تبدیل جزیره governors island در شهر نیویورک به مرکزی منحصر بفرد در راهکارهای اقلیمی

سازمان trust for governors island با بهره گیری از موقعیت منحصر به فرد ساحلی جزیره governors island به عنوان یک آزمایشگاه زنده همگانی، از برنامه های خود در ایجاد مرکزی در رابطه با راهکارهای اقلیمی در این مکان رونمایی کرد.

تبدیل جزیره governors island در شهر نیویورک به مرکزی منحصر بفرد در راهکارهای اقلیمی

به گزارش گالری آنلاین، مرکز پیشنهادی با تمرکز بر راهکارهای تغییرات اقلیمی مهم ترین محل تجمع را در اختیار محققان، حامیان، نوآوران و دانشجویان از سراسر جهان قرار خواهد داد و در عین حال فرصت های ارزشمندی برای مشارکت عمومی فراهم می کند که آموزش عملی، برنامه ریزی و اقدامات حمایتی پیرامون مسائل اقلیمی و زیست محیطی را مستقیماً برای ساکنان نیویورک به ارمغان می آورد. طرح پیشنهادی این سازمان در حالی مطرح می شود که شیوع بیماری همه گیر کووید 19 بر لزوم برنامه ریزی سازماندهی شده بین بخش های مختلف با تمرکز بر برابری در بحرانی ترین مسائل جهان، تاکید کرده است.

پروژه های سازمان trust for governors island با تمرکز بر راهکارهای اقلیمی باعث ایجاد 8000 شغل جدید و تاثیر اقتصادی به ارزش یک میلیارد دلار برای شهر نیویورک خواهد شد. این پروژه که در حال حاضر در مرحله طرح و توسعه است احتمالا مشتمل بر نهاد حمایتی آکادمیک یا تحقیقاتی جهت بررسی تأثیرات تغییر اقلیمی در پیشبرد زمینه های مرتبط خواهد بود. این موسسه علم اقلیم شناسی، سیاست گذاری، ارتباطات ، اقدامات مرتبط با عدالت اقلیمی و توسعه راهکار را در یک جا جمع خواهد کرد. در مرحله بعد،آزمایشگاه زنده از طریق هنر عمومی و برنامه ریزی، راهگارهایی را به نمایش گذاشته و مردم را به گفتگو پیرامون محیط زیست دعوت می کند. این مرکز بیشتر پلتفرمی برای نهادهای عدالت زیست محیطی و سازمانهای غیرانتفاعی زیست محیطی خواهد بود تا به تحقیق و پژوهش پرداخته، میزبانی برنامه ها و کنفرانس ها را برعهده گیرند و با ساکنان نیویورک ارتباط برقرار کنند.

سازمان trust for governors island با ارائه پروژه پیشنهادی خود در رابطه با راهکارهای اقلیمی، با در اختیار قرار دادن اقامتگاه های بی نظیر از نهادهای حمایتی آکادمیک پشتیبانی می کند. این پروژه، فضایی رو به رشد در اختیار نهادهای سیاست گذار، حمایتی و برنامه ریزی قرار می دهد تا بتوانند با قریب به یک میلیون بازدیدکننده از جزیره در سال تعامل داشته باشند. bill de Blasio، شهردار جزیره، می گوید: governors island از پیشینه ای درخشان در شهر نیویورک برخوردار بوده و حتی آینده ای درخشانتر نیز پیش رو خواهد داشت. ما به تداوم توسعه و رشد governors island به عنوان سرمایه شهر نیویورک در مبارزه با تغییرات اقلیمی، اشتغال زایی و به نمایش گذاشتن تحقیقات و استعدادهای علمی شهر خود در سطح جهانی افتخار می کنیم.”

در ماه های آتی، سازمان trust for governors island با همکاری سهامداران، مقامات منتخب محلی، آژانس ها و اهالی نیویورک مرکز راهکارهای اقلیمی را راه اندازی خواهد کرد.

تغییر کاربری جزیره جنوبی، این منطقه را به حوزه ای قدرتمند و چند منظوره در نوآوری اقلیمی تبدیل خواهد کرد. منطقه جدید امکان برگزاری ضیافت ها و گردهمایی و تسهیلات آموزشی، تجاری، عام المنفعه و فرهنگی را فراهم خواهد ساخت.

منبع: گالری آنلاین | http://onlineartgallery.ir

می‌توانید این صفحه رویداد اطلاعیه خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

📅 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای عرصه هنر و فرهنگ ایران و جهان، همراه روزنامه هنر در گالری لیلیت باشید

روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
💎 بنر تبلیغ
اپلیکیشن
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر روزنامه هنر
💎 بنر هنرآموز
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر تماشاخانه
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر کتابهای صوتی
تلگرام
برگزاری نمایشگاه گروهی «دفتری دیگر از ستاوند» آثار فائزه ولوجردی و نیلوفر وجدی
برگزاری نمایشگاه «دریا و زندگی» آثار عکاسی خانم کتایون فرجی
برگزاری نمایشگاه «تصاویر پنهان» آثار نقاشی آقای یحیی صنعتی
برگزاری نمایشگاه «خاکم ایران» آثار نقاشی آقای احمدرضا زنگنه
برگزاری نمایشگاه «گیلان را باید زیست» آثار عکاسی خانم هاجر اسماعیل زاده پیربازاری
برگزاری نمایشگاه «ترنم» آثار نقاشی خانم معصومه استادی
برگزاری نمایشگاه «بیکران» آثار نقاشی خانم مریم منصوری
برگزاری نمایشگاه «سیمرغ» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «جغله» آثار نقاشی آقای احسان میرزایی فراهانی
آثار دومین جشنواره هنرهای تجسمی گروه هنری هفت به نمایش درآمد
برگزاری نمایشگاه «روان سرگردان» آثار نقاشی خانم فاطمه اصغری قره شیران
برگزاری نمایشگاه «روح دریا» آثار نقاشی خانم زهرا استادعباس
اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم