حراج آنلاین «دنا» را ادامه خواهیم داد/ ۲۰ درصد تخفیف روی آثار

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

فرانک احمدزاده درباره حراج مردادماه گالری دنا و آثار آن توضیح داد.

حراج آنلاین «دنا» را ادامه خواهیم داد/ ۲۰ درصد تخفیف روی آثارفرانک احمدزاده مدیر گالری دنا در گفتگو با خبرنگار هنرهای تجسمی صبا درباره تعداد آثار به فروش گذاشته شده در حراج مردادماه گالری دنا عنوان کرد: در این حراج ۱۲ اثر به نمایش گذاشته شده است که تقریبا یک اثر از هر هنرمند که کارها را برای ما فرستاده‌ است توسط شورای انتخاب برگزیده می‌شود تا برای فروش گذاشته شود. همچنین از تمام مدیاها مانند مجسمه، عکس، نقاشی و… در این حراج برای فروش قرار می‌گیرند.

وی درباره وضعیت استقبال از این حراج و میزان فروش آثار بیان کرد: شرایط الان خوب نیست و فروش سخت است ولی برای ما وضعیت نسبتا خوب بوده است. مشخصا آثاری که برای استادان و پیشکسوتان است با وجود قیمت بالا نسبت به دیگر آثار استقبال خوبی از آن‌ها می‌شود.

احمدزاده درباره آنلاین بودن این حراج و نحوه خرید آثار توضیح داد: تمام تلاش ما بر آنلاین بود این حراج بوده است اما اگر خریداری بخواهد که اثر را از نزدیک بررسی کند، می‌تواند با هماهنگی به گالری مراجعه کرده و اثر را از نزدیک ببیند و سپس آن را خریداری کند.

وی افزود: همچنین برگزاری این حراج به شکل آنلاین مربوط به کرونا نمی‌شد بلکه ما قبل از این شرایط هم برنامه‌ریزی‌هایی برای فروش مجازی در کنار فعالیت حضوری گالری داشتیم تا هر ماه به صورت ثابت با تعداد محدودی از آثار این حراج را برگزار کنیم؛ در نتیجه ما به برگزاری حراج غیرحضوری در کنار فعالیت حضوری ادامه خواهیم داد.

مدیر گالری دنا درباره تاثیر شیوع ویروس کرونا بر قیمت فروش آثار توضیح داد: ما در قیمت‌گذاری‌ها تلاش می‌کنیم تا ارزش و قیمت اصل خود اثر را روی آن بگذاریم و به نحوی نباشد که به دلیل شرایط به وجود آمده کرونایی قیمت‌ها را پایین‌تر بیاوریم اما تخفیف‌هایی با هماهنگی خود هنرمند روی آثار انجام می‌شود که حدود ۲۰ درصد است که در کنار اصل قیمت خود اثر نوشته می‌شود البته بعضی از هنرمندان هستند که تخفیف بیشتری نیز می‌دهند.

احمدزاده در پایان درباره زمان حراج مردادماه اظهار کرد: ما هر ماه حراج خود را داریم که کاتالوگ کارها روی سایت برای خربداران قرار می‌گیرد و در صفحه اینستاگرام گالری دنا نیز عکس اثر با مشخصات آن گذاشته می‌شود و از زمانی که این آثار روی سایت قرار می‌گیرند تا زمان فروش هر ۱۲ اثر فرصت وجود دارد که اغلب بین ۱ هفته تا ۱۰ روز فروش به پایان می‌رسد.

آثار هنرمندانی چون کورش ادیم، فرید بیان، یحیی دهقانپور، یاسمن رسولی، هاجر رهگذر، ترانه صادقیان، نجوا عرفانی، صمد قربان زاده، سمانه گروسی، کیومرث کیاست، رحیم مولاییان، علی ندایی در این نمایشگاه به فروش می‌رسد.

حراج مردادماه گالری دنا از چهارشنبه ۱۵ مردادماه آغاز شده است.

سبا جهانگیری

انتهای پیام/

 

منبع: خبرگزاری صبا | http://khabargozarisaba.com

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
برگزاری نمایشگاه «تصویری از طبیعت» آثار خانم حمیده وثوقی رهبری
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
برگزاری نمایشگاه «نگاه» آثار نقاشی خانم ملیکا هدایتی
برگزاری نمایشگاه «بعد دیگر وجود» آثار نقاشی خانم زهرا شمشیری
اینستاگرام گالری لیلیت