جزئیات برپایی سومین نمایشگاه تخصصی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته

گروه مد و لباس هنرآنلاین: سومین نمایشگاه تخصصی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته با عنوان «ایران ریتیل شو 2021» از نهم لغایت ۱۲ مهرماه سال جاری با حضور فعالان و بازیگران اصلی این صنعت در سالن‌های 7،8 و 9 نمایشگاه بین‌المللی تهران برپا می‌شود.

همچون سنوات گذشته، مراکز خرید در حال فعالیت یا در حال ساخت، فروشگاه‌های زنجیره‌ای با سابقه و نوظهور، فروشگاه‌های آنلاین و اپلیکیشن‌های مالی، شرکت‌های بهره‌بردار مراکز خرید، شرکت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، تجهیزات فروشگاهی و صنایع وابسته در این رویداد حضور به هم رسانده تا آخرین دستاوردها و محصولات خود را در معرض دید اهالی این صنعت قرار دهند.

نظر به جایگاه و اهمیت مراکز خرید و رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی در عرصه‌های گوناگون از جمله حوزه مد و لباس، فعالان این عرصه نیز فرصت خواهند داشت تا با حضور در این نمایشگاه و بهره‌برداری از دستاوردهای موجود، بسترهای عرضه محصولات را در آینده ارتقا بخشند.

یکی از شاخصه‌های این نمایشگاه چهار روزه، برگزاری ۱۲ پنل آموزشی است که بر اساس آن، مدیران عامل و صاحبان برندها‌ی خوشنام و موفق این صنعت فرصت خواهند داشت آخرین تجربیات و یافته‌های خود را در اختیار همکاران خود و فعالان این صنعت قرار دهند.

بررسی و توسعه زیرساخت‌های علمی این صنعت بزرگ، درونی‌سازی و هماهنگی بیشتر با موضوع فروش آنلاین و بهره‌مندی صحیح از ظرفیت‌های فضای مجازی و شبکه‌سازی و تبادل ارتباطات و تعاملات در جهت حمایت از برندهای تولید کشور داخلی و توسعه آنها در مراکز خرید و فروشگاه‌های زنجیره‌ای سراسر کشور از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه خواهد بود حال آنکه در دوران کرونا، فروشگاه‌های زنجیره‌ای توسعه چشم‌گیری داشتند و مراکز خرید نیز توانستند با رعایت اصول تاب‌آوری سازمانی، بحران را مدیریت کنند تا چرخه این صنعت از حرکت باز نایستد.

سومین نمایشگاه تخصصی مراکزخرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته فرصت مناسبی است تا اهالی صنایع گوناگون از جمله صنایع نساجی و پوشاک بتوانند تجربیات و محصولات جدید به همراه روش‌های نوین عرضه و تبلیغات خود را به نمایش گذاشته و فضای همکاری‌های اثربخش برای برندهای ایرانی را توسعه دهند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این نمایشگاه می‌توانند با شماره‌های ۰۲۱۶۶۳۹۹۲۴۳ و‌ ۰٢۱۶۶۳۹۹۲۴۱ تماس گرفته یا به وبسایت www.GBMNEWS.ir  مراجعه کنند.

منبع: هنرآنلاین | http://honaronline.ir

این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

📅 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.

روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس

اپلیکیشن
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر کتابهای صوتی
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر هنرآموز
💎 بنر روزنامه هنر
💎 بنر تماشاخانه
تلگرام
برگزاری نمایشگاه «انسان منهای طبیعت» آثار نقاشی خانم هدی فیاضی پتگر
برگزاری نمایشگاه «آگاهی» آثار نقاشی خانم الهام طاهرى
برگزاری نمایشگاه «تازگی» آثار نقاشی خانم مرضیه رزاقی
برگزاری نمایشگاه «با من بیا» آثار سیاه قلم خانم مهرناز لامعی
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
برگزاری نمایشگاه «تصویری از طبیعت» آثار خانم حمیده وثوقی رهبری
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
اینستاگرام گالری لیلیت