نمایشگاه مجازی «اسماء‌الله» فراخوان داد

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

نمایشگاه مجازی «اسماء‌الله» فراخوان دادبه گزارش خبرگزاری صبا، با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی نگارخانه‌های کشور، برگزاری نمایشگاه مجازی می‌تواند جایگزینی برای ادامه روند برگزاری برنامه‌های فرهنگی قرآنی در بین هنرمندان باشد. از این ‌رو سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی نمایشگاه خوشنویسی، نقاشی‌خط و تایپوگرافی را با عنوان «اسماءالله» برگزار می‌کند که فراخوان آن به شرح زیر است.

اهداف این نمایشگاه مجازی تبلیغ و ترویج فرهنگ و هنر معارف قرآن کریم با استفاده از زبان هنر تولید آثار فاخر هنری شناسایی و پرورش هنرمندان جوان حمایت از هنرمندان ارزشی و موضوع آن اسماء متبرک خداوند است.

از همه اساتید و هنرمندان دعوت می‌شود برای ثبت‌نام و ارسال تصویر با کیفیت از اثر خود به سایت http://reg.isqa.ir مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل و اثر خود را بارگذاری کنند.

مقررات شرکت در این نمایشگاه که به صورت مجازی و در سایت (سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور) www.iska.ir برگزار خواهد شد عبارتند از: حجم تصویر ارسالی کمتر از ۲ مگابایت باشد و دبیرخانه نمایشگاه مجاز است از آثار ارسالی برای امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی خود استفاده کند.

همچنین هنرمندان خطوط مختلف با سبک‌های مختلف می‌توانند در این نمایشگاه شرکت کنند. در صورت ارسال بیش از حد ظرفیت نمایشگاه، آثار به صورت گزینشی انتخاب می‌شود. آثاری که با موضوع نمایشگاه مطابقت نداشته باشند حذف خواهند شد. آثاری که به لحاظ کیفیت فنی مورد تأیید نباشند حذف خواهند شد.

دبیرخانه از دریافت آثار ارسالی بعد از موعد مقرر معذور است. ارسال آثار توسط شرکت کننده، جهت حضور در نمایشگاه به منزله اعلام مالکیت معنوی اثر است.

در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله‌ای، عواقب حقوقی وجزایی آن به‌عهده شرکت کننده است. هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر ۵ اثربرای شرکت درنمایشگاه ارائه کند. به کلیه شرکت کنندگان گواهی شرکت در نمایشگاه از سوی سازمان قرآنی جهاد دانشگاهی اعطا می‌شود. هزینه شرکت در نمایشگاه رایگان است.

سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، ارسال اثر و شرکت در نمایشگاه به منزله‌ پذیرش مقررات نمایشگاه است. تصمیم درباره مسائل پیش‌بینی‌ نشده بر عهده شورای برگزاری است و به اطلاع هنرمندان خواهد رسید.

آخرین مهلت ارسال آثار ۳ خردادماه ۱۳۹۹ است و علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع بیشتر با شماره ‌تلفن‌های دبیرخانه ۰۲۱۶۶۹۷۰۷۷۵ و ۰۲۱۶۶۴۰۲۸۸۲ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری صبا | http://khabargozarisaba.com

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «آگاهی» آثار نقاشی خانم الهام طاهرى
برگزاری نمایشگاه «تازگی» آثار نقاشی خانم مرضیه رزاقی
برگزاری نمایشگاه «با من بیا» آثار سیاه قلم خانم مهرناز لامعی
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
برگزاری نمایشگاه «تصویری از طبیعت» آثار خانم حمیده وثوقی رهبری
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
اینستاگرام گالری لیلیت