آثار هنری را غیرحضوری تماشا کنید/ فروش آنلاین آثار در گالری شمیده

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

نمایشگاهی از آثار گروهی هنرمندان در گالری شمیده برپاست که علاقه مندان می توانند به صورت آنلاین این آثار را خریداری کنند.

آثار هنری را غیرحضوری تماشا کنید/ فروش آنلاین آثار در گالری شمیدهبه گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی خبرگزاری صبا، این روزها ویروس کرونا بسیاری از مردم را به خانه نشینی اجبار کرده است، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در اطلاعیه ای که پیش از این منتشر کرد، برگزاری همه نمایشگاه هنری را ملغی اعلام کرد که به دنبال آن برنامه گالری ها نیز علیرغم آن که برگزاری آنها از حدود یک یا دو سال قبل برنامه ریزی شده بود، از سوی گالری داران و به منظور پیشگیری از سرایت این ویروس  لغو شد.

لغو برنامه نمایشگاهی گالری ها در حالی صورت می گیرد که برای برخی از آنها  امکان به تعویق انداختن زمان این نمایشگاه های لغو شده نیز فراهم نیست به این دلیل که برنامه نمایشگاهی سال آینده و گاه دو سال آینده آنها از قبل بسته شده است. بنابراین برخی از گالری ها چاره کار را نه در لغو نمایشگاه ها بلکه در برگزاری آن همراه با بازدیدکنندگان بسیار محدود و با هماهنگی قبلی، با افتتاحیه ها و فروش آنلاین آثارشان یافتند.

گالری شمیده یکی از گالری هایی است که ترجیح داده است به جای لغو نمایشگاه ها، آنها را در این مدت شیوع ویروس کرونا، به شکل مجازی به نمایش و فروش بگذارد.

نمایشگاهی گروهی با عنوان «کادوآرت» از ۸ اسفندماه در گالری شمیده به شکل مجازی افتتاح شد و امکان فروش آثار به شکل آنلاین  را نیز فراهم کرده است.

در این نمایشگاه آثار ۸۰ هنرمند به نمایش درآمده است که عبارتند از: حسین احصایی، ریحانه احمدپور، علیرضا آدم بکان، صادق ادهم، صفورا اسماعیل زاده، رضا افسری، غلامحسین آقارخ، فریدون امیدی، صبا امین رنجبر، سهیلا آهنگری، پونه اوشیدری، ناصر اویسی، افشین باقری، رضا بانگیز، فیروزه بختیاری، عبدالحمید پازکی، عیسی جباری ممقانی، آداک جمشیدزاده، غلامرضا جوبچیها، علیرضا چمک، کامبیز حضرت پور، امید خاکباز، علی خالق، مهرداد ختایی، کامبیز درمبخش، سمیرا دریا، زهرا دهقان، رویا دوستدار، حکمت رحمانی، آلما رسولی، مینا سبزی، بارانا سعادت، علیرضا سعادتمند، یزدی سعدی، ساسان سلاسلی، نرگس سلیمان زاده، ایرج شایسته پور، سارا شه نمود، هیرو شیخ الاسلامی، اوژن شیراوژن، بهزاد شیشه گران، عین الدین صادق زاده، صبا صالحی، علیخان عبدالهی، ابوالفضل عبدی، طناز عدلی، محمدعلی علیخانی، رضا علیزاده، سحر علیزاده، محمدهادی فدوی، مریم فرهنگ، مهدی فلاح،مهرداد فلاح، صدف کباری، مریم کرمی، سارا کشمیری، مسعود کشمیری، مانی کومار، امیرحسین  کیامردای، فرشید لطفی، پانته آ ماهرو، ساغر مسعودی، مهدی مشایخی، جلال الدین مشمولی، حامد مشمولی، عدنان مصلایی، سحر مطلق، پرویز معزز، شیرین معیا، شبنم مکبر، دانیال ملانوروزی، هانی نجم، احسان نصری، مهتاب نعمت اللهی، حامد نوروزی، واهیک هارطونیان، گیلدا هاشم زاده، رخساره هاشمی حائری، محمدعلی یزدچی، راحله یوسفی.

آثار این نمایشگاه از ۱۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش گذاشته است که می تواند فرصت مناسبی برای خرید این آثار برای کلکسیونرها باشد.

این نمایشگاه تا ۲۲ قروردین ماه در گالری شمیده به نشانی خیابان مطهری، خیابان قائم مقام، میدان طومانیان (شعاع)، خیابان خدری، پلاک ۲، واحد ۲ ادامه دارد.

انتهای پیام/

 

منبع: خبرگزاری صبا | http://khabargozarisaba.com

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «آگاهی» آثار نقاشی خانم الهام طاهرى
برگزاری نمایشگاه «تازگی» آثار نقاشی خانم مرضیه رزاقی
برگزاری نمایشگاه «با من بیا» آثار سیاه قلم خانم مهرناز لامعی
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
برگزاری نمایشگاه «تصویری از طبیعت» آثار خانم حمیده وثوقی رهبری
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
اینستاگرام گالری لیلیت