اعلام برنامه‌های انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب در نمایشگاه مجازی عفاف و حجاب

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
برگزاری نمایشگاه «نگاه» آثار نقاشی خانم ملیکا هدایتی
برگزاری نمایشگاه «بعد دیگر وجود» آثار نقاشی خانم زهرا شمشیری
برگزاری نمایشگاه «حس ناب زندگی» آثار نقاشی خانم مریم عبدالملکی
برگزاری نمایشگاه «سرشت هست» آثار نقاشی خانم لاله علی عابدی
برگزاری نمایشگاه «زیبای سخت» آثار مجسمه آقای عباس یعقوبی
برگزاری نمایشگاه «آینده گذشته است» آثار نقاشی آقای بهادر قشقایی
اینستاگرام گالری لیلیت

گروه مد و لباس هنرآنلاین: اسدالله سلیمانی رئیس هیئت‌مدیره انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب از برپایی دومین نمایشگاه مجازی حجاب و عفاف هم‌زمان با ماه مبارک رمضان به همت این انجمن خبر داد و گفت: این نمایشگاه از روز گذشته آغازشده و تا 23 اردیبهشت‌ماه در عرصه فضای مجازی و به‌صورت برخط در نشانی اینترنتی www.bahejab.ir برپا خواهد بود.

او افزود: انجمن فعالان و متخصصین حوزه حجاب در راستای ایجاد رونق در زمینه کسب‌وکارهای حوزه تولید محصولات حجاب و ایجاد سکوی فروش مناسب برای این محصولات، برای دومین سال اقدام به برگزاری نمایشگاه مجازی حجاب و عفاف رمضان کرده است حال‌آنکه تا پیش از شیوع ویروس کرونا، بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن هرساله یکی از مهم‌ترین مکان‌های عرضه محصولات حجاب بود.

سلیمانی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی که ابعاد فرهنگی و اقتصادی بسیاری مشاغل در حوزه عفاف و حجاب در تمامی بخش‌های طراحی و تولید دستخوش مشکلات متعددی شده است، اذعان داشت: باید بپذیریم که تمامی فعالان این بخش اعم از هنرمند و تولیدکننده، سرمایه‌های اجتماعی کشور به شمار می‌روند و لازم است از مسیر برگزاری رویدادهای این‌چنینی، نیاز تولیدکنندگان محصولات حجاب در امر توزیع و عرضه مرتفع شود.

او تأکید کرد: این در شرایطی است که علاوه بر نبود شرایط مساعد عرضه، فعالان این بخش همچنان با مشکلاتی همچون مالیات دست‌وپنجه نرم می‌کنند و با وجود تمام تلاش‌های انجمن در راستای احقاق حقوق فعالان این بخش، به‌تازگی با افزایش 15 تا 20 درصدی مالیات نیز مواجه هستیم.

رئیس هیئت‌مدیره انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب در ادامه بیان کرد: امید است تلاش‌های اقتصادی تولیدکنندگان این حوزه به‌عنوان جهادگران عرصه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور در جهت تحقق بخشیدن به شعار سال و رفع موانع پشتیبانی‌ها در عرصه تولید در سال جاری مفید فایده قرار گیرد.

سلمیانی در خاتمه گفت: فعالان حوزه عفاف و حجاب و علاقه‌مندان به حضور در این نمایشگاه باهدف معرفی و محصولات خود جهت ثبت‌نام می‌توانند تا تاریخ 13 اردیبهشت‌ماه به نشانی اینترنتی عنوان‌شده مراجعه و نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام کنند. همچنین قرار است که سایت پس اتمام نمایشگاه در تاریخ مقرر به‌صورت دائمی فعال خواهد بود تا در دیگر  ایام سال نیز تولیدات محصولات حجاب با حذف واسطه‌ به دست مصرف‌کنندگان برسد.

منبع:/http://honaronline.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email