خداحافظی «اسب‌های انباری» از تالار چهارسو | «آلنده نازنین» از هفدهم تیر می‌آید

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، برنامه تالارهای نمایشی مجموعه تئاترشهر در حالی اعلام شد که با پایان یافتن نمایش «اسب های انباری» به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی رضا کرمی زاده در تالار چهارسو، نمایش «آلنده نازنین» به نویسندگی محمد صادق گلچین عارفی و کارگردانی محمد برهمنی از روز جمعه هفدهم تیرماه در این تالار پیش روی مخاطبان قرار خواهد گرفت.

در این اثر نمایشی که ساعت 19:30 با مدت زمان 110 دقیقه و قیمت بلیت 80 هزار تومان روی صحنه خواهد رفت، اسماعیل گرجی، آزاده صمدی، علیرضا ثانی‌فر، علی محمودی، سهیل سهیلی‌سرشت، دنیا نصر و سیامک اخوان به عنوان بازیگر حضور دارند. در خلاصه داستان نمایش آمده است:  کارگردانِ تئاتری در آرزوی اجرا کردنِ اثری باشکوه و جاه‌طلبانه است؛ آن هم نه اجرایی معمولی. اجرایی با روشی منحصربفرد و با رعایتِ هفت قانونی که خود آن‌ها را نوشته و اصرار دارد مو به مو اجرا شود.

در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر هم نمایش «پروین» که داستان آن به بخشی از زندگی مرحوم پروین اعتصامی از شاعران برگزیده ادبیات معاصر کشورمان می پردازد، به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی و بازی نرگس محمدی، امین زندگانی، مهران رنچ بر، مجید رحمتی،سید جواد یحیوی، جواد مولانیا،مریم ندایی، آتنا تندرو،سهیل ملکی، فربد غفاری، اکرم محمدی و هوشنگ قوانلو ساعت 19 به مدت زمان 140 دقیقه و قیمت بلیت 100 هزار تومان به اجرای خود ادامه می دهد.

نمایش «بی چرا زندگان» به نویسندگی لیلی عاج و کارگردانی الهام شعبانی هم که از روز دوم خرداد در تالار قشقایی روی صحنه رفته تا روز هفدهم تیرماه در تالار قشقایی میزبان مخاطبان تئاتر خواهد بود. یلدا عباسی، ساناز نجفی، حدیث میرامینی،توماج دانش بهزادی، آیه کیانپور،حمیدرضا محمدی ، سمیه برجی بازیگران این اثر نمایشی هستند که داستان آن درباره روزنامه‌نگار حوادث نویسی است که تلاش می کند برای سوژه‌های گزارشش کاری کند اما در انجام این کار موفق نیست، او بر اثر یک حادثه از طبقه پنجم سقوط کرده و بعد از آن افتادن حافظه خود را از دست داده، اما دچار بیماری آفازی یا صدا آزاری می‌شود.

نمایش «یه روز دیگه» به نویسندگی و کارگردانی نادیا فرجی و بازی الهه پورجمشید و نادیا فرجی هم که اجرای آن از روز دوم تیرماه سال جاری از کارگاه نمایش به تالار سایه انتقال یافته است، همچنان به اجرای خود در این تالار ادامه خواهد داد. «یه روز دیگه» که هر روز ساعت 19:30 با مدت زمان 75 دقیقه و قیمت بلیت 50 هزار تومان روی صحنه می رود، با نگاهی آزاد به « مرگ در می‌زند» وودی آلن نگاشته شده و نگاهی کمدی فانتزی به مرگ دارد.

می‌توانید این صفحه رویداد اطلاعیه خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

📅 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای عرصه هنر و فرهنگ ایران و جهان، همراه روزنامه هنر در گالری لیلیت باشید

روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارشهای هنری نوآوریهای هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس فیلمها و سریالها بازیهای ویدیویی
💎 بنر تبلیغ
اپلیکیشن
💎 بنر هنرآموز
💎 بنر روزنامه هنر
💎 بنر کتابهای صوتی
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر تماشاخانه
تلگرام
برگزاری نمایشگاه «خواب رنگ‌ها» آثار خانم الناز عبدالهی نژاد
برگزاری نمایشگاه «گنجه ی‌ هنر» آثار نقاشی خانم بنفشه اسداله زاده
برگزاری نمایشگاه «رقص سماع» آثار عکاسی خانم مهناز جعفری
برگزاری نمایشگاه گروهی «دفتری دیگر از ستاوند» آثار فائزه ولوجردی و نیلوفر وجدی
برگزاری نمایشگاه «دریا و زندگی» آثار عکاسی خانم کتایون فرجی
برگزاری نمایشگاه «تصاویر پنهان» آثار نقاشی آقای یحیی صنعتی
برگزاری نمایشگاه «خاکم ایران» آثار نقاشی آقای احمدرضا زنگنه
برگزاری نمایشگاه «گیلان را باید زیست» آثار عکاسی خانم هاجر اسماعیل زاده پیربازاری
برگزاری نمایشگاه «ترنم» آثار نقاشی خانم معصومه استادی
برگزاری نمایشگاه «بیکران» آثار نقاشی خانم مریم منصوری
برگزاری نمایشگاه «سیمرغ» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «جغله» آثار نقاشی آقای احسان میرزایی فراهانی
اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم