انجمن صنفی تبلیغات تئاتر تشکیل می‌شود

انجمن صنفی تبلیغات تئاتر تشکیل می‌شود

پیرو تشکیل صنوف مستقل انجمن های زیر مجموعه خانه تئاتر، انجمن صنفی تبلیغات تئاتر تشکیل می گردد.

پایگاه خبری تئاتر: این کانون تازه تاسیس که با عضویت فعالین عرصه رسانه و تبلیغات تئاتر، کمتر از دو سال است تشکیل و به مجموعه انجمن های خانه تئاتر اضافه گردیده است، در پی ایجاد تغییر روش در اساس کاربری موسسه فرهنگی و هنری خانه تئاتر و ایجاد صنوف مستقل رسمی با عناوین مشاغل هنری صاحب تعریف در بین حرفه های ثبت شده در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مراحل ایجاد تشکل صنفی مرتبط با حرفه تخصصی خود، یعنی ارتباطات، رسانه و تبلیغات در حوزه هنرهای نمایشی و تئاتر، پشت سر می‌گذارد.

بنا بر این گزارش، انجمن مذکور که به تازگی اقدام به اعمال تغییرات راهبردی در ساختار هیأت مدیره خود نموده است در نظر دارد تا رویه های اجرایی خود را شفاف سازی نموده و اعضای خود را در جریان روند امور تشکیل انجمن صنفی مورد نظر قرار دهد.

به همین منظور در گزارش ذیل قید شده است که طی انتخاباتی میان دوره ای مورخ ٩٩/١١/٢١ که در هیأت مدیره این کانون صورت گرفت، زینب لک بعنوان رئیس و محمد وفایی بعنوان نایب رئیس، با اکثریت آراء اعضای هیأت مدیره کانون مذکور، انتخاب گردیدند. شایان ذکر است، محمدعلی شمس اصل از عضویت در هیات مدیره، مستعفی و امیر قالیچی، عضو علی البدل اول، جایگزین وی گردید.
در ادامه، جهت تعیین وضعیت روند تشکیل انجمن سراسری روابط عمومی و تبلیغات تئاتر، بعنوان اهم موضوعات در دستور کار این کانون، طبق پیگیری های مستمری که از طرف هیأت مدیره با ترکیب جدید، از مسئولین مربوط در خانه تئاتر و وزارت کار انجام شد، و بی وقفه جریان امور دنبال گردید، نتیجتاً مشخص شد که درخواست تسلیمی به وزارت کار جهت تشکیل انجمن سراسری تحت عنوان روابط عمومی و تبلیغات تئاتر که در کمیسیون فراگیر فرهنگ هنر و رسانه مورخ ٩٩/٧/١، به بررسی کارشناسان این کمیسیون رسیده، مورد تایید واقع نشده و مردود اعلام شده است که مراتب طی نامه ای در تاریخ ٩٩/٧/۶ به اطلاع نمایندگان مربوط رسیده و پرونده مختومه گردیده است. اما با رایزنی‌ها و پیگیری‌های ایرج راد رئیس هیأت مدیره خانه تئاتر با کمیسیون مربوط و تماس‌های حضوری و شفاهی صورت گرفته رئیس جدید کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر با ایشان و نیز پیگیری های مستمر و بی وقفه با وزارت کار جهت احیا و به جریان انداختن مجدد درخواست تشکیل انجمن صنفی مربوط، نهایتاً در روز چهارشنبه مورخ ١٣ اسفند ٩٩ اعلام گردید که رویه یاد شده جهت تشکیل انجمن صنفی تبلیغات تئاتر با راهکار قانونی و در مسیر جدید دیگری، میسر شده و ممکن است. که بلافاصله مراحل اولیه آن توسط نماینده انجمن، انجام و باقی مراحل قانونی طی شده و در دست اقدام قرار گرفت.

در خاتمه این گزارش اضافه گردید که حال با این ترکیب اجرایی جدید و رویکردی متفاوت، هیأت مدیره کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر که عملکرد شفاف و صادقانه و صیانت از حقوق اعضاء را سرلوحه قطعی کار خود قرار داده است، تمام تلاش و ظرفیت خود را در فرصت کوتاه باقیمانده جهت جبران مافات و کاستی های پیشین، رفع موانع و تسریع در انجام امور جهت رفاه اعضای کانون و تشکیل انجمن صنفی مستقل فعال و پویا و با نشاط را با همکاری همگی اعضاء بکار خواهد بست.

برای مشاهده دیگر اخبار سینما اینجا کلیک کنید

برای مشاهده دیگر اخبار تئاتر اینجا کلیک کنید

منبع:/http://www.teater.ir

این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید.
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
💎 بنر تخفیف ویژه برگزاری نمایشگاه
اپلیکیشن
💎 بنر کتابهای صوتی
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر روزنامه هنر
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر تماشاخانه
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر هنرآموز
تلگرام
برگزاری نمایشگاه «با هم» آثار نقاشی خانم فیروزه خدیوی
برگزاری نمایشگاه «بوف کور؛ من و صادق خان هدایت» آثار نقاشی خانم حورا خاکدامن
برگزاری نمایشگاه «سنگ نگاره» آثار خانم وفا اکبری
برگزاری نمایشگاه «صدای سکوت» آثار عکاسی آقای احسان کاظمی
برگزاری نمایشگاه «ما» آثار مجسمه‌های آقای نصرالله رادش
برگزاری نمایشگاه «انسان منهای طبیعت» آثار نقاشی خانم هدی فیاضی پتگر
برگزاری نمایشگاه «آگاهی» آثار نقاشی خانم الهام طاهرى
برگزاری نمایشگاه «تازگی» آثار نقاشی خانم مرضیه رزاقی
برگزاری نمایشگاه «با من بیا» آثار سیاه قلم خانم مهرناز لامعی
برگزاری نمایشگاه «اقیانوس رنگ‌ها» آثار خانم فاطمه کریمی ریابی
برگزاری نمایشگاه «مفاهیم زندگی در هنر معاصر» آثار آقای رضا رحیمی لسکو
برگزاری نمایشگاه «گالری سیاه نقش» آثار آقای سیاوش هاشمی
اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم