و ادمین‌های نقره‌ای به آن‌ها اهدا می‌شود.

علی‌محمد کردنایج در پایان ضمن بیان اینکه مراسم‌ اختتامیه به صورت زنده از زومیت، عصر آی سی تی، آیگپ تی‌وی و سایت استیکر به نشانی stickerprize.org پخش خواهد شد از داوران جشنواره تشکر و اظهار کرد: از داوران استیکر که نگاه سختگیرانه‌ای نسبت به آثار داشتند، تشکر می‌کنم این سختگیری‌ها باعث می‌شود ارتقای فرهنگی داشته باشیم و هنرمندان به فرهنگ کشور اهمیت بیشتری بدهند و شاهد حضور آثار فاخری در جشنواره‌ها باشیم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری صبا | http://khabargozarisaba.com

این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
📅 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس

اپلیکیشن
💎 بنر هنرآموز
💎 بنر کتابهای صوتی
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر تماشاخانه
💎 بنر روزنامه هنر
تلگرام
آثار دومین جشنواره هنرهای تجسمی گروه هنری هفت به نمایش درآمد
برگزاری نمایشگاه «روان سرگردان» آثار نقاشی خانم فاطمه اصغری قره شیران
برگزاری نمایشگاه «روح دریا» آثار نقاشی خانم زهرا استادعباس
برگزاری نمایشگاه گروهی «بوف کور» در نگاه نقاشان معاصر
برگزاری نمایشگاه «بسامد احساس» آثار عکس و شعر آقای عیسی عماد
نمایشگاه «شاولا» آثار نقاشی خانم شایسته ولی‌زاده تمدید شد
برگزاری نمایشگاه «دریا» آثار نقاشی خانم مهسا باویلی
برگزاری نمایشگاه «با هم» آثار نقاشی خانم فیروزه خدیوی
برگزاری نمایشگاه «بوف کور؛ من و صادق خان هدایت» آثار نقاشی خانم حورا خاکدامن
برگزاری نمایشگاه «سنگ نگاره» آثار خانم وفا اکبری
برگزاری نمایشگاه «صدای سکوت» آثار عکاسی آقای احسان کاظمی
برگزاری نمایشگاه «ما» آثار مجسمه‌های آقای نصرالله رادش
اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم