برگزیدگان بخش مناطق جشنواره تئاتر دانشگاهی معرفی شدند

به گزارش هنرآنلاین به نقل از ستاد خبری بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، آیین اختتامیه بخش مناطق این رویداد با حضور دانشجویان، اساتید هنر نمایش و محمدهادی عسکری مدیر کل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، امیرحسین حریری مدیر تالار مولوی و جمعی از مدیران و مسئولان وزارت علوم حضور داشتند. 

بعد از قرائت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، سخنرانی محمدهادی عسکری و امیرحسین حریری، بزرگداشت هوشنگ قوانلو پیشکسوت تئاتر در این مراسم برگزار شد. در ادامه نوبت به معرفی برگزیدگان رشته های مختلف رسید. 

 در بخش طراحی نور علی کوزه گر برای طراحی نور نمایش «مکبث» از دانشگاه آزاد بوشهر و محمد حسین کلاه کج برای طراحی نور نمایش «پایین سمت چپ» از دانشگاه دامغان مورد تقدیر قرار گرفتند. همچنین هیات داوران در این بخش هیچ اثری را شایسته اهدای تندیس جشنواره و دیپلم افتخار ندانست. 

در بخش طراحی لباس نیز سارا شیرازی نژاد برای طراحی لباس نمایش «لوپوس» از دانشگاه آزاد سپیدان مورد تقدیر قرار گرفت. مهسا رهسپاربرای طراحی لباس نمایش «مکبث» از دانشگاه آزاد بوشهر نیز دیپلم افتخار و تندیس جشنواره را از آن خود کرد. مهسا رهسپار و قاسم تنگسیر نژاد برای طراحی صحنه نمایش «مکبث» از دانشگاه آزاد بوشهر جایزه نقدی و تقدیر بخش طراحی صحنه را به خود اختصاص دادند. هادی محرابی و شقایق جمشیدی برای طراحی صحنه نمایش «پایین سمت چپ» از دانشگاه دامغان نیز دیپلم افتخار و تندیس جشنواره در این بخش را از آن خود کردند. عرفان آیتی و محمد جواد سجادی برای نمایش «به روایت سگ زرد برادر شغال» از دانشگاه دامغان دیپلم افتخار و تندیس جشنواره و جایزه نقدی و ابوالفضل فرهادی برای نمایشنامه «لوپوس» از دانشگاه آزاد سپیدان لوح تقدیر و جایزه نقدی بخش نمایشنامه نویسی را دریافت کردند. 

دیپلم افتخار و تندیس جشنواره و جایزه نقدی جشنواره برای بهترین کارگردانی به هادی محرابی برای نمایش «پایین سمت چپ» از دانشگاه دامغان رسید و ابوالفضل فرهادی برای نمایش «لوپوس» از دانشگاه آزاد سپیدان لوح تقدیر و جایزه نقدی این بخش را به خود اختصاص داد. 

لوح تقدیر و جایزه نقدی بخش بازیگری زن نیز به فاطمه کاظمی برای نمایش «به روایت سگ زرد برادر شغال» از دانشگاه دامغان رسید و هیات داوران در این بخش تندیسی اهدا نکرد. 

هیات داوران در بخش بهترین بازیگری مرد ضمن قدردانی از ابراهیم عباسعلی زاده برای بازی در نمایش «بیماری خانواده میم» و ابوالفضل صفوی برای بازی در نمایش «به روایت سگ زرد برادر شغال»، به امین موحدی پوربرای نمایش «رویای پر شکوه خالی» از دانشگاه نبی اکرم تبریز و گروه بازیگران لوپوس از دانشگاه آزاد سپیدان لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره را اهدا کرد. 

عرفان آیتی نیز برای نمایش «به روایت سگ زرد برادر شغال» از دانشگاه دامغان دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی را دریافت کرد. 

هیات داوران از میان آثار اجرا شده دو نمایش«به روایت سگ زرد برادر شغال» و «پایین سمت چپ» از دانشگاه دامغان را انتخاب و به بخش اصلی جشنواره معرفی کرد. 

گفتنی است اجرای آیین اختتامیه بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی را جواد مولانیا برعهده داشت. 

بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری سید مجتبی جدی و به همت اداره کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در بخش‌های صحنه، مناطق، تجربه‌های اجرا، پژوهش(جایزه دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی)، نمایشنامه‌نویسی(جایزه اکبر رادی)، ترجمه( جایزه دکتر محمدرضا خاکی)، بین‌الملل، اساتید، جشنواره جشنواره‌ها ، رادیو تئاتر، ماکت صحنه، عکس، پوستر، کارگاه‌ها و درس گفتارها در حال برگزاری است.

منبع: هنرآنلاین | http://honaronline.ir

این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
💎 بنر تخفیف ویژه برگزاری نمایشگاه
اپلیکیشن
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر روزنامه هنر
💎 بنر کتابهای صوتی
💎 بنر تماشاخانه
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر هنرآموز
تلگرام
برگزاری نمایشگاه «با هم» آثار نقاشی خانم فیروزه خدیوی
برگزاری نمایشگاه «بوف کور؛ من و صادق خان هدایت» آثار نقاشی خانم حورا خاکدامن
برگزاری نمایشگاه «سنگ نگاره» آثار خانم وفا اکبری
برگزاری نمایشگاه «صدای سکوت» آثار عکاسی آقای احسان کاظمی
برگزاری نمایشگاه «ما» آثار مجسمه‌های آقای نصرالله رادش
برگزاری نمایشگاه «انسان منهای طبیعت» آثار نقاشی خانم هدی فیاضی پتگر
برگزاری نمایشگاه «آگاهی» آثار نقاشی خانم الهام طاهرى
برگزاری نمایشگاه «تازگی» آثار نقاشی خانم مرضیه رزاقی
برگزاری نمایشگاه «با من بیا» آثار سیاه قلم خانم مهرناز لامعی
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم