معرفی نامزدهای دهمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان امید

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

دبیر دهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویان امید اسامی نامزدهای جوایز سه بخش فیلمنامه ساخته‌نشده، عکس و فیلم کوتاه جشنواره را معرفی کرد.

معرفی نامزدهای دهمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان امیدمقداد جعفرزاده، دبیر دهمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس امید در گفتگو با خبرنگار صبا گفت: نامزدهای دریافت جایزه نقدی و تندیس جشنواره در سه بخش فیلمنامه ساخته‌نشده، عکس و فیلم کوتاه از سوی هیات داوران جشنواره در این سه بخش معرفی شدند.

وی افزود: ویشکا آسایش، مونا زندی حقیقی، مرتضی نجفی و هانیه توسلی داوران بخش فیلم کوتاه، مهدی مقیم‌نژاد، کریم متّقی و بهنام صدیقی داوران بخش عکس و محمد گذرآبادی، جمیله دارالشفایی و آرش انیسی داوران بخش فیلمنامه ساخته‌نشده دهمین جشنواره بین‌المللی امید هستند.

بهترین فیلم انیمیشن

«وقتی پروانه‌ها دست‌خوش جریان باد می‌شوند» ساخته حنانه واحدی از دانشگاه سوره

«خولانه‌وه» ساخته هژیر اسعدی از دانشگاه سوره

بهترین فیلم مستند

«وداع در تپۀ نقره‌ای» ساخته مهدی صاحبدل و یاشار کمیزی از دانشگاه آزاد علی‌آباد

«قصّه‌های همیشگی» ساخته بابک مجیدی از دانشگاه علمی- کاربردی آستارا

«باوه» ساخته محسن کولیوندی از دانشگاه صداوسیما

بهترین فیلم تجربی

«هیرودو» ساخته سروش باغبانی از مؤسسه آموزش عالی سپهر اصفهان

«رام‌خانه» ساخته احسان شادمانی از دانشگاه هنر تهران

«زوزه» ساخته پارسا بزرگانی از دانشگاه سوره

بهترین فیلم ویژه

«سنگبال» ساخته آمین صحرایی از دانشگاه پیام نور

«همسایگان (نا)شناس» ساخته ایزاک رودریگز از دانشگاه پومپئو فابرای اسپانیا

«مهدی» ساخته بنفشه جاهد از دانشگاه امام جواد یزد

بهترین فیلم بین‌الملل

«رقص دونفره» ساخته والریا کانی از اسپانیا

«به من گوش کن» ساخته ساختهٔ فرانسوا هاسکویچ از فرانسه

«همسایگان (نا)شناس» ساخته ایزاک رودریگز از اسپانیا

«آگوست» ساخته گوت رورویک راسلند از نروژ

بهترین فیلم داستانی

«آن بالا» ساخته رعنا صفی‌یاری از دانشگاه سوره

«ماهکان» ساخته حسام حسینی و عبّاس حسین‌زاده از دانشگاه هنر

«دیگری» ساخته سامان حسین‌پور و آکو زند کریمی از مؤسسه آموزش عالی سپهر اصفهان

«گزارش یک اخراج» ساخته طاهره شعبانیان از دانشگاه تهران

«برای بار دوم» ساخته لیلا اخباری از دانشگاه علمی- کاربردی واحد ۱۱ تهران

بهترین فیلمنامه

ایمان صالحی برای «ترس خودش را جابه‌جا می‌کند»

مصطفی داوطلب برای «سایکو»

رعنا صفی‌یاری برای «آن بالا»

سامان حسین‌پور و آکو زند کریمی برای «دیگری»

طاهره شعبانیان و مصطفی داوطلب برای «گزارش یک اخراج»

حسام حسینی و عبّاس حسین‌زاده برای «ماهکان»

بهترین فیلمبرداری

حامد بقاییان برای «دیگری»

محمدرضا سجادیان برای «ماهکان»

سروش حضرتی برای «برای بار دوم»

وحید ابراهیمی برای «صندلی‌های خالی»

حمید رحیم‌زاده برای «گزارش یک اخراج»

بهترین تدوین

سامان حسین‌پور و آکو زند کریمی برای «دیگری»

احسان شادمانی برای «رام‌خانه»

پویان شعله‌ور برای «آن بالا»

بهترین بازیگر زن

عسل عبیری برای «آن بالا»

جانان زند اکبری برای «بازی»

بیتا ایپکچی برای «رام‌خانه»

زارا مولایی برای «گزارش یک اخراج»

بهار حسین‌زاده برای «ماهکان»

سارا اسدی برای «مسافر»

بهترین بازیگر مرد

مجید پتکی برای «دیگری»

همایون گراوند برای «آن بالا»

کمال کلانتر برای «رام‌خانه»

حسن تسعیری برای «رام‌خانه»

بهترین کارگردانی

حسام حسینی و عبّاس حسین‌زاده برای «ماهکان»

سامان حسین‌پور و آکو زند کریمی برای «دیگری»

رعنا صفی‌یاری برای «آن بالا»

احسان شادمانی برای «رام‌خانه»

طاهره شعبانیان برای «گزارش یک اخراج»

بهترین دستاورد فنی

محمّد مختاری برای موسیقی «هیرودو»

جواد غلام‌رضایی برای طراحی و ترکیب صدای «آن بالا»

حامد توری کرمی برای طراحی صحنه «گزارش یک اخراج»

آرش قاسمی طراحی و ترکیب صدای «دیگری»

سامان حسین‌پور و آکو زند کریمی طراحی صحنۀ «دیگری»

رضا سعیدی طراحی گریم «ترس خودش را جابه‌جا می‌کند»

بهترین فیلمساز زن

طاهره شعبانیان برای «گزارش یک اخراج»

لیلا اخباری برای «برای بار دوم»

رعنا صفی‌یاری برای «آن بالا»

نامزدهای بهترین تک‌عکس با موضوع آزاد

نرگس رادمان از دانشگاه علوم پزشکی تهران

مهزیار مهدی‌پور از دانشگاه علمی- کاربردی شهرداری اهواز

احسان نورتقانی از دانشگاه هنر اصفهان

نامزدهای بهترین تک‌عکس با موضوع ویژه

وریا عبدیانی از دانشگاه علمی- کاربردی واحد ۱ کردستان

مهدی بلوریان از دانشگاه آزاد اسلامی

محمد عباسی از دانشگاه آزاد آبادان

نامزدهای بهترین مجموعه‌عکس

مهدی بلوریان از دانشگاه آزاد اسلامی

متین هاشمی از دانشگاه هنر اسلامی تبریز

نامزدهای بهترین فیلمنامهٔ ساخته‌نشده

حمیدرضا توجهی برای فیلمنامه «وزش» از دانشگاه آزاد شهر ری

فرید نوری برای فیلمنامه «دیدن» از دانشگاه دامغان

آوات ساعدپناه برای فیلمنامه «امید» از دانشگاه سوره

لیلا اخباری برای فیلمنامه «عوارض جانبی» از دانشگاه علمی- کاربردی واحد ۱۱ تهران

دهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویان امید توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از ۲۵ تا ۲۸ تیر ماه ۱۴۰۰ در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری صبا | http://khabargozarisaba.com

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «با من بیا» آثار سیاه قلم خانم مهرناز لامعی
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
برگزاری نمایشگاه «تصویری از طبیعت» آثار خانم حمیده وثوقی رهبری
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
برگزاری نمایشگاه «نگاه» آثار نقاشی خانم ملیکا هدایتی
اینستاگرام گالری لیلیت