فراخوان دیوارنگاری «ساماندهی بصری بزرگراه امام علی (ع)» تمدید شد

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
برگزاری نمایشگاه «نگاه» آثار نقاشی خانم ملیکا هدایتی
برگزاری نمایشگاه «بعد دیگر وجود» آثار نقاشی خانم زهرا شمشیری
برگزاری نمایشگاه «حس ناب زندگی» آثار نقاشی خانم مریم عبدالملکی
برگزاری نمایشگاه «سرشت هست» آثار نقاشی خانم لاله علی عابدی
برگزاری نمایشگاه «زیبای سخت» آثار مجسمه آقای عباس یعقوبی
برگزاری نمایشگاه «آینده گذشته است» آثار نقاشی آقای بهادر قشقایی
اینستاگرام گالری لیلیت

مهلت شرکت در فراخوان دیوارنگاری «ساماندهی بصری بزرگراه امام علی (ع)» توسط سازمان زیباسازی شهر تهران تا پایان 10خرداد تمدید شد.

فراخوان دیوارنگاری «ساماندهی بصری بزرگراه امام علی (ع)» تمدید شدبه گزارش صبا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، سازمان زیباسازی شهر تهران مهلت شرکت در فراخوان دیوارنگاری «ساماندهی بصری بزرگراه امام علی (ع)» حدفاصل خیابان شهید مدنی تا خیابان جانبازان را تا پایان ۱۰ خرداد ماه تمدید کرد.

سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای ماموریت خود مبنی بر ارتقا کیفیت سیما و منظر شهری، ساماندهی بصری، زیباسازی فضاهای شهری و ارتقا سواد بصری شهروندان، فراخوان «طراحی دیوارنگاری و ساماندهی بصری بزرگراه امام علی(ع)» را برای تامین طرح و دستیابی به طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه، اعلام کرده است.

طراحان باید توجه ویژه به مضامین متناسب با نام بزرگراه، تایپوگرافی نام و القاب امام علی(ع)، تایپوگرافی اسما الحسنی- تصویرسازی فرازهایی از زندگی و سیره امام علی (ع) داشته و شاخص­‌هایی مانند بهبود کیفیت فضا (شرایط حاکم بر معماری و شهرسازی محیط)، پیوستگی منظر، هویت مکان، موقعیت شناسی و توجه به محدودیت زمانی و دیداری مخاطب سواره در بزرگراه با توجه به سرعت عبور مخاطب، دوری از تکرار و یکنواختی مورد توجه قرار گیرد. دیوارها و موضوعات در سه بخش الف، ب و ج دسته‌بندی شده‌اند و هنرمندان باید موضوع هر بخش را روی دیوارهای بخش مربوطه جانمایی کنند.

هنرمندان باید ایده‌ها و طرح‌های پیشنهادی خود را در قالب فرم‌های تعیین شده، با شرح کامل آن به دبیرخانه رویداد ارایه کنند. ایده‌های دریافتی پس از داوری، درصورت پذیرفته‌شدن به مرحله آماده‌سازی اجرایی آثار راه پیدا می‌کنند که شامل مراحل برگزاری جلسات ویرایش ایده‌ها و طرح ها، جانمایی و مناسب‌سازی طرح‌ها در کنار یکدیگر، تنظیم و هماهنگ‌سازی تکنیک‌ها و روش‌های اجرایی، نهایی شدن طرح ها و جانمایی نهایی موقعیت‌های اجرایی آثار خواهد بود.

عطیه حسنی، خسرو خسروی، کیانوش غریب پور، ایرج محمدی، عباس اکبری و رضا شکوری اعضای هیات داوران و مصطفی سلطانی زرندی به عنوان مدیر هنری و اجرایی پروژه معرفی شده‌اند.

انتهای پیام/

منبع:/http://khabargozarisaba.com

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email