fa
ar tr en fa fr ru tr
لیلیت با بیش از ۴۰ هزار بازدید در هر شبانه روز از سراسر ایران و جهان و حضور در صفحه نخست جستجوی گوگل، توانسته جایگاه ارزشمندی را برای اهالی هنر فراهم نماید.
رزرو نمایشگاه〕 〔ثبت اهالی هنر〕 〔تبلیغات〕 〔فراخوان و رویداد
لیلیت ثبت شده در اداره مالکیت معنوی سازمان اسناد و املاک کشور می‌باشد. 
fa
ar tr en fa fr ru tr

وقتی روح در مدسازی حاکمیت می‌کند!

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
برگزاری نمایشگاه «نگاه» آثار نقاشی خانم ملیکا هدایتی
برگزاری نمایشگاه «بعد دیگر وجود» آثار نقاشی خانم زهرا شمشیری
برگزاری نمایشگاه «حس ناب زندگی» آثار نقاشی خانم مریم عبدالملکی
برگزاری نمایشگاه «سرشت هست» آثار نقاشی خانم لاله علی عابدی
برگزاری نمایشگاه «زیبای سخت» آثار مجسمه آقای عباس یعقوبی
برگزاری نمایشگاه «آینده گذشته است» آثار نقاشی آقای بهادر قشقایی
اینستاگرام گالری لیلیت

گروه مد و لباس هنرآنلاین: تولید محتوا برای یک هنرمند یا طراح مد با تولید محتوا برای آدم‌های عادی بسیار متفاوت است. در تولید محتوا برای یک طراح مد و هنرمند، ماده به حداقل می‌رسد و روح حاکمیت پیدا می‌کند. وقتی روح انسان در تولید محتوا حاکمیت پیدا می‌کند، آنچه خلق می‌کند، ماندگار و جاودانه خواهد شد. بسیاری از آثار در حوزه‌های لباس، نقاشی، طرح‌های اکسسواری‌ها و جواهرات در جهان جاودانه شده‌اند و مثل آن‌ها وجود ندارد چرا که با روح هنرمندان آثار همراه شده است.

واقعیت آنکه تولید محتوا اصلی‌ترین قسمت ماجرا است. اگر کسی محصول و تولید محتوا نداشته باشد، چطور می‌خواهد برند شود؟ یک واحد سازمانی، یک دستگاهی دارد که با آن دستگاهش می‌تواند در ساعت، فلان قدر پارچه تولید کند. محصولی که تولید می‌کند مارک می‌خورد و وارد بازار هدف می‌شود و به‌عنوان یک محصول برندینگ به بازار می‌آید.

مثلاً همین تلویزیونی که ما می‌خریم ماحصل دستگاه‌های پیشرفته رباتیک فلان شرکت است. حالا وقتش است که پرسونال برندینگ ما هم به همان مقدار تلاش کرده و تولید محتوا کند. درواقع می‌توان گفت باارزش‌ترین و مطمئن‌ترین مسیر برای پرسونال برندینگ شدن در دنیای مد و طراحی این است که شما تولید محتوا یا محصول داشته باشید.

پرسونال جریانی است که به‌مثابه یک تولیدکننده محصول عمل می‌کند. در عرصه مد باید رگال‌ها پر از شومیز، شلوار و انواع مانتوها و … باشد. حال جای طرح این پرسش باقی است که آمدیم تولید کردیم اما اگر نخریدند چه‌کار کنیم؟ اگر بخواهیم به سراغ محاسبات مغزی‌ برویم نمی‌توانیم کاری انجام بدهیم. هنرمندان باید با دل‌شان کار کنند و کاری که با دل‌شان می‌کنند قطعاً بر دل نیز می‌نشیند.

اگر کسی واقعاً بخواهد پرسونال برندینگ شود شروع به تلاش بیشتر می‌کند. حال آنکه هنرجو در هر عرصه‌ای نخستین و مهم‌ترین رسالتش آن است که جهان پیرامونش را خوب ببیند و در بازگو کردن مشاهداتش توانمند باشد.  

تولید محتوا می‌تواند به‌مثابه یک کارمند بانک، یک کارگاه شیرینی فروشی و یک کارگاه تولید کفش باشد. شما فکر کنید کارمند بانک هستید و از صبح تا شب قبض صادر می‌کنید. در واقع دارید عملی را انجام می‌دهید که هیچ محتوایی در آن تولید نمی‌شود. بسیاری از برندهای بزرگ کسانی بودند که خودشان کارمند، نگهبان و دانشجو بودند. مثلاً جورجیو آرمانی دانشجوی پزشکی بود ولی با خودش گفت من چرا باید از صبح تا شب به بیماران خدمات بدهم و هیچ محتوایی را تولید نکنم؟

او دوست نداشت فقط کار خدماتی انجام بدهد و به همین خاطر شم هنری خودش را به سمت برند معروف جورجیو آرمانی هدایت کرد. از طرفی تولید محتوا می‌تواند به‌مثابه یک شیرینی فروشی هم باشد. یک شیرینی فروشی از صبح تا شب ده‌ها مدل شیرینی تولید می‌کند و آن شیرینی‌ها مخاطب هدف دارد و این یعنی تولید محتوا.

منبع:/http://www.honaronline.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email