fa
ar tr en fa fr ru tr
لیلیت با بیش از ۴۰ هزار بازدید در هر شبانه روز از سراسر ایران و جهان و حضور در صفحه نخست جستجوی گوگل، توانسته جایگاه ارزشمندی را برای اهالی هنر فراهم نماید.
رزرو نمایشگاه〕 〔ثبت اهالی هنر〕 〔تبلیغات〕 〔فراخوان و رویداد
لیلیت ثبت شده در اداره مالکیت معنوی سازمان اسناد و املاک کشور می‌باشد. 
fa
ar tr en fa fr ru tr

فراخوان دوره بعد «بهارستان» را زودتر منتشر می‌کنیم/ بررسی انتقادات هنرمندان

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
برگزاری نمایشگاه «نگاه» آثار نقاشی خانم ملیکا هدایتی
برگزاری نمایشگاه «بعد دیگر وجود» آثار نقاشی خانم زهرا شمشیری
برگزاری نمایشگاه «حس ناب زندگی» آثار نقاشی خانم مریم عبدالملکی
برگزاری نمایشگاه «سرشت هست» آثار نقاشی خانم لاله علی عابدی
برگزاری نمایشگاه «زیبای سخت» آثار مجسمه آقای عباس یعقوبی
برگزاری نمایشگاه «آینده گذشته است» آثار نقاشی آقای بهادر قشقایی
برگزاری نمایشگاه «ماری پوسا» آثار نقاشی خانم مریم شجاعی
اینستاگرام گالری لیلیت

برزین ضرغامی از تحقق اهداف «بهارستان 1400» خبر داد و اعلام کرد که انتقدات هنرمندان در این دوره از رویداد بررسی می‌شود.

فراخوان دوره بعد «بهارستان» را زودتر منتشر می‌کنیم/ بررسی انتقادات هنرمندانبه گزارش صبا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: ششمین سالانه هنرهای شهری تهران «بهارستان ۱۴۰۰» با هدف توسعه هنر شهری با توجه به مقتضیات فضاهای شهری، ایجاد فضای تعاملی با آثار خلاقانه شهری و همچنین تقویت تعاملات شهروندان و هنرمندان و بسترسازی بروز آفرینش‌های هنری، هم‌زمان با نوروز باستانی برگزار شد. این رویداد هنری در چهار رویکرد کلی فرهنگی، سمبلیک، مفهومی و زیست محیطی اجرا شد و هنرمندان در این رویداد به احیای ارزش‌های هنر سنتی و گرایشات نوین در عصر حاضر، توجه داشتند که با استقبال شهروندان تهرانی روبرو شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران عنوان کرد: «بهارستان ۱۴۰۰» تاکنون توانسته است نظر مثبت بسیاری از شهروندان را به خود جلب کند. جامعه هنری کشور به ویژه هنرمندان تجسمی، موسیقی، سینما، تئاتر و ادبیات با استقبال از این طرح پیشنهادهای مختلفی درباره استمرار این رویداد هنری و حتی برگزاری فصلی این رویداد مطرح کرده‌اند تا با ویژگی هر فصل هنرهای شهری متناسب با آن بتواند فضای شهری را تغییر دهد. ما نیز در سازمان زیباسازی شهر تهران با احترام به نظرات جامعه هنری تلاش خواهیم کرد در سال پیش رو این روند را ادامه دهیم.

ضرغامی فرا رسیدن فصل بهار و ایام عید نوروز را فرصت و فضایی مناسب برای حضور و مشارکت هنرمندان در فضاسازی خلاقانه محیط شهری از طریق آفرینش هنری دانست و درباره اهداف این رویداد هنری اظهار کرد: همگامی هنرمندان با شهروندان در پیشواز بهار، ایجاد نشاط و پویایی در محیط شهری، امکان بروز و اجرای ایده‌ها و آثار هنری با شیوه‌های بیانی مختلف، اجرا و نمایش فرآیند آفرینش‌های هنری متناسب با محیط شهری و ایجاد فرصت آشنایی شهروندان با فرآیند خلق اثر هنری در حین اجرا، از اهداف این سالانه بود که با تلاش هنرمندان «بهارستان ۱۴۰۰» محقق شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در پایان با اشاره به انتقادهایی که هنرمندان بهارستان ۱۴۰۰ داشته‌اند، تصریح کرد: با گفتگو با هنرمندان حاضر در «بهارستان ۱۴۰۰» نظرات آن‌ها را شنیدیم و از آنجا که این هنرمندان در روند کار که هم‌زمان با روزهای پایانی سال است دچار مشکلاتی شده‌اند در صدد رفع آن تلاش خواهیم کرد. هنرمندان این رویداد، بهارستان را یک سالانه هدفمند می‌دانند و بحث کیفی‌تر شدن آن را به زمان‌بندی بیشتر مرتبط می‌دانند که تلاش خواهیم کرد از سال آینده فراخوان این رویداد را زودتر منتشر تا هنرمندان زمان بیشتری برای ایده‌پردازی داشته باشند.

ششمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال ۱۴۰۰ در سطح شهر تهران در بخش‌های مختلفی همچون تخم مرغ‌های رنگی، دیوارنگاری و هنرهای محیطی اجرا شده است.

انتهای پیام/

منبع:/http://khabargozarisaba.com

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email