فراخوان چهاردهمین جوایز بین المللی دیزاین IDA

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

گروه فرمانی مستقر در لس آنجلس که ریاست آن را حسین فرمانی به عهده دارد، فراخوان چهاردهمین دوره جوایز بین المللی دیزاین IDA را منتشر کرد.

فراخوان چهاردهمین جوایز بین المللی دیزاین IDAبه گزارش صبا، بر اساس فراخوان چهاردهمین جوایز بین المللی دیزاین IDA از همه دیزاینرها، طراحان و دانشجویان دعوت شده است طرح های خود را قبل از پایان مهلت مقرر در ۳۰ سپتامبر برای مسابقه معتبر جوایز بین المللی طراحی IDA ارسال کنند.

بر اساس این فراخوان IDA ماموریت دارد که استعدادهای دیزاین پیشرو را در سراسر جهان کشف و تشخیص دهد. امری که طی یک دهه گذشته به دستاوردهای بزرگ در این باره نائل آمده است و توانسته ایده های خلاق و نوآورانه را در زمینه های متعدد دیزاین از جمله طراحی ها در معماری ، داخلی ، محصولات ، گرافیک و طراحی مد … به دنیا معرفی کند. IDA آرزو دارد توجه را به اهمیت دیزاین در سراسر جهان جلب کند که مفهوم سازی و تولید کارهای عالی است.

یک هیئت داوران بین المللی شناخته شده همه آثار رسیده را با رعایت اصل کپی رایت بررسی خواهد کرد و آثار رسیده نه تنها بر اساس بالاترین استانداردها و روندهای طراحی موجود ارزیابی می شوند ، بلکه به دنبال طراحان واقعاً خارق العاده ای هستند که در حال تولید خلاقیت های واقعاً مطبوع و استثنایی هستند.

پنج برنده برتر در گروه های حرفه ای و دانشجویی در رویداد برندگان جوایز IDA که هر دو سال در لس آنجلس یا نیویورک در سال ۲۰۲۱ برگزار می شود و جزئیات آن بعدتر اعلام خواهد شد معرفی می شوند؛ و علاوه بر جوایز ارزشمند، آثار برنده در یک نمایشگاه ویژه به نمایش در خواهد آمد.

گروه فرمانی IDA را در سال ۲۰۰۷ تاسیس کرد که اکنون به یکی از برترین جوایز دیزاین و طراحی در سطح جهان تبدیل شده است و هر ساله صدها دیزاینر و طراح را معرفی می کند.

گروه فرمانی به ریاست حسین فرمانی که سال گذشته دو مرکز هنری با نام های خانه استیو و فضای هنری هشت چشمه را در کاشان تاسیس کرده است، در سال ۱۹۸۵ تاسیس شده و سازمان دهنده جوایز بین المللی طراحی (IDA) ، معماری MasterPrize با عنوان اختصاری AMP ، جوایز طراحی محصول اروپا (EPDA) ، جایزه عکس در پاریس (PX3) ، جوایز بین المللی خلاق لندن (LICC) ، جوایز بین المللی عکاسی (IPA) و جوایز سالانه لوسی برای عکاسی که به عنوان یکی از معتبرترین جوایز عکاسی جهان مطرح است.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با Jill@farmanigroup.com تماس گیرند. دفتر مرکزی گروه فرمانی در کالیفرنیا،لس آنجلس، خیابان هفتم، مجموعه ۱۴، ۱۳۱۸ E واقع است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری صبا | http://khabargozarisaba.com

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
برگزاری نمایشگاه «تصویری از طبیعت» آثار خانم حمیده وثوقی رهبری
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
برگزاری نمایشگاه «نگاه» آثار نقاشی خانم ملیکا هدایتی
برگزاری نمایشگاه «بعد دیگر وجود» آثار نقاشی خانم زهرا شمشیری
اینستاگرام گالری لیلیت