کارگاه بازیگری گودرزی در لرستان برگزار شد | تولید یک نمایش برای شرکت در جشنواره تئاتر فجر

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

به گزارش هنرآنلاین به نقل از انجمن نمایش بروجرد، شکرخدا گودرزی نویسنده و کارگردان تئاتر روزهای پنجشنبه و جمعه 7 و 8 مرداد کارگاه بازیگری را با حمایت اداره کل هنرهای نمایشی در شهرهای بروجرد و ازنا در استان لرستان برگزار کرد.

پژمان شاهوردی رئیس انجمن نمایش شهرستان بروجرد در این باره گفت: حدود یک ماه، پیگیری‌هایی به منظور برگزاری کارگاه بازیگری برای هنرمندان استان لرستان انجام شد و از آنجا که شکرخدا گودرزی نویسنده و کارگردان تئاتر، زاده شهر بروجرد است تمایل داشتیم تا این کارگاه توسط او برگزار شود. طی مذاکرتی که انجمن نمایش با آقای گودرزی داشت، او نیز ابراز تمایل کرد و در ادامه قادر آشنا مدیر کل هنرهای نمایشی نیز با این درخواست موافقت کرد.

او همچنین افزود: شکرخدا گودرزی در نظر داشت تا این ورک شاپ به صورت رایگان به منظور حمایت از هنرمندان استان برگزار شود و از این رو، ورک شاپ بازیگری با حمایت اداره کل هنرهای نمایشی به صورت رایگان برای هنرمندان ترتیب داده شد. به دلیل وضعیت قرمز و محدودیت‌های استان، تصمیم بر آن شد تا این کارگاه در دو روز و در شهرستان‌های بروجرد و ازنا برگزار شود و در این راستا هنرمندان شهرستان‌های اطراف نیز امکان حضور در این ورک‌شاپ را داشتند و این کارگاه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در دو نوبت صبح و عصر در دو شهرستان طی دو روز و با استقبال قابل توجه هنرمندان استان بر پا شد.

شاهوردی در ادامه عنوان کرد: یکی از نکات قابل توجه برگزاری این ورک شاپ حضور هنرمندان پیشکسوت بروجرد به دعوت انجمن هنرهای نمایشی بروجرد بود که خوشبختانه مورد اقبال قرار گرفت و از دیگر نکات، تصمیم هنرمندان شرکت‌کننده در این کارگاه، مبنی بر تولید و آماده‌سازی نمایشی بومی با هدایت شکرخدا گودرزی به منظور شرکت در چهلمین جشنواره تئاتر فجر است.

رئیس انجمن نمایش شهرستان بروجرد در بخشی از صحبت‌هایش اظهار کرد: یکی از برنامه‌ریزی‌های مدیرکل هنرهای نمایشی تدارک برنامه‌های آموزشی به منظور تولید اثر با پشتوانه علمی و دانشگاهی در میان هنرمندان استان‌هاست و در صورت عدم حمایت  قادر آشنا برگزاری این کارگاه به صورت قطع اتفاق نمی‌افتاد .

او در پایان گفت: در پایان از حمایت‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، انجمن هنرهای نمایشی ایران و انجمن هنرهای نمایشی لرستان صمیمانه سپاسگزارم.

منبع: هنرآنلاین | http://honaronline.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «انسان منهای طبیعت» آثار نقاشی خانم هدی فیاضی پتگر
برگزاری نمایشگاه «آگاهی» آثار نقاشی خانم الهام طاهرى
برگزاری نمایشگاه «تازگی» آثار نقاشی خانم مرضیه رزاقی
برگزاری نمایشگاه «با من بیا» آثار سیاه قلم خانم مهرناز لامعی
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
برگزاری نمایشگاه «تصویری از طبیعت» آثار خانم حمیده وثوقی رهبری
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
اینستاگرام گالری لیلیت