نمایشگاه «رنگ صلح» در استانبول برپا شد

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

سومین  نمایشگاه «رنگ صلح» همزمان با روز جهانی صلح به مدت 6 روز درگالری لونای استانبول با نمایش 70 اثر از هنرمندان ایرانی و خارجی برپا شد.

نمایشگاه «رنگ صلح» در استانبول برپا شدبه گزارش صبا به نقل از ستاد خبری این رویداد هنری، سومین نمایشگاه بین‌المللی«رنگ صلح» به مناسبت روز جهانی صلح به همت گالری استاد احدی و همراهی گالری لونا و به دبیری بهناز پورنگ در شهر استانبول ترکیه برپا شده است.

بهناز پورنگ دبیر سومین نمایشگاه بین المللی «رنگ صلح» درباره محدودیت‌های برگزاری این نمایشگاه گفت: ما برای برگزاری نمایشگاه بین المللی «رنگ صلح» با توجه به شرایط کنونی جهان در پی شیوع کووید ۱۹ با مشکلات فراوانی روبرو شدیم، اما خوشبختانه بسیار مورد استقبال و توجه هنرمندان ایرانی و سایر کشورها قرار گرفته است.

وی درباره استقبال از نمایشگاه «رنگ صلح» از سوی هنرمندان خارجی بیان کرد: هنرمندان خارجی شرکت کننده نیز با حساسیت به موضوع صلح در کنار هنرمندان ایرانی آثار خود را با مفهوم  صلح و دوستی، زن و هنر در این نمایشگاه ارائه دادند و یکی از دلایل استقبال و مشارکت و همراهی آن‌ها در این نمایشگاه اجرا و تدوین و برنامه ریزی این نمایشگاه توسط یک بانوی هنرمند ایرانی بود.

در سومین نمایشگاه بین المللی «رنگ صلح» ۷۰ اثر از ۲۲ هنرمند خارجی و ۲۲ هنرمند ایرانی با موضوع (هنر، صلح و زن) به نمایش درآمده است.

سومین نمایشگاه بین المللی «رنگ صلح» مورد توجه هنرمندان مرد نیز واقع شد و مورد استقبال قرار گرفت و بهناز پورنگ یک بخش جانبی را برای حضور آثار استادان مرد در نظر گرفت که در این بخش اثری از امیر احدی به نمایش درآمد.

در سومین نمایشگاه بین المللی «رنگ صلح» آثاری از سارا آصف، لیلا امینی، سهراب احمدی،  الناز بورنگ، سمیرا بیرالوند، فاطمه بدری، لیلا بخشایش، نجمه حصاری، کیانا حسن زاده، شراره‌ سالاری، مونا خسرو شاهی، مریم راغ، سمانه صلح جو، پریسا طاهری، ثمینه عامل سیاح، پوران غفاری، متین فکری فلاح، زهرا مقصدی، ثمر محمودی، افسانه نیکدل و امیر احدی و بهناز پورنگ از ایران به نمایش درآمده است.

به هنرمندان شرکت کننده در نمایشگاه بین المللی «رنگ صلح» سرتیفیکیت رسمی از طرف گالری استاد احدی و گالری لونا اهدا می‌شود. این نمایشگاه از ۱۹ تا ۲۵ سپتامبر در استانبول ترکیه برپا است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری صبا | http://khabargozarisaba.com

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
برگزاری نمایشگاه «تصویری از طبیعت» آثار خانم حمیده وثوقی رهبری
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
برگزاری نمایشگاه «نگاه» آثار نقاشی خانم ملیکا هدایتی
برگزاری نمایشگاه «بعد دیگر وجود» آثار نقاشی خانم زهرا شمشیری
اینستاگرام گالری لیلیت