بهترین بازی های اسنایپر (تک تیرانداز) اندروید و iOS

یکی از محبوب‌ترین بازی‌های پلتفرم موبایل، بازی های اسنایپر یا همان تک تیرانداز است. در این مقاله لیستی از بهترین بازی تک تیرانداز گوشی های اندروید و آیفون را با لینک دانلود هر یک برایتان معرفی خواهیم کرد.

بازی کردن در وقت آزاد یکی از رایج‌ترین سرگرمی‌هایی است که امروزه وجود دارد. برخی افراد عاشق بازی‌های فکری هستند و بعضی دیگر ترجیح می‌دهند بازی‌های اکشن را انجام دهند. اگر جزو کسانی هستید که عاشق بازی های اسنایپر یا تیراندازی هستید، مطمئناً این مقاله برای شما مناسب است.

در میان بهترین بازی تک تیرانداز گوشی میتوانید به گزینه های خوبی در این زمینه دسترسی داشته باشید که عملا جزو بهترین های اکشن نیز بشمار میروند. بازی های موجود در این لیست میتوانند شمارا برای ساعات طولانی سرگرم و چالش های بسیاری را در اختیارتان قرارد هند که در این زمینه میتوانید با موارد بسیاری آشنا شوید.

اگر قصد دارید به برترین بازی اسنایپر اندروید دسترسی پیدا کنید باید بدانید که در این زمینه گزینه های بسیاری برای شما درنظر گرفته شده است. مواردی که با استفاده از آنها میتوانید به ماموریت های جدیدی جهت سرگرمی دست پیدا کنید که در این زمینه مهارت شما نقش بسزایی خواهد داشت. لازم است بدانید که بهترین بازی تک تیرانداز آیفون نیز در این لیست حضور دارد که پیشنهاد میشود در ادامه باما همراه باشید.

اگر می‌خواهید بدانید که بازی های اسنایپر دقیقاً چگونه هستند، باید بگوییم گه شامل یک تک‌تیرانداز (که شما هستید) می‌شوند که به دشمنان یا هدف خود شلیک می‌کند. فاصله در بازی‌های تیراندازی مشکل نخواهد بود؛ زیرا شما قدرت بزرگنمایی در هر شلیک را دارید؛ این بدان معنی است که شما بهتر نشانه می‌گیرید! اما حتی اگر در نشانه‌گیری خوب نیستید، تا زمانی که از گلوله، انفجار و جنگ لذت می‌برید، اهمیتی ندارد! در این مقاله، ما به فهرست 10 مورد از بهترین بازی های اسنایپر برای اندروید و iOS می‌پردازیم که به صورت آفلاین و آنلاین می‌توانید آن‌ها را بازی کنید.

بهترین بازی های اسنایپر (تک تیرانداز) اندروید و iOS

در ادامه لیست بهترین بازی تک تیرانداز برای گوشی های اندروید و آیفون ر مشاهده می کنید:

 


بهترین بازی های اسنایپر (تک تیرانداز) اندروید و iOS


در ادامه به معرفی بهترین بازی های اسنایپر یا تک تیرانداز می‌پردازیم که بی شک جزو بهترین بازی تک تیرانداز گوشی بشمار میروند. در این میان بازی های موجود در لیست میتوانند شمارا برای ساعات طولانی سرگرم کنند که در واقع گزینه های موجود در برترین بازی اسنایپر اندروید با ماموریت های بسیاری همراه هستند که میتوانند شمارا با چالش های جدیدی در این زمینه همراه کنند. اگر قصد دارید به یک بازی مناسب و جذاب در این زمینه دست پیدا کنید که جزو بهترین بازی تک تیرانداز آیفون نیز بشمار بیاید پیشنهاد میشود در ادامه این مقاله باما همراه باشید که بازی های خوبی مورد بررسی قرار گرفته اند. لازم است بدانید که لینک دانلود بازی اسنایپر برای اندروید نیز در ادامه توضیحات هر بازی قرار گرفته است.

بازی Sniper 3D Gun Shooter: Free Shooting Games – FPS

بهترین بازی اسنایپر اندروید

Sniper 3D Gun Shooter همانطور که از نام آن پیداست، یکی از بازی های اسنایپر یا همان تیراندازی است که دارای گیم‌پلی عالی، تصاویری فوق‌العاده و ماموریت‌های سرگرم‌کننده است. علاوه براین، گرافیک سه‌بعدی واقعی و انیمیشن جالبی نیز دارد. حال برای انجام بازی ابتدا باید سعی کنید اولین گلوله را بدست آورید که به شما کمک می‌کند هر وقت خواستید ماموریت‌ها را با هدف و شلیک به سمت آن‌ها انجام دهید.

همچنین بخوانید :

پس از تمرین، اکنون می‌توانید در سطوح مختلفی بازی کنید که در آن باید سریع‌تر از دشمنان خود عمل کنید تا ماموریت‌ها را با موفقیت انجام دهید. اما یک تک‌تیرانداز بزرگ همیشه بهترین اسلحه‌ها را دارد؛ بنابراین با در نظر داشتن این کار، اسلحه‌های عالی را باز کرده و آن‌ها را ارتقا دهید. هدف بازی ساده است: همه افراد بد را بکشید و به زندان بیندازید. برای انجام این بازی به اینترنت نیاز دارید؛ زیرا بازی به صورت آفلاین و آنلاین کار می‌کند.

این بازی اسنایپر برای موبایل با ویژگی های بسیاری همراه است که در نقش یک شخص با درنظر گرفتن ویژگی های مخفی کاری باید به سراغ هدف هایی بروید که بازی برایتان تعیین نموده است که با نابود سازی انها امکان حضور در ماموریت های بعدی برایتان صادر میشود. بازی Sniper 3D Gun Shooter: Free Shooting Games – FPS گزینه خوبی برای سرگرمی بوده که پیشنهاد میشود آنرا از دست ندهید.

دانلود بازی Sniper 3D Gun Shooter: Free Shooting Games – FPS برای اندروید و iOS

 

بازی Sniper Fury: Top shooting game – FPS

بهترین بازی تک تیرانداز اندروید

Sniper Fury یک بازی تیراندازی تک‌نفره است که از آن به عنوان یکی از بهترین بازی های تک تیرانداز اندروید و آیفون نام برده شده است. در بازی باید بیش از صدها مأموریت مختلف را در محیط‌های خیره‌کننده انجام دهید. در برخی از مأموریت‌ها به اسلحه تک‌تیرانداز خود و در برخی دیگر به استفاده از تفنگ نیاز دارید؛ این موضوع تنوع خوبی به گیم‌پلی شما می‌بخشد. علاوه براین، بازی دارای حالت چندنفره است که در آن می‌توانید منابع سایر بازیکنان را بدزدید و همچنین می‌توانید یک محیط تیراندازی قوی ایجاد کنید. این بازی دارای یک ویژگی CLANS است که در آن می‌توانید با سایر بازیکنان برتر به یک Clip Sniper 3D بپیوندید. بنابراین Sniper Fury را دانلود کنید و یکی از شگفت‌انگیزترین بازی‌های اسنایپر را انجام دهید.

Sniper Fury: Top shooting game – FPS بی شک یکی از بهترین بازی تک تیرانداز برای اندروید افلاین بشمار میرود که مراحل متعددی در آن شکل گرفته است. با استفاده از خط داستانی و خشونت آمیز بازی میتواند در یک تورنومتر خطرناک حضور پیدا کنید که هدف های بسیاری برای شما درنظر گرفته شده است. البته بازی Sniper Fury: Top shooting game – FPS فقط در زمینه کشتن فعالیت نداشته و گاهی اوقات نیز شما در تیررس دشمنان قرار خواهید گرفت.

دانلود بازی Sniper Fury: Top shooting game – FPS برای اندروید و iOS

 

بازی تک تیرانداز Modern Sniper

بهترین بازی های اسنایپر اندروید

یک بازی جنایی را در این برنامه تجربه کنید و به عنوان یک تک‌تیرانداز مدرن در بازی Modern Sniper ظاهر شوید. این یکی دیگر از بازی های اسنایپر تک‌نفره است که در آن ماموریت شما شرکت در حملات و ماموریت‌های خطرناک است.

همچنین بخوانید :

هدف خود را مشخص کنید و با شلیک گلوله، دشمنان در سطح خیابان را نابود کنید یا چالش‌های خود را بالاتر ببرید و افرادی را مورد هدف قرار دهید که سود بیشتری به شما می‌رسانند. همچنین در مورد سلاح‌های خود نگران نباشید؛ بازی اسلحه‌های تیراندازی و تفنگ‌های عالی را ارائه می‌دهد که برای تکمیل کار خود به آن‌ها نیاز دارید. این بازی دارای بیش از 50 مأموریت تیراندازی با گرافیک واقع‌بینانه 3بعدی، مکان‌های خیره‌کننده و موارد دیگر است. بنابراین بازی Sniper Modern را دانلود کنید و لذت ببرید.

Modern Sniper همانطور که از نام بازی مدرن اسنایپر مشخص است اینبار باید در یکسری ماموریت های مدرن حضور پیدا کنید. برای اینکه به دانلود بهترین بازی تک تیرانداز آنلاین دست پیدا کنید پیشنهاد میشود باما همراه باشید که این بازی گزینه خوبی در این لیست بوده که ماموریت های بسیاری را برای شما درنظر گرفته است که براساس آن میتوانید برای ساعات طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم بازی شوید.جهت دانلود بازی تک تیرانداز حرفه ای برای اندروید پیشنهاد میشود در ادامه این مقاله همراه ما باشید که در ادامه میتوانید به لینک دانلود بازی Modern Sniper برای اندروید و اس او اس دسترسی داشته باشید.

دانلود بازی Modern Sniper برای اندروید و iOS

 

بازی اسنایپر Hitman Sniper

بازی های تک تیرانداز ios

همچنین بخوانید :

یکی دیگر از بهترین بازی های تک تیرانداز اندروید و آیفون که قصد داریم به شما معرفی کنیم بازی Hitman Sniper نام دارد. در این بازی وارد نقش مامور شماره 47 شوید و با بازی Hitman Sniper یک تک‌تیرانداز عالی باشید. اکنون در بازی شما به عنوان یک اسنایپر حرفه‌ای بازی می‌کنید که می‌خواهد اهداف با سود بالا را از بین ببرد. اما چگونه این کار را انجام می‌دهید؟ با استفاده از تفنگ‌های منحصربفرد و قدرتمند! اما گرفتن همه سلاح‌ها کار آسانی نیست؛ زیرا برای باز کردن قدرتمندترین اسلحه‌ها باید قطعات سلاح را جمع‌آوری و طرح‌های کامل را تهیه کنید. پیشنهاد میشود در ادامه توضیحات مربوط به برترین بازی اسنایپر اندروید باما همراه باشید.

در نظر داشته باشید که در کل 16 اسلحه عالی در انتظار شماست! علاوه براین در Hitman Sniper می‌توانید به عنوان شکارچی زامبی بازی کنید. همچنین بازی همیشه شما را سرگرم می‌کند؛ زیرا بیش از 150 ماموریت برای تکمیل دارد. در کل، Hitman Sniper یکی از بازی های اسنایپر عالی است که می‌توانید برای بدست آوردن مقام اول در جدول، با دوستان خود رقابت کنید. بی شک از بهترین های مقاله مربوط به بررسی برترین بازی اسنایپر اندروید میتوان به این مورد اشاره داشت.

اگر از دوست داران بازی های بازی های برتر اسنایپر آی او اس هستید بی شک نام Hitman Sniper را شنیده اید که این بازی یکی دیگر از محصولات موفق هیتمن بشمار میرود که در نقش مامور 47 باید بدنبال هدف هایی باشید که بازی برای شما تعیین میکند. لازم است بدانید که بازی Hitman Sniper شامل مراحل بسیاری بوده که در میان بهترین بازی های تک تیرانداز اس او اس یکی از بهترین گیم پلی های سرگرم کننده را در اختیار داشته است که پیشنهاد میشود آنرا از دست ندهید. بازی هیتمن اسنایپر برای دو پلتفرم اندروید و ای او اس عرضه شده است.

دانلود بازی Hitman Sniper برای اندروید و iOS

 

بازی Last Hope Sniper – Shooting Games FPS

بهترین بازی تک تیرانداز اندروید

زامبی‌ها، مهاجمان و دشمنان شریر در بیابان‌های دنیا در سرتاسر جهان پرسه می‌زنند و شما آخرین امید بقا هستید. Last Hope Sniper عنوان یکی از بازی های اسنایپر اول شخص است که در آن شما به عنوان یک تک‌تیرانداز بازی می‌کنید که باید جهان را از بین مردگان زنده نجات دهد! در حال حاضر ماموریت بازی، نجات بازماندگان است. بنابراین، هدف خود را مشخص کرده و سلاح خود را به آتش بکشید تا ثابت کنید که بهترین تیرانداز هستید.

بازی بیشتر از 150 ماموریت را ارائه می‌دهد؛ اما این پایان ماجرا نیست و همیشه ماموریت‌های جدیدی اضافه می‌شوند. حال چون کل شهر میدان نبرد شما است، مکان‌ها همیشه در حال تغییر هستند. وقتی آخرالزمان زامبی فرا رسید، شما باید آماده باشید و برای این کار، کارت‌های مهارت را فراموش نکنید. بازی Last Hope Sniper را می توان یکی از بهترین بازی تک تیرانداز برای اندروید افلاین نام برد. شما عزیزان میتوانید نظرات خودرا در مورد مطلب برترین بازی اسنایپر اندروید باما به اشتراک بگذارید.

بازی Last Hope Sniper – Shooting Games FPS گزینه دیگری برای سرگرمی بشمار میرود که در این میان باید با اشخاص بسیاری مبارزه کنید که قصد دارند جان افراد بی گناه را بگیرند. در میان بهترین بازی های اسنایپر ios این بازی از خط داستانی مناسب و کاربرپسندی برخوردار است که میتواند شمارا برای ساعات طولانی سرگرم نماید. در این زمینه با حضور در چالش های این بازی میتوانید تجهیزات و پاداش های بسیاری دسترسی پیدا کنید که پیشنهاد میشود در ادامه مقاله بهترین بازی های اسنایپر گوشی موبایل باما همراه باشید.

دانلود بازی Last Hope Sniper – Shooting Games FPS برای اندروید و iOS

 

بازی Sniper Arena: PvP Army Shooter

بهترین بازی تک تیرانداز برای اندروید

بازی اسنایپر اندروید و آی او اس، Sniper Arena یک بازی PvP است که در آن بازیکن باید در مقابل سایر تک‌تیراندازها در سرتاسر جهان رقابت کند. هدف این است که با شکست سایر بازیکنان، به صدر جدول صعود کنید تا از هر نبرد در این بازی لذت ببرید. نظر شما در مورد برترین بازی اسنایپر اندروید چیست ؟ باما همراه باشید.

همچنین بخوانید :

در حال حاضر، این بازی دارای سه حالت مختلف است؛ اما در هر یک از آن‌ها باید زوم و شلیک کنید تا برنده شوید. کنترل‌ها آسان هستند، اما همه چیز به مهارت بازیکن بستگی دارد. همچنین بازی شامل یکی از گرافیک‌های سه‌بعدی نفس‌گیر با بهترین تفنگ‌های تک‌تیرانداز که فوق‌العاده واقع‌بینانه هستند می‌شود. برای مکان‌های نبرد، بازی 4 مکان دیدنی را با موقعیت‌های تیراندازی ارائه می‌دهد که از نظر منطق بازی و تعادل، به زیبایی طراحی شده‌اند. بنابراین با دوستان خود متحد شوید و یک تیم غیرقابل توقف ایجاد کنید تا سایر بازیکنان را در یکی از بهترین بازی های اسنایپر شکست دهید.

اگر از دوست داران بهترین بازی sniper اندروید هستید باید بدانید که بازی اندروید Sniper Arena: PvP Army Shooter گزینه خوبی برای حضور در رقابت های آنلاین است که میتوانید مهارت های خودرا در این زمینه به رخ کاربران بکشید. البته این مورد کار آسانی نخواهد بود زیرا قرار است با مشکلات بسیاری همراه باشید.

دانلود بازی Sniper Arena: PvP Army Shooter برای اندروید و iOS

 

بازی اسنایپر Sniper X with Jason Statham

بهترین بازی های تک تیرانداز اندروید

تروریست‌ها و سرکش‌ها را از بین ببرید و از جذاب‌ترین بازی اسنایپر یعنی Sniper X with Jason Statham لذت ببرید. به عنوان Sniper X، صدها مأموریت نظامی را در محیط‌های سه‌بعدی باورنکردنی خواهید داشت. ماموریت شما در بازی این است که سربازان، افسران، وسایل نقلیه و حتی هواپیماهای بدون سرنشین دشمن را از بین ببرید؛ یعنی هرچه سر راه شما باشد. توجه داشته باشید که شلیک مناسب به شما پول نقدی بیشتری می‌دهد. با استفاده از آن می‌توانید اسلحه‌های خود را ارتقا دهید. بنابراین، Sniper X with Jason Statham را دانلود کنید و با کشته شدن دشمنان به شگفت‌آورترین روش، فیلم اکشن خود را بسازید.

یکی دیگر از بهترین بازی تک تیرانداز گوشی را میتوان به بازی Sniper X with Jason Statham اختصاص داد که این بازی با ارائه صد ها ماموریت نظامی میتواند شمارا در مکان های بسیاری قرار دهد که با ایفای نقش و افزایش مهارت های خود در زمینه تیراندازی میتوانید دشمنان را به کام مرگ بکشانید. لازم است بدانید که این بازی در میان برترین بازی اسنایپر اندروید گزینه خوبی برای سرگرمی بوده که در ادامه میتوانید به لینک دانلود بازی برای اندروید دسترسی پیدا کنید. در ادامه مقاله مربوط به برترین بازی اسنایپر اندروید باما همراه باشید.

دانلود بازی Sniper X with Jason Statham برای اندروید

 

بازی تک تیرانداز Cover Fire: free shooting games

بهترین بازی های تک تیرانداز اندروید

Cover Fire یکی دیگر از بازی های اسنایپر اول شخص است که در آن ماموریت شما هدایت تیمی از سربازان قدیمی از طریق شهرهای محاصره شده، بیابان‌ها و مزارع گرفته شده توسط چریک‌ها و شکست دادن انواع دشمنان است. اکنون می‌توان بازی را در دو حالت آفلاین و آنلاین انجام داد. در مورد حالت آفلاین، دشمنان شما ربات‌هایی خواهند بود که باید آن‌ها را با تیراندازی بکشید.

در حالت آنلاین، شما به عنوان یک سرباز باهوش واقعی بازی می‌کنید که می‌خواهد در یک ماجراجویی سرگرم‌کننده بدون توقف، قاتلان دیگر را از بین ببرد. همچنین می‌توانید با برد در مسابقات، اسلحه‌های حماسی جدید را باز کنید. برای اجرای بازی، به سادگی ماشه را بکشید و به هر آدم شروری شلیک کنید. بازی دارای داستانی چالش‌برانگیز است که در آن فرد باید در مقابل Tetracorp بجنگد و شورش مزدوران را در هر مأموریت رهبری کند. بنابراین، Cover Fire را دانلود کنید و تمام دشمنان خود را نابود سازید.

بازی پوشش آتش یا همان Cover Fire: free shooting games امروزه به یکی از محبوب ترین بازی های اندرویدی و ای او اس تبدیل شده است که بی شک با ارائه ویژگی های بسیار توانسته عنوان یکی از بهترین بازی تک تیرانداز آیفون را به خود اختصاص دهد. گیم پلی عالی در کنار طراحی زیبا از اصلی ترین ویژگی های بازی بوده که پیشنهاد میشود آنرا از دست ندهید.

دانلود بازی Cover Fire: free shooting games برای اندروید و iOS

 

بازی Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game از بهترین بازی های اسنایپر

بازی تک تیرانداز حرفه ای برای اندروید

Sniper Strike یکی از محبوب‌ترین بازی های اسنایپر است که در آن شما به عنوان یک تیرانداز بازی می‌کنید که سه حالت گیم پلی و صدها مأموریت موجود در میدان جنگ را تجربه می‌کنید.

همچنین بخوانید :

در این بازی، با گرگ، جکسون و بقیه اعضای اسنایپر، هم‌تیمی می‌شوید. حال می‌توانید برای رسیدن به صدرنشینی، این بازی را در مقابل دوستان خود انجام دهید. ماموریت شما در بازی این خواهد بود که فرماندهان شرور و آدمکشان را از زمین پاک کنید. همچنین می‌توانید در کنار دوستان خود به منظور ایجاد قبیله نهایی و انجام ماموریت‌های مشترک با یکدیگر همکاری کنید. بنابراین، Sniper Strike را دانلود کنید، درگیر مبارزه شوید و پیروز شوید.

دانلود بازی Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game برای اندروید و iOS

 

بازی CONTRACT KILLER: SNIPER از بهترین بازی های اسنایپر

بازی تک تیرانداز حرفه ای برای اندروید

همچنین بخوانید :

CONTRACT KILLER یکی از بازی های اسنایپر است که در آن شما به عنوان یک بازیکن فقط به یک قانون اعتقاد دارید و آن عمل به قرارداد است! در این عنوان، شما به عنوان یک قاتل بازی می‌کنید که برای نفوذ در مکان‌های امن و از بین بردن اهداف پرمخاطره استخدام شده‌اید.

بازی قراردادهای مختلفی را ارائه می‌دهد؛ جایی که شما باید یکی از مناسب‌ترین‌ها را انتخاب کنید. علاوه براین، بازی شامل 250 ماموریت است که مطمئناً شما را هیجان‌زده می‌کنند. اسلحه‌ها را می‌توانید با انجام کارهایی که انجام شده است ارتقا دهید. حال می‌توانید بازی را در نبرد نهایی مقابل سایر بازیکنان نیز انجام دهید تا قهرمان بلامنازع PvP شوید. بنابراین، CONTRACT KILLER را دانلود کنید و از یک مکان به مکان دیگر بروید و جدیدترین قراردادهای بین‌المللی را بگیرید.

دانلود بازی CONTRACT KILLER: SNIPER برای اندروید و iOS

سخن پایانی

در مقاله معرفی بهترین بازی تک تیرانداز گوشی در کنار لینک دانلود بهترین بازی تک تیرانداز آیفون و اندروید به بازی های خوبی اشاره شده است که شما عزیزان میتوانید نظر خودرا نسبت به برترین بازی اسنایپر اندروید باما به اشتراک بگذارید. لازم است بدانید اگر بازی مدنظر شما در لیست + وجود نداشته میتوانید نام بازی مربوط را برای ما ارسال کنید تا در بروزرسانی های بعدی در این لیست قرار گیرد. نظرات شما در تولید و بررسی مطالب این چنینی تاثیرگذار خواهد بود که پیشنهاد میشود نظر خودرا نسبت به بهترین بازی تک تیرانداز گوشی برای ما ارسال کنید.

در بالا 10 مورد از بهترین بازی های اسنایپر برای اندروید و iOS را معرفی کردیم که می‌توانید آن‌ها را دانلود و بازی کنید. همچنین بازی‌هایی که ذکر شده‌اند مطمئناً دارای گرافیک نفس‌گیر و بهترین امکانات برای تیراندازی هستند. بنابراین، بازی یا حتی بازی‌های مورد نظر خود را انتخاب کرده و آماده نبرد نهایی برای تبدیل شدن به بهترین تک‌تیرانداز شوید.

منتخب کاربران

می‌توانید این صفحه رویداد اطلاعیه خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

📅 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای عرصه هنر و فرهنگ ایران و جهان، همراه روزنامه هنر در گالری لیلیت باشید

روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارشهای هنری نوآوریهای هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس فیلمها و سریالها بازیهای ویدیویی
تخفیف ویژه جهت برگزاری نمایشگاه هنری
💎 بنر تبلیغ
اپلیکیشن
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر هنرآموز
💎 بنر تماشاخانه
💎 بنر کتابهای صوتی
💎 بنر روزنامه هنر
تلگرام
برگزاری نمایشگاه «خواب رنگ‌ها» آثار خانم الناز عبدالهی نژاد
برگزاری نمایشگاه «گنجه ی‌ هنر» آثار نقاشی خانم بنفشه اسداله زاده
برگزاری نمایشگاه «رقص سماع» آثار عکاسی خانم مهناز جعفری
برگزاری نمایشگاه گروهی «دفتری دیگر از ستاوند» آثار فائزه ولوجردی و نیلوفر وجدی
برگزاری نمایشگاه «دریا و زندگی» آثار عکاسی خانم کتایون فرجی
برگزاری نمایشگاه «تصاویر پنهان» آثار نقاشی آقای یحیی صنعتی
برگزاری نمایشگاه «خاکم ایران» آثار نقاشی آقای احمدرضا زنگنه
برگزاری نمایشگاه «گیلان را باید زیست» آثار عکاسی خانم هاجر اسماعیل زاده پیربازاری
برگزاری نمایشگاه «ترنم» آثار نقاشی خانم معصومه استادی
برگزاری نمایشگاه «بیکران» آثار نقاشی خانم مریم منصوری
برگزاری نمایشگاه «سیمرغ» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «جغله» آثار نقاشی آقای احسان میرزایی فراهانی
اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم