دهمین نمایشگاه سالانه انجمن عکس اصفهان برگزار شد/ اسامی منتخبان

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
دهمین نمایشگاه سالانه انجمن عکس اصفهان برگزار شد/ اسامی منتخبانپژمان نظرزاده آبکنار رییس هیات مدیره انجمن عکس اصفهان در گفتگو با خبرنگار هنرهای تجسمی صبا، درباره نمایشگاه سالانه انجمن عکس اصفهان که از  ۱۳ شهریورماه برپا شده است، بیان کرد: این دهمین دوره از این نمایشگاه سالانه است که هرساله برای آن فراخوان می دهیم. در این نمایشگاه، اعضای فعال کانون اصفهان امکان شرکت در آن را دارند و هر ساله سعی می‌شود از بهترین عکاسان کشور یا بهترین نظریه پردازان حوزه عکس هیات انتخاب و داوری را برعهده بگیرند.

وی افزود: طی دو ساله اخیر با کمک آقای مهدی تمیزی مدیر موزه هنرهای معاصر اصفهان، این نمایشگاه در این موزه برگزار می‌شود همچنین به دلیل تعداد بالای آثار امکان برگزاری این نمایشگاه در دیگر گالری‌های شهر فراهم نیست.

نظرزاده درباره بخش‌های مختلف این نمایشگاه و داوران آن بیان کرد: این نمایشگاه دو بخش کلی دارد؛ بخش عکس و بخش ویدیوآرت که خود بخش عکس به دو بخش

دیگر تقسیم می‌شود؛ تک عکس و مجموعه عکس.

به گفته وی، داوری بخش ویدیوآرت را مرتضی بصراوی، علیرضا ارواحی و احسان روح‌الامین و داوری بخش عکس را شادی قدیریان، پرهام تقی‌اف و هوفر حقیقی برعهده دارند.

رییس هیات مدیره انحمن عکس اصفهان در پایان درباره آثار ارسال شده برای این نمایشگاه عنوان کرد: حدود بیش از ۳۰۰۰ عکس برای این نمایشگاه دریافت شد که البته هر ساله به همین شکل بوده است که از بین ۵۱۹ تک‌عکس و ۷۹  مجموعه عکس، ۲۶ تک‌عکس و ۷ مجموعه‌ عکس در بخش نهایی پذیرفته شد. در بخش ویدیوآرت به این شکل است که آثار کمتری دریافت می‌شود چراکه ویدیوآرت نسبت به عکس زمان بیشتری می‌برد که پس از بررسی ۵ ویدیو‌آرت رسیده، تنها یکی از آن‌ها برای نمایشگاه برگزیده و انتخاب شد.

اسامی برگزیدگان نمایشگاه سالانه انجمن عکس اصفهان عبارتند از رضا برادران اصفهانی، فاطمه پیش‌خوان، علی پیشگاهی، علیرضا خلیلیان، صهبا دری، داود رستگاری، امیررضا رضایی، فاطمه روحانی، محبوبه زراعت، حسام سپهری،سپهر سجادیه، حدیث سیفی، مهدی شیروانی، فرزانه عبدی‌نیان، هادی فتاحی، مریم فرخیان، المیرا فروزانی، حسن قائدی، فاطمه کارکوب، وحید مومن زاده، معصومه مهدیون، سالار نادرپور، محمد نریمانی، مریم نکوئی مهر، حدیث هاشمیان.

نمایشگاه سالانه انجمن عکس اصفهان از تاریخ ۱۳ شهریور تا ۴ مهرماه در گالری یک موزه هنرهای معاصر اصفهان به نشانی اصفهان، خیابان استانداری، موزه هنرهای معاصر اصفهان آماده بازدید علاقه‌مندان است.

سبا جهانگیری

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری صبا | http://khabargozarisaba.com

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
برگزاری نمایشگاه «تصویری از طبیعت» آثار خانم حمیده وثوقی رهبری
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
برگزاری نمایشگاه «نگاه» آثار نقاشی خانم ملیکا هدایتی
برگزاری نمایشگاه «بعد دیگر وجود» آثار نقاشی خانم زهرا شمشیری
اینستاگرام گالری لیلیت