مهلت ارسال آثار به جایزه سرو تمدید شد

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، توحید معصومی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه در دوران رکود نسبی تئاتر در کشور به علت شیوع ویروس کووید 19  قرار داریم و تئاتر با تداوم نداشتن و استمرار در اجراها روبه‌رو بوده است،ت صمیم گرفته شده تا به پاس قدردانی از تلاش‌های نویسندگان، پژوهشگران، دانشجویان و فعالان حوزه تئاترهای تلویزیونی دومین دوره جایزه سرو را با تمرکز بر نمایشنامه‌ها، پژوهش، پایان‌نامه و تله تئاترهای منتشر شده در بازه زمانی 1390- 1399 برگزار کنیم.

معصومی افزود: بدین منظور و باتوجه استقبال قابل قبول از این رویداد و درخواست‌های مکرر متقاضیان، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جایزه  را تا پایان مرداد ماه 1400 تمدید کردیم تا طیف بیشتری از فعالان حوزه تئاتر مقاومت، انقلاب اسلامی و دفاع  مقدس امکان حضور در این رقابت را پیدا کنند.

وی اضافه کرد: کلیه ناشران و نمایشنامه‌نویسان و پژوهشگرانی که در دهه 90  کتاب پژوهشی یا نمایشنامه با موضوع انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت خلق و منتشر کرده‌اند، می‌توانند در بخش نمایشنامه و پژوهش این جایزه حضور داشته باشند. همچنین دانشجویانی که در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری پایان‌نامه دفاع شده با موضوعات مذکور دارند نیز می‌توانند مدارک مندرج در فراخوان را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. کارگردانان و تهیه‌کنندگانی که تئاترهای تلویزیونی و تله تئاتر با مضامین انقلاب اسلامی دفاع مقدس و مقاومت در دهه 90 تولید کرده‌اند و آثار آنان از شبکه‌های سراسری و استانی رسانه ملی پخش شده است نیز می‌توانند آثار خود را تا پایان مرداد 1400 به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

مشاور عالی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در پایان اظهار امیدواری کرد درصورت مساعد بودن شرایط و بهبودی اوضاع مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان و منتخبان این رویداد  فرهنگی و هنری مهرماه سال جاری و همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در تهران با حضور برگزیدگان و شخصیت‌های فرهنگی هنری برگزار می‌شود.

دبیرخانه دومین دوره جایزه سروبه نشانی تهران، خیابان شهیداحمدقصیر، بخارست هشتم، پلاک 16 طبقه ششم  از ساعت 9 الی 16  روزهای شنبه تا چهارشنبه پذیرای علاقمندان حضور در این رقابت است. شماره تماس 88741427 پاسخگوی سوالات مخاطبان خواهد بود.

منبع: هنرآنلاین | http://honaronline.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «انسان منهای طبیعت» آثار نقاشی خانم هدی فیاضی پتگر
برگزاری نمایشگاه «آگاهی» آثار نقاشی خانم الهام طاهرى
برگزاری نمایشگاه «تازگی» آثار نقاشی خانم مرضیه رزاقی
برگزاری نمایشگاه «با من بیا» آثار سیاه قلم خانم مهرناز لامعی
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
برگزاری نمایشگاه «تصویری از طبیعت» آثار خانم حمیده وثوقی رهبری
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
اینستاگرام گالری لیلیت