بخش سوم «سکو ۹۹» در گالری شکوه برپا می‌شود/ رونمایی از کتاب هوشمند

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

بخش سوم نمایشگاه «سکو 99» از ۲۷ تیر در گالری شکوه برپا و در آیین افتتاحیه آن از کتاب هوشمند «سکو 99» نیز رونمایی می‎شود.

بخش سوم «سکو ۹۹» در گالری شکوه برپا می‌شود/ رونمایی از کتاب هوشمندبه گزارش صبا به نقل از روابط عمومی، بخش سوم نمایشگاه «سکو ۹۹» از روز ۲۷ تیر تا ۷ مرداد ماه در گالری شکوه برپا می‌شود و در آیین افتتاحیه آن از کتاب هوشمند «سکو ۹۹» نیز رونمایی خواهد شد.

در بخش پایانی نمایشگاه آثار نصرت الله مسلمیان، داود شهیدی، واهیک هارتونیان، آرمان یعقوب پور، پژمان رحیمی زاده، علیرضا آدمبکان، امیر راد، زروان روحبخشان، عیسی جباری، شیما خشخاشی، تکتم میرباقری، بارائه رییسی، نرگس سلیمان زاده، رضا بابک و دیگر هنرمندان عضو موسسه سکو به نمایش در می‌آید.

در توضیح نمایشگاه «سکو ۹۹» آمده است: «این نمایشگاه در سه بخش برگزار خواهد شد که در مجموع آن ها ۱۳۴ اثر از ۷۷ هنرمند به نمایش در آمده است؛ پیش از این دو بخش ابتدایی این نمایشگاه در تیرماه سال جاری برپا شده است.»

نرگس سلیمان‌زاده، مدیر موسسه هنری سکو، ضمن اعلام خبر برپایی بخش سوم این نمایشگاه، عنوان کرد: در آیین افتتاحیه این نمایشگاه، کتابی هوشمند حاوی آثار نمایشگاه «سکو ۹۹» رونمایی خواهد شد، که در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. همچنین این کتاب در فروشگاه بین‌المللی آمازون نیز برای خرید در دسترس علاقمندان خواهد بود.

وی بیان کرد: اولین کتاب هوشمند نمایشگاه گروهی «سکو ۹۹» با امکان بازدید آثار در بخش آنلاین و نظردهی مخاطبان به صورت نامحدود منتشر خواهد شد.

همزمان با ارایه آثار هنری این نمایشگاه در گالری شکوه برای بازدیدکنندگان ایرانی، آثار این نمایشگاه به صورت آنلاین در نمایشگاه بین‌المللی بیافرین برای بازدیدکنندگان از سراسر جهان با امکان خرید آثار هنری، فراهم شده و در کشورهای کانادا و انگلیس آثاری به فروش رسیده است.

بازدیدکنندگان آنلاین و حضوری این نمایشگاه، امکان ثبت نظر خود درباره نمایشگاه و اثار هنری آن را از طریق کد QR روی موبایل خود دارند و برای اولین بار در ایران می‌توانند اخبار روزانه یک نمایشگاه هنری را با ثبت کردن نام و ایمیل خود دریافت کنند.

با افتتاحیه نمایشگاه «سکو ۹۹» نسخه آنلاین این نمایشگاه در پلتفرم ویژن ۳۶۰ ایرانشهر به نمایش در آمده و آثار به صورت ثابت در این پلتفرم موجود خواهد بود.

بخش سوم «سکو ۹۹» از روز جمعه ۲۷ تیر ماه تا ۷ مردادماه، ساعت ۱۶ الی ۲۰ در گالری شکوه به نشانی تهران، فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، پلاک ۱۹ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری صبا | http://khabargozarisaba.com

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
برگزاری نمایشگاه «تصویری از طبیعت» آثار خانم حمیده وثوقی رهبری
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
برگزاری نمایشگاه «نگاه» آثار نقاشی خانم ملیکا هدایتی
برگزاری نمایشگاه «بعد دیگر وجود» آثار نقاشی خانم زهرا شمشیری
اینستاگرام گالری لیلیت