۱ میلیارد و ۵۷۷ میلیون تومان مجموع فروش نهمین مزایده آنلاین آرتیبیشن شد

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

مدیر نهمین دوره مزایده آنلاین آرتیبیشن از مجموع فروش 1 میلیارد و 577 میلیون تومانی و چکش خوردن 24 اثر هنری در این دوره خبر داد.

۱ میلیارد و ۵۷۷ میلیون تومان مجموع فروش نهمین مزایده آنلاین آرتیبیشن شدارشاد علی‌عسگری مدیر نهمین دوره مزایده آنلاین گالری آرتیبیشن در گفت‌وگو با خبرنگار تجسمی خبرگزاری صبا درباره آثار این دوره از مزایده آرتیبیشن گفت: ۳۳ اثر از هنرمندان مدرن و معاصر پیشکسوت و هنرمندان جوان و پیشرو در این دوره از مزایده حضور داشتند. در واقع هدف از برگزاری این مزایده‌ها بیشتر اقتصادی است و برای مجموعه‌داران و خریدان هنر جذابیت زیادی دارند.

او ادامه داد: ما معمولا قیمت پایه مزایده را پایین می‌گذاریم تا علاقه‌مندان بیشتری در آن شرکت کنند و قیمت واقعی در زمان مزایده مشخص می‌شود.

مدیر نهمین دوره مزایده آنلاین گالری آرتیبیشن خاطرنشان کرد: نهمین دوره مزایده آنلاین آرتیبیشن ۱۲ و ۱۳ شهریور ماه برگزار شد و در مجموع مبلغ ۱ میلیارد و ۵۷۷ میلیون تومان به فروش رسید و ۲۴ اثر چکش خورد. نمایشگاه بازید از آثار هم از ۵ شهریور ماه در گالری آرتیبیشن برپا بود.

او درباره گران‌ قیمت‌ترین اثر این دوره از مزایده عنوان کرد: اثری از جلال شباهنگی با قیمت ۱۶۵ میلیون تومان به عنوان گران‌ترین اثر این دوره چکش خورد و در رتبه دوم اثر برنز پرویز تناولی با قیمت ۱۵۵ میلیون تومان فروخته شد.

علی‌عسگری اظهار کرد: ما همواره سعی داریم در انتخاب آثار، کیفت آن‌ها، نحوه برگزاری مزایده و نمایشگاه رشد داشته باشیم، اما اتفاق متفاوتی در این دوره از مزایده با دوره‌های قبل رخ نداد.

او در پایان درباره دهمین دوره مزایده آنلاین آرتیبیشن بیان کرد: دور دهم مزایده آرتیبیشن به آثار قهوه‌خانه‌ای اختصاص دارد و ممکن است از نظر موضوع و ساختار کمی با دوره‌های قبل متفاوت‌تر باشد.

در این دوره از مزایده ۳۳ اثر از هنرمندان مدرن و معاصری همچون محمد احصایی، عبدی اسبقی، مرتضی اسدی، سمیرا اسکندرفر، فرح اصولی، هانیبال الخاص، ناصر اویسی، صادق تبریزی، محمدعلی ترقی‌جاه، پرویز تناولی، گارنیک درهاکوپیان، مصطفی دشتی، حسن روح‌الامین، هادی روشن‌ضمیر، حسین زنده‌رودی، سهراب سپهری، جلال شباهنگی، علی‌اکبر صادقی، محمد فاسونکی، ابراهیم فرجی، عباس کیارستمی، علی گلستانه، فریده لاشایی، مهرداد محبعلی، اردشیر محصص، نصرت‌الله مسلمیان، سیاوش مظلومی‌پور، منوچهر معتبر، مهدی نبوی، علی ندایی، منوچهر نیازی، رضا یحیایی و محسن وزیری‌مقدم حضور داشتند که از بین آن‌ها ۲۴ اثر به فروش رسید.

ندا زنگینه

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری صبا | http://khabargozarisaba.com

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «آگاهی» آثار نقاشی خانم الهام طاهرى
برگزاری نمایشگاه «تازگی» آثار نقاشی خانم مرضیه رزاقی
برگزاری نمایشگاه «با من بیا» آثار سیاه قلم خانم مهرناز لامعی
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
برگزاری نمایشگاه «تصویری از طبیعت» آثار خانم حمیده وثوقی رهبری
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
اینستاگرام گالری لیلیت