اسامی سریال‌های رادیویی نوروز 1400 اعلام شد

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
برگزاری نمایشگاه «نگاه» آثار نقاشی خانم ملیکا هدایتی
برگزاری نمایشگاه «بعد دیگر وجود» آثار نقاشی خانم زهرا شمشیری
برگزاری نمایشگاه «حس ناب زندگی» آثار نقاشی خانم مریم عبدالملکی
برگزاری نمایشگاه «سرشت هست» آثار نقاشی خانم لاله علی عابدی
برگزاری نمایشگاه «زیبای سخت» آثار مجسمه آقای عباس یعقوبی
برگزاری نمایشگاه «آینده گذشته است» آثار نقاشی آقای بهادر قشقایی
اینستاگرام گالری لیلیت

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، اسامی  و زمان پخش نمایش‌هایی که به مناسبت آغاز سال جدید از شبکه‌های رادیویی ایران، جوان، تهران، سلامت، معارف ، فرهنگ و نمایش پخش می‌شوند به شرح زیر است:

نمایش 16 قسمتی «سیبیل» با موضوع آزاد، به نویسندگی علیرضا غنچی فشکی و کارگردانی مینو جبارزاده از 28 اسفند ماه ساعت 22:30 از رادیو ایران پخش می‌شود. داستان این نمایش درباره پسری چهارده ساله است که همیشه در رویای مرد شدن همچون پدرش قدرت، خود را می‌پندارد.

همچنین نمایش 16 قسمتی«بله برون» با موضوع ازدواج از 28 اسفند ماه، ساعت 2 بامداد از رادیو جوان پخش می شود ، زهرا کولیوند نویسنده و مهرداد مهماندوست کارگردان این نمایش رادیویی هستند.

سریال 16 قسمتی «آقابزرگ» نیز با موضوع نوروز تهران در روزهای کرونا از 28 اسفند ماه، ساعت 22:30 به روی آنتن رادیو تهران می‌رود. زهرا کولیوند نویسنده و رضا عمرانی کارگردان این سریال رادیویی هستند.

نمایش 16 قسمتی «کلینیک» به نویسندگی زینب آرمند و کارگردانی مهرداد عشقیان، داستان روایت یک پرستار از ماجرای خانواده‌ای است که در نوروز به کرونا مبتلا شده‌اند. این نمایش از 28 اسفند ماه ساعت 16 از شبکه سلامت پخش می‌‌شود.

نمایش رادیویی «هفت شهر عشق» نیز به نویسندگی هاجر کوشکی با موضوع جوانان موفق انقلابی، در 21 قسمت، ساعت 1:45 دقیقه از شبکه معارف روی آنتن می‌رود.

سریال رادیویی «غریبه» در 16 قسمت به نویسندگی داریوش روحی و کارگردانی سعیده فرضی با موضوع اقوام ایرانی از 28 اسفند ماه ساعت 3 بامداد از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

همچنین نمایش‌های رادیویی «مضحکه های اهل طرب» به نویسندگی و کارگردانی محمد پورحسن در ژانر کمدی، «زهرعسل» به نویسندگی پوریا موسوی، «شانزده انسان غمگین» به نویسندگی داریوش روحی و کارگردانی مهدی نمینی مقدم، «مهمانخانه شادی» به نویسندگی مجید حیدری، سیمین بنایی و کارگردانی نورالدین جوادیان و «شیرینی پزون» به نویسندگی بهناز امینی در ایام نوروز از شبکه رادیویی نمایش پخش خواهد شد. گفتنی است این آثار با تلاش نویسندگان، کارگردانان، تهیه‌کنندگان، بازیگران، صدابرداران و افکتورهای حرفه‌ای اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

منبع:/http://www.honaronline.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email