راهکارهای گالری والی برای زیست کرونایی/ مدت نمایشگاه‌ها را زیاد کردیم

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

مدیر گالری والی درباره برگزاری نمایشگاه‌های این گالری در شرایط کرونا و راهکارهایی برای کنار آمدن با شرایط توضیح داد.

راهکارهای گالری والی برای زیست کرونایی/ مدت نمایشگاه‌ها را زیاد کردیمفرین بنکدار مدیر گالری والی در گفتگو با خبرنگار تجسمی خبرگزاریصبا درباره برگزاری نمایشگاه‌های این موسسه در روزهای کرونایی گفت: نمایشگاه‌های گالری والی برقرار است و مراجعان برای بازدید از نمایشگاه باید تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند، اما اگر وزارت ارشاد تعطیل رسمی اعلام کند فعالیت‌های گالری والی نیز تعطیل خواهد شد ولی فعلا تمامی فعالیت‌های گالری والی برقرار است تا حق هیچ هنرمندی ضایع‌ نشود.

وی افزود: تمامی کارهای گالری را خودمان انجام می‌دهیم و نیروی خدمات گالری تنها هفته‌ای سه روز حاضر می‌شود. در اصل تنها فعالیت‌های اداری برقرار هستند و بیشتر کارها به صورت آنلاین انجام می‌شود. تعداد کمی از مراجعان در سالن گالری حضور می یابند و اگر تعداد تماشاگران بیشتر شود از حیاط گالری کمک می‌گیریم تا افراد قبلی از نمایشگاه بازدید کرده و خارج شوند و در فضای سربسته گالری ازدحام نشود.

بنکدار درمورد تاثیر کرونا و مشکلات اقتصادی بر فعالیت‌های گالری والی بیان‌ کرد: برنامه گالری به صورتی تنظیم شده‌ است که نمایشگاه‌هایی که مساله مطرح‌ شدن هنرمند بیش از فروش آثار اهمیت دارد در این بازه زمانی برگزار‌ شوند، همچنین مدت زمان برگزاری نمایشگاه ها را طولانی‌تر کرده‌ایم تا علاقه‌مندان بتوانند از این فرصت استفاده کنند.

مدیر گالری والی درباره آسیب‌هایی که فعالیت هنری در دوره همه‌گیری کرونا دیده ‌است، گفت: بخش فروش در این حرفه بسیار اهمیت دارد و در این دوران هم بسیار کاهش یافته ‌است. ما در این رابطه تلاش کردیم از طریق فروش آنلاین و معرفی هنرمندان به صورت مجازی در اینستاگرام، وب‌سایت و همچنین تنظیم وقت برای افراد این مساله را حل‌ کنیم.

او در ادامه عنوان کرد: این شرایط روی تمامی افراد جامعه تاثیر گذاشته‌ است پس در این شرایط همه افراد باید آرامش خود را حفظ کنند. شرایط کنونی مانند شرایط جنگ است و در صورتی می‌توانیم پیروز باشیم که تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم و با حفظ این پروتکل‌ها در جامعه حضور پیدا‌ کنیم.

بنکدار نمایشگاه‌های هنری را فرصتی دانست که افراد می‌توانند برای دوری از مشغولیت‌های ذهنی دوره کنونی به آن مراجعه‌ کنند و به کارهای سالم بپردازند.

او در پایان با اشاره به این که کرونا اپیدمی و مساله‌ای جهانی است، گفت: باید به جای عقب‌نشینی یاد بگیریم با این مساله زندگی کنیم. شرایط کنونی، نگاه ما را به فضای مجازی تغییر داده‌ است. اکنون فضای مجازی ظرفیتی برای برقراری ارتباط با دیگران را برای ما فراهم آورده‌ است.

مائده غلامی

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری صبا | http://khabargozarisaba.com

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
برگزاری نمایشگاه «تصویری از طبیعت» آثار خانم حمیده وثوقی رهبری
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
برگزاری نمایشگاه «نگاه» آثار نقاشی خانم ملیکا هدایتی
برگزاری نمایشگاه «بعد دیگر وجود» آثار نقاشی خانم زهرا شمشیری
اینستاگرام گالری لیلیت