انتشار فراخوان مقاله سمپوزیوم بین‌المللی براتیسلاوا ۲۰۲۱

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

فراخوان مقاله سمپوزیوم بین‌المللی براتیسلاوا 2021 منتشر شد.

انتشار فراخوان مقاله سمپوزیوم بین‌المللی براتیسلاوا ۲۰۲۱به گزارش صبا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فراخوان مقاله سمپوزیوم بین‌المللی براتیسلاوا ۲۰۲۱ از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شورای کتاب کودک و انجمن تصویرگران ایران منتشر شد.

بیست‌وهشتمین دوره این سمپوزیوم در روزهای ۲۴ و ۲۵ مهر سال ۱۴۰۰ (۱۶ و ۱۷ اکتبر ۲۰۲۱ ) با موضوع «COMICS IN THE CURRENT PICTURE BOOK FOR CHILDREN AND YOUTH»     برگزار خواهد شد.

سمپوزیوم بین‌المللی براتیسلاوا هر ۲ سال یک‌بار در حاشیه دوسالانه تصویرگری براتیسلاوا در شهر براتیسلاوا، پایتخت کشور اسلواکی، برگزار می‌شود و پژوهشگران به ارایه مقاله با موضوع اعلام‌ شده در آن سال می‌پردازند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شورای کتاب کودک و انجمن تصویرگران ایران از علاقه‌مندان به این موضوع دعوت کردند که چکیده تمام‌نمای مقاله خود، بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ کلمه، شامل هدف، سوال پژوهش، روش، یافته‌ها و نتیجه‌گیری، را به زبان فارسی و انگلیسی تا روز ۱۷ دی ۱۳۹۹ به امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، با پست الکترونیک به نشانی booksection@kpf.ir ارایه دهند.

پس از بررسی چکیده‌ها از سوی هیات‌ داوران سه نهاد، فرد منتخب به دوسالانه تصویرگری براتیسلاوا معرفی خواهد شد تا مقاله خود را در این سمپوزیوم ارایه دهد.

فرد منتخب باید تا اول خرداد ۱۴۰۰ (۲۲ آوریل ۲۰۲۱) مقاله خود را به‌طور کامل و به زبان انگلیسی به دفتر امور بین‌الملل کانون ارایه دهد.

کانون هزینه‌های سفر و نهاد برگزار کننده هزینه‌های اقامت سخنران را برای شرکت در این رویداد فرهنگی به عهده خواهند گرفت.

ارایه شرح سوابق فعالیت در حوزه کتاب کودک و تصویرگری، ارایه کارت پایان خدمت سربازی (برای آقایان) و تسلط کامل به زبان انگلیسی برای داوطلبان الزامی است.

نمایشگاه بین‌المللی تصویرگری براتیسلاوا BIB هر دو سال یک‌بار در شهر براتیسلاوا، پایتخت جمهوری اسلواکی، برگزار می‌شود و آثار تصویرگران کتاب‌های کودکان را به نمایش می‌گذارد.

این نمایشگاه همگام با اهداف یونسکو، دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان (IBBY)، کمیسیون‌های ملی و نیز سازمان‌های مرتبط با هنرهای زیبا امکان رویارویی تصویرگران را فراهم کرده و شرایط را برای ارزیابی آثار و در نتیجه توسعه و پیشرفت این هنر فراهم می‌کند.

برگزارکنندگان و حمایت‌کنندگان مالی این جشنواره وزارت فرهنگ جمهوری اسلواکی، کمیسیون ملی یونسکو در اسلواکی و خانه بین‌المللی هنر برای کودکان Bibiana هستند.

امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۹۷۱۳۸۷ و پست الکترونیک به نشانی booksection@kpf.ir پاسخگوی سوال‌های علاقه‌مندان خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری صبا | http://khabargozarisaba.com

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
برگزاری نمایشگاه «تصویری از طبیعت» آثار خانم حمیده وثوقی رهبری
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
برگزاری نمایشگاه «نگاه» آثار نقاشی خانم ملیکا هدایتی
برگزاری نمایشگاه «بعد دیگر وجود» آثار نقاشی خانم زهرا شمشیری
اینستاگرام گالری لیلیت