فروش ۲۰۰ میلیون تومانی نمایشگاه «من پیروزم» به نفع کودکان مبتلا به سرطان

📢 این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
برگزاری نمایشگاه «پری‌زاد» آثار خانم مهناز اولیائی
برگزاری نمایشگاه «نگاه من» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «کبوترانه» آثار سیاه قلم خانم الهام رحیمیان
برگزاری نمایشگاه «نگاه» آثار نقاشی خانم ملیکا هدایتی
برگزاری نمایشگاه «بعد دیگر وجود» آثار نقاشی خانم زهرا شمشیری
برگزاری نمایشگاه «حس ناب زندگی» آثار نقاشی خانم مریم عبدالملکی
برگزاری نمایشگاه «سرشت هست» آثار نقاشی خانم لاله علی عابدی
برگزاری نمایشگاه «زیبای سخت» آثار مجسمه آقای عباس یعقوبی
برگزاری نمایشگاه «آینده گذشته است» آثار نقاشی آقای بهادر قشقایی
برگزاری نمایشگاه «ماری پوسا» آثار نقاشی خانم مریم شجاعی
اینستاگرام گالری لیلیت

نمایشگاه آنلاین نقاشی «من پیروزم» با فروشی بالغ بر 200 میلیون تومان رکورد تازه‌ای در برگزاری نمایشگاه آنلاین کودکان به جای بگذارد

فروش ۲۰۰ میلیون تومانی نمایشگاه «من پیروزم» به نفع کودکان مبتلا به سرطانبه گزارش صبا، نمایشگاه آنلاین نقاشی «من پیروزم» به نفع کودکان مبتلا به سرطان محک توانست با ثبت رقم فروشی بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان رکورد تازه ای در برگزاری نمایشگاه آنلاین کودکان به جای بگذارد.

این رویداد هنری که برای چهاردهمین سال پیاپی برگزارشد به علت کرونا و مشکلات آن برای اولین بار به صورت آنلاین، طی هشت روز برگزاری توانست تجربه ای جدید در برگزاری نمایشگاه آنلاین برای مخاطبان و هنرمندان نوجوانش رقم زند.

این نمایشگاه که حاصل تلاش هنرآموزان ۸ تا ۱۷ سال آکادمی تارا بهبهانی بود و همه مبلغ فروش برای درمان کودکان مبتلا به سرطان به موسسه محک تقدیم شد.

تارا بهبهانی پژوهشگر و مدرس هنر درباره برگزاری و استمرار این نمایشگاه در چهاردهمین سال پیاپی گفت: ابعاد برگزاری نمابشگاه آنلاین بسیار پیچیده تر و مشکل تر از یک نمایشگاه رایح است. استقبال مردم و حمایت شان در ۱۳ سال گذشته انگیزه مرا در برپایی نمایشگاه آنلاین بیشتر کرد و خوشبختانه نتیجه بسیار خوبی حاصل شد.

وی  افزود: پیروزی در برگزاری این نمایشگاه چه برای نقاشان کودک و نوجوان این نمایشگاه و چه برای من در توصیف و کلمات نمی گنجد. هیجان بچه ها در لحظات بارگذاری عکس ها در سایت و اینستاگرام مرا شگفت زده کرد. شرکت کنندگان در نمایشگاه برای دستیابی به رقم قابل و کمک به همسالان کوچک مبتلا به سرطان واقعا نگران بودند.

بهبهانی ادامه داد: امیدوارم سال آینده در دنیای بدون کرونا و در شرایط بهتری نمایشگاه را به صورت آنلاین و حضوری برگزار کنیم. هر چند که از اعماق وجودم آرزو می کنم که سرطان سایه اش را از من و فرزندان سرزمینم پاک کند و همه ما به سوی پیروزی و دنیای بدون بیماری همراه با انسان دوستی و مهربانی حرکت کنیم.

نمایشگاه آنلاین «من پیروزم» از روز جمعه سوم تا دهم بهمن ۱۳۹۹ با ثبت رکوردی تازه برای فروش آثار هنری کودکان و نوجوانان در وبسایت اصلی موسسه محک قابل رویت بود و امسال با تاخیر ۱۰ ماهه و همزمان با روز جهانی سرطان برگزار شد.

هنرمندان کودک و نوجوان این نمایشگاه عبارتند از آوین ابوترابی، ملینا اسفندیاری، لاوین اسلامی، لیلین اسلامی، بهار اعتمادی، دیبا افتاده، هلیا افصحی، آرتینا الحانی، تینا امیرآبادی، باران امینایی، روشا ایمانی، نامی آذری یگانه، نفس آذری یگانه، بهار آقازاده، پارمیس باب السلام، الینا برزنونی، مدیسا بهشتی، فاطمه پروین، لیلین پزشکی، نیکا توکلی زاده، آیدا جنابیان، روشا جعفری، نیلا چیذری، آرمیتا حکمت پور، باران حکمت پور، رها حمیدخانی، ساینا خدام، هلنا خرقانی، آریو رایمند، وندا رایمند، پارمیس شباک، رها شعبانی، دیبا شلویری، یاس شیرانی، هانا صامت، لیلی صلاحی، آرتا صیدگر، آرتینا صیدگر، حانیه طلوعی، امیرحسین عرفانی، آرتا عطایی، مهگل عفتیان، ملینا غم خواری، تارا فربود، ملینا فرخ منش، شیرین فرشته خو، آرنیکا فرنودی، هیدیکا فقیهی، دایانا قرمسینی، تیام گوهربین، آرین لاهیجی، پارمیس محرابی، هونام مقصودی، تارا منصوری، مهشاد منصوری، مهرو منصوری، کیان موجبی، آوا میراب زاده، صبا میراب زاده، عسل میرفارسی، ثمین ناظمی، مدیا نصیری، دیبا نعمتی و روشا نیک زاده

انتهای پیام/

منبع:/http://khabargozarisaba.com


 

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR