اسامی گالری‌های حاضر در جشنواره هنرهای تجسمی فجر

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

گالری های حاضر در دوازدهمین جشنواره تجسمی و آثاری را که نمایش می دهند، اعلام شد.

اسامی گالری‌های حاضر در جشنواره هنرهای تجسمی فجربه گزارش خبرگزاری صبا به نقل از واحد ارتباطات و رسانه دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، بخش چارسوی هنر دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر  با حضور ۳۳ گالری از تهران و شهرستان‌ها در موسسه صبا برپاست.

در این بخش که با هدف رونق بازار هنر از سال گذشته آغاز به کار کرده است، بیشتر آثار برای فروش ارائه می‌شوند اما تعدادی از گالری‌ها نیز تنها به نمایش آثار هنرمندان خود پرداخته‌اند.

غرفه گالری هگمتانه همدان با آثار نگارگری، خوشنویسی و نقاشی در این دوره از جشنواره حضور دارد. تابلوهای نگارگری از حسین نجومی، قطعات خوشنویسی از عبدالله کجوری، نقاشی‌های طبیعت اثر محسن سماوات و علی‌اصغر شیری آثاری هستند که در این گالری ارائه شده و به مبلغی بین یک میلیون و ۸۰۰ هزار تا ۶ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده‌اند.

گالری شیث با آثاری از محمدحسین سوقندی در این نمایشگاه حضور دارد و پنج تابلو از این هنرمند با میانگین قیمت ۴ میلیون تومان در جشنواره عرضه شده است. هرکدام از تابلوها فضایی رنگارنگ و شلوغ دارد که فیگور انسان در میان رنگ‌ها، و سطوح و اشیاء گوناگون دیده می‌شود.

در غرفه گالری هونره از اصفهان تابلوهای نقاشی در سبک‌های گوناگون به نمایش درآمده است. آرزو صفوی پور، گلناز رامین فر، مریم نجفی، منیره کلاهدوزان هنرمندانی هستند که تابلوهای آبستره، فیگوراتیو و طبیعت‌گرایانه آنها با قیمت‌هایی بین ۵۰۰ هزار تا بیش از ۴ میلیون تومان به نمایش درآمده است.

گالری احسان آثار متنوع عکس، نقاشی و خوشنویسی را نمایش داده است. عکس‌های محمدحسین زاده هاشمی از طبیعت، انسان و حیوان، بخشی از آثار این گالری است . تابلوهای نقاشی از سمیه زاهد و کارینا اولقیگه هلم در کنار قطعه سیاه‌مشقی اثر حسین خاتمی و تابلوی نقاشی‌خطی از فاطمه اسلام جهان به نمایش درآمده است.

غرفه گالری آسوریک از سلمان شهر مازندران میزبان آثار عکس و نقاشی است. در عکس‌های محمد بنایی با مناظر شهری و طبیعت مواجه هستیم. از حجت عیسی پور تابلوهای آبرنگ از مناظر به نمایش درآمده است و سید رضا مهدی نیا با نقاشی‌های آب رنگ نبرد گاومیش‌ها را به نمایش کشیده است. مهشید موچانی در تابلوهای خود نگاهی به قالی‌های ایرانی داشته و آنها را زمینه‌ای برای روایت داستانی مانند بیژن و منیژه قرار داده است.

دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از ۲۹ بهمن کار خود را آغاز کرده است و تا ۵ اسفند در موسسه فرهنگی هنری صبا  واقع در خیابان طالقانی، ابتدای خیابان برادران مظفر برگزار می شود.

انتهای پیام/

 

منبع: خبرگزاری صبا | http://khabargozarisaba.com

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «انسان منهای طبیعت» آثار نقاشی خانم هدی فیاضی پتگر
برگزاری نمایشگاه «آگاهی» آثار نقاشی خانم الهام طاهرى
برگزاری نمایشگاه «تازگی» آثار نقاشی خانم مرضیه رزاقی
برگزاری نمایشگاه «با من بیا» آثار سیاه قلم خانم مهرناز لامعی
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
برگزاری نمایشگاه «تصویری از طبیعت» آثار خانم حمیده وثوقی رهبری
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
اینستاگرام گالری لیلیت