آثار ۵۷ هنرمند به قاب بهاری گالری ویستا پیوست/ فروش آنلاین

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

نمایشگاه آنلاین «از قاب بهار» با ارایه آثار ۵۷ هنرمند از ۲۳ اسفند در شبکه اجتماعی اینستاگرام گالری ویستا آغاز به کار کرده است.

آثار ۵۷ هنرمند به قاب بهاری گالری ویستا پیوست/ فروش آنلاین

به گزارش خبرگزاری صبا، پریسا پهلوان مدیر گالری ویستا درباره نمایشگاه «قاب بهار» که از ۲۳ اسفند در شبکه اجتماعی اینستاگرام این گالری آغاز به کار کرده است، گفت: طبق برنامه‌ای که ما در گالری ویستا داشتیم قرار بود از روز ۲۳ اسفند به مدت چهار روز یک نمایشگاه فروش پایان سال داشته باشیم. با هنرمندان صحبت کرده و برخی ساز وکارهای لازم را انجام داده بودیم و طبق برنامه باید این هفته نمایشگاه را برگزار می‌کردیم، اما با توجه به شرایطی که شیوع ویروس کرونا در جامعه به وجود آورد و به دلیل حفظ سلامت هنرمندان، مخاطبان و کارکنان گالری، تصمیم گرفتیم نمایشگاه را به صورت آنلاین برگزار کنیم.

وی افزود: ۵۷ هنرمند در این نمایشگاه حضور دارند که از همه آنها سپاسگزار هستیم. از آنجایی که گالری ویستا روی معرفی هنر معاصر تأکید دارد و فعالیت‌های گسترده‌تری در این زمینه انجام داده است، سعی کردیم در کنار آثار هنرمندان پیشکسوت، از آثار هنرمندان‌ جوان‌تری که اعتقاد داریم در کارشان ایده‌‌ها و نوآوری‌های خوبی دارند نیز استفاده کنیم. بیشتر هنرمندانی که در این نمایشگاه حضور دارند در سال‌های اخیر در پروژه‌های مختلف گالری ویستا در کنار ما بوده‌اند.

مدیر گالری ویستا درباره قیمت آثار این نمایشگاه بیان کرد: آثار این نمایشگاه از ۳۵۰ هزار تومان تا چهار و نیم میلیون تومان قیمت‌گذاری شده‌اند. البته ممکن است در ادامه نمایشگاه چند اثر با قیمت بالاتری هم ارائه شود اما اکثر آثار با همین تونالیته قیمت است.

پریسا پهلوان با اعلام این نکته که موضوع نمایشگاه «از قاب بهار» آزاد است،درباره عنوان نمایشگاه چنین توضیح داد: از آنجایی که به سمت رویش بهاری و تغییر فصل پیش می‌رویم در نام گذاری نمایشگاه تصمیم گرفتیم یک مقدار از فضای سرد زمستانی دور بشویم و عنوانی را روی نمایشگاه بگذاریم که به هنرمندان و مخاطبان حس نو شدن و حس رویش بهاری را القا کند که با توجه به این روزهای سخت، امید بخش است.

پهلوان درباره تجربه برگزاری نمایشگاه در فضای مجازی اظهار کرد: برگزاری همچین نمایشگاهی در این مقطع یک ضرورت شد، اما موضوع نمایشگاه‌ آنلاین از حدود چهار سال پیش دغدغه من بود و من منتظر بودم گام‌های استواری در این زمینه برداریم. بنابراین چون قبلاً به چنین موضوعی فکر کرده‌ بودیم، فرصت پیش آمده را غنیمت شمردیم و در چند روز اخیر با مداومت بسیار سعی کردیم این نمایشگاه را برگزار کنیم. ما حتی این چشم‌انداز را داریم که برگزاری نمایشگاه‌های آنلاین در کنار سایر فعالیت‌های گالری ویستا، یک فعالیت دایمی شود.

وی در پایان تاکید کرد: شاید در این روزها که مردم در مکان‌هایی هستند که نمی‌توانند تردد زیادی داشته باشند، یک فرصتی ایجاد شود تا آثار این نمایشگاه مجازی بیشتر دیده شوند. خوشبختانه وقتی ما به هنرمندان اعلام کردیم که قرار است نمایشگاه را به صورت آنلاین برگزار کنیم، همه استقبال کردند و در این چند روز در کنار ما بودند و همکاری‌های لازم را انجام دادند. امیدوارم این نمایشگاه بتواند یک فضای بازار هنری جدید را در کنار فعالیت‌های دیگر گالری ویستا ایجاد ‌کند و مورد استقبال قرار گیرد.

شیرین اتحادیه، علی اعتبار، سعید اسکندری، ندا اعظمی، ثمیلا امیرابراهیمی، گندم امیری، هدی امین، مینا انوشه، ساناهین باباجانیانس، بابک پورحقگو، تبسم تهم، حمید جعفری شکیب، مهناز حامدی، ابراهیم حسن‌زاده، ستاره حسینی، ارغوان حیدری، کامبیز درم‌بخش، طیبه دژدوست، آذین ذوالفقاری، سمیرا رحبانی، آذین رستمی، مریم رشغی، آیسا رشید، نازنین زادمهر، کیارش زندی، فرشته ستایش، کوروش سرمدی، زهرا سلطانی‌نژاد، شیرین شاهین‌راد، عرفان شهیاد، بهزاد شیشه‌گران، کلثوم صالحی، مریم صالحی، هه‌وال طاژندره، محمدرضا عرب‌خزائلی، سرمه عرب، نوید عطروش، آرش فاتح برخورداری، الهام فاطمی، مینا فشنگچی، پریسا فهامی، فیروزه فیض‌آبادی، بهنام کامرانی، بابک کاظمی، مریم کوهستانی، لیلا گودرزی، شیدا گرجی، اشکان ماهرویی، علی محمدی، احمد مرشدلو، نصرت‌الله مسلمیان، سپیده مهرگان، معصومه مظفری، وانا نبی‌پور، رویا نجف‌زاده اصل و مریم یاحقی هنرمندانی هستند که آثارشان در نمایشگاه «از قاب بهار» ارایه می‌شود.

نمایشگاه آنلاین «از قاب بهار» تا ۲۲ فروردین به صورت مجازی در صفحه اینستاگرام گالری ویستا (vistaartgallery) دایر خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری صبا | http://khabargozarisaba.com

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «آگاهی» آثار نقاشی خانم الهام طاهرى
برگزاری نمایشگاه «تازگی» آثار نقاشی خانم مرضیه رزاقی
برگزاری نمایشگاه «با من بیا» آثار سیاه قلم خانم مهرناز لامعی
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
برگزاری نمایشگاه «تصویری از طبیعت» آثار خانم حمیده وثوقی رهبری
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
اینستاگرام گالری لیلیت