fa
ar tr en fa fr ru tr
لیلیت با بیش از ۴۰ هزار بازدید در هر شبانه روز از سراسر ایران و جهان و حضور در صفحه نخست جستجوی گوگل، توانسته جایگاه ارزشمندی را برای اهالی هنر فراهم نماید.
رزرو نمایشگاه〕 〔ثبت اهالی هنر〕 〔تبلیغات〕 〔فراخوان و رویداد
لیلیت ثبت شده در اداره مالکیت معنوی سازمان اسناد و املاک کشور می‌باشد. 
fa
ar tr en fa fr ru tr

رونمایی از نقاشی ایران درودی در افتتاحیه عمارت خط سوم

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «دنیای درون» آثار خانم مهتاب مظلومی
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
برگزاری نمایشگاه «نگاه» آثار نقاشی خانم ملیکا هدایتی
برگزاری نمایشگاه «بعد دیگر وجود» آثار نقاشی خانم زهرا شمشیری
برگزاری نمایشگاه «حس ناب زندگی» آثار نقاشی خانم مریم عبدالملکی
برگزاری نمایشگاه «سرشت هست» آثار نقاشی خانم لاله علی عابدی
برگزاری نمایشگاه «زیبای سخت» آثار مجسمه آقای عباس یعقوبی
برگزاری نمایشگاه «آینده گذشته است» آثار نقاشی آقای بهادر قشقایی
اینستاگرام گالری لیلیت

تازه ترین اثر ایران درودی همزمان با افتتاح عمارت خط سوم با حضور سیف الله صمدیان و جمشید هاشم پور رونمایی شد.

رونمایی از نقاشی ایران درودی در افتتاحیه عمارت خط سومبه گزارش صبا، تازه ترین اثر ایران درودی نقاش معاصر همزمان با افتتاح مجموعه فرهنگی هنری عمارت خط سوم با حضور سیف الله صمدیان و جمشید هاشم پور رونمایی شد.

در ابتدای این مراسم سیدمحمد طباطبایی به نمایندگی از موسسان مجموعه فرهنگی و هنری عمارت خط سوم گفت: بنای‌ ما این است که در کنار چراغ‌هایی که در عرصه فرهنگ روشن شده است ما هم به اندازه توان‌مان یک چراغ برای فرهنگ و هنر روشن کنیم.

وی ادامه داد: در کنار فروشگاه کتاب و محصولات هنری، ارایه فضاهایی برای تمرین و اجرای محدود برای گروه‌های تئاتر و نیز کافه کتاب مجموعه، برگزاری کارگاه‌های فرهنگی و هنری با نگاه کاربردی و رویکرد تازه در موضوع و روش برگزاری با نگاه ویژه به گروه سنی نوجوان از جمله برنامه‌های این مجموعه خواهد بود.

طباطبایی درباره رونمایی از اثر ایران درودی هم اظهار کرد: خوشحالیم که آغاز به کارمان با باران تهران که برکت است و رونمایی از اثر ایران درودی که محور اصلی آن نور است، همراه می‌شود. ایران درودی از اینکه نمی‌تواند در این مراسم حضور داشته باشد، ابراز تاسف کرد و از رونمایی اثر تازه اش در افتتاحیه مجموعه خط سوم ابراز خوشحالی کرد.

همچنین در این مراسم سیف الله صمدیان گفت: از آنجایی که من یک ماه پیش این مجموعه را در حال ساخت و ساز و آماده شدن دیده‌ام و با توجه به آنچه که امشب می‌بینم می‌توانم بگویم یک کار باور نکردنی در اینجا اتفاق افتاده است. اطمینان دارم با توجه به انرژی خوب و زیادی که در بین این گروه می‌بینم در اینجا صحنه‌ها و پرده‌هایی از هنر ایران در رشته‌های گوناگون را شاهد خواهیم دید.

وی همچنین درباره رونمایی از اثر نقاشی ایران درودی گفت: ایران درودی یک اعجوبه به تمام معناست چرا که اگر هر اندازه انرژی را در نظر بگیریم و آن را در میلیاردها ضرب کنیم او اگر اراده کند در اندازه‌ای بیش از آن انرژی خواهد داشت. ایران درودی با ۸۵ سال سن هر صبح که چشم باز می‌کند به اندازه ۸۵ هزار نفر انرژی به دنیا می‌دهد.

این فیلمساز با اشاره به دوستی ۳۰ ساله خود با ایران درودی اظهار کرد: بر این باورم که هر فیلمی درباره او ساخته شود چیزی کم از او دارد چرا که او همواره از آنچه درباره‌اش گفته، نوشته و ساخته شود بیشتر است چرا که آن میزان انرژی را که در درون اوست، نمی‌شود به تصویر کشید. بنده هم با اینکه ساعت‌ها فیلم از خانم درودی دارم اما هنوز فیلمی درباره‌اش نساخته‌ام.

همچنین جمشید هاشم پور هم با ابراز خوشحالی از حضور در این مراسم گفت: هر چقدر فضاهای فرهنگی و فعالیت های فرهنگی و هنری افزایش داده شود باز هم کم است و من امیدوارم این فضای جدید که امروز افتتاح می‌شود با موفقیت همراه باشد.

انتهای پیام/

منبع:/http://khabargozarisaba.com

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email