fa
ar en fa fr ru
tr
لیلیت با بیش از ۴۰ هزار بازدید در هر شبانه روز از سراسر ایران و جهان و حضور در صفحه نخست جستجوی گوگل، توانسته جایگاه ارزشمندی را برای اهالی هنر فراهم نماید.
رزرو نمایشگاه〕 〔ثبت اهالی هنر〕 〔تبلیغات〕 〔فراخوان و رویداد
لیلیت ثبت شده در اداره مالکیت معنوی سازمان اسناد و املاک کشور می‌باشد. 
fa
ar en fa fr ru
tr

تبدیل جزیره governors island در شهر نیویورک به مرکزی منحصر بفرد در راهکارهای اقلیمی

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
برگزاری نمایشگاه «نگاه» آثار نقاشی خانم ملیکا هدایتی
برگزاری نمایشگاه «بعد دیگر وجود» آثار نقاشی خانم زهرا شمشیری
برگزاری نمایشگاه «حس ناب زندگی» آثار نقاشی خانم مریم عبدالملکی
برگزاری نمایشگاه «سرشت هست» آثار نقاشی خانم لاله علی عابدی
برگزاری نمایشگاه «زیبای سخت» آثار مجسمه آقای عباس یعقوبی
برگزاری نمایشگاه «آینده گذشته است» آثار نقاشی آقای بهادر قشقایی
برگزاری نمایشگاه «ماری پوسا» آثار نقاشی خانم مریم شجاعی
اینستاگرام گالری لیلیت

سازمان trust for governors island با بهره گیری از موقعیت منحصر به فرد ساحلی جزیره governors island به عنوان یک آزمایشگاه زنده همگانی، از برنامه های خود در ایجاد مرکزی در رابطه با راهکارهای اقلیمی در این مکان رونمایی کرد.

تبدیل جزیره governors island در شهر نیویورک به مرکزی منحصر بفرد در راهکارهای اقلیمی

به گزارش گالری آنلاین، مرکز پیشنهادی با تمرکز بر راهکارهای تغییرات اقلیمی مهم ترین محل تجمع را در اختیار محققان، حامیان، نوآوران و دانشجویان از سراسر جهان قرار خواهد داد و در عین حال فرصت های ارزشمندی برای مشارکت عمومی فراهم می کند که آموزش عملی، برنامه ریزی و اقدامات حمایتی پیرامون مسائل اقلیمی و زیست محیطی را مستقیماً برای ساکنان نیویورک به ارمغان می آورد. طرح پیشنهادی این سازمان در حالی مطرح می شود که شیوع بیماری همه گیر کووید 19 بر لزوم برنامه ریزی سازماندهی شده بین بخش های مختلف با تمرکز بر برابری در بحرانی ترین مسائل جهان، تاکید کرده است.

پروژه های سازمان trust for governors island با تمرکز بر راهکارهای اقلیمی باعث ایجاد 8000 شغل جدید و تاثیر اقتصادی به ارزش یک میلیارد دلار برای شهر نیویورک خواهد شد. این پروژه که در حال حاضر در مرحله طرح و توسعه است احتمالا مشتمل بر نهاد حمایتی آکادمیک یا تحقیقاتی جهت بررسی تأثیرات تغییر اقلیمی در پیشبرد زمینه های مرتبط خواهد بود. این موسسه علم اقلیم شناسی، سیاست گذاری، ارتباطات ، اقدامات مرتبط با عدالت اقلیمی و توسعه راهکار را در یک جا جمع خواهد کرد. در مرحله بعد،آزمایشگاه زنده از طریق هنر عمومی و برنامه ریزی، راهگارهایی را به نمایش گذاشته و مردم را به گفتگو پیرامون محیط زیست دعوت می کند. این مرکز بیشتر پلتفرمی برای نهادهای عدالت زیست محیطی و سازمانهای غیرانتفاعی زیست محیطی خواهد بود تا به تحقیق و پژوهش پرداخته، میزبانی برنامه ها و کنفرانس ها را برعهده گیرند و با ساکنان نیویورک ارتباط برقرار کنند.

سازمان trust for governors island با ارائه پروژه پیشنهادی خود در رابطه با راهکارهای اقلیمی، با در اختیار قرار دادن اقامتگاه های بی نظیر از نهادهای حمایتی آکادمیک پشتیبانی می کند. این پروژه، فضایی رو به رشد در اختیار نهادهای سیاست گذار، حمایتی و برنامه ریزی قرار می دهد تا بتوانند با قریب به یک میلیون بازدیدکننده از جزیره در سال تعامل داشته باشند. bill de Blasio، شهردار جزیره، می گوید: governors island از پیشینه ای درخشان در شهر نیویورک برخوردار بوده و حتی آینده ای درخشانتر نیز پیش رو خواهد داشت. ما به تداوم توسعه و رشد governors island به عنوان سرمایه شهر نیویورک در مبارزه با تغییرات اقلیمی، اشتغال زایی و به نمایش گذاشتن تحقیقات و استعدادهای علمی شهر خود در سطح جهانی افتخار می کنیم.”

در ماه های آتی، سازمان trust for governors island با همکاری سهامداران، مقامات منتخب محلی، آژانس ها و اهالی نیویورک مرکز راهکارهای اقلیمی را راه اندازی خواهد کرد.

تغییر کاربری جزیره جنوبی، این منطقه را به حوزه ای قدرتمند و چند منظوره در نوآوری اقلیمی تبدیل خواهد کرد. منطقه جدید امکان برگزاری ضیافت ها و گردهمایی و تسهیلات آموزشی، تجاری، عام المنفعه و فرهنگی را فراهم خواهد ساخت.

منبع:/http://onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email