ترکیه مهمان چهارمین روز بیست و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط‌عمومی بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک ونوجوان همدان، شنیه 4 تیر ماه در چهارمین روز از این رویداد، 18 نمایش اجرا خواهد شد و کشور ترکیه نیز با اثر نمایشی روی صحنه خواهد رفت.  

مجتمع فرهنگی هنری بوعلی

«ژپتو» نوشته و کار اوشان محمودی از تهران ساعت 11، 16:30 و 18:30 در بخش مسابقه تئاتر نوجوان در تالار اصلی روی صحنه می‌رود.  

همچنین نمایش «همه در یک قاب» به نویسندگی و کارگردانی شراره طیار از پردیس ساعت 11، 16:30 و 18:30 در بخش مسابقه تئاتر خردسال در پلاتو استاد بیگلریان اجرا خواهد شد.

نمایش «مهمان‌های ناخوانده» نوشته و کار زهرا مریدی از تهران نیز ساعت 10:30 و 11:30 در بخش تئاتر خردسال در پلاتو استاد عبادی این مجموعه به صحنه خواهد رفت.    

مجتمع فرهنگی هنری شهید آوینی

«افسانه قربون آقا…» به نویسندگی حسن عنایت‌پور و کارگردانی مصطفی عنایت‌پور از سبزوار ساعت 11، 16:30 و 18:30 در بخش مسابقه تئاتر کودک در تالار اصلی این مجموعه اجرا خواهد شد.

پلاتو استاد عاشورپور ساعت 16:30 و 18:30 میزبان نمایش «مکبث در آشپزخونه» نوشته سیمگی گونسان و کار بوراک تمدوگان از ترکیه در بخش تئاتر ملل خواهد بود.

«دروغ مبارک» به نویسندگی و کارگردانی حسین ربیعی از تهران ساعت 17:30 و 19:30، «نقل خوان دوم اسفندیار» نوشته علیرضا اسدپور با نقالی لیانا هاشمی از کازرون ساعت 16 و «نقل نبرد رستم و اکوان دیو» به نویسندگی بهاره جهاندوست و نقالی آنیتا توکلی از کرج ساعت 18 در بخش نمایش‌های ایرانی جشنواره در محوطه داخلی این مجتمع فرهنگی هنری اجرا خواهد شد.

محوطه بیرونی نیز ساعت 16:45 پذیرای نمایش «یه دنیایی که آدم‌هاش آبی شن» نوشته میثم کرمی و کار زهرا سادات احمدی از محلات و نمایش «داستان سیاه» به نویسندگی و کارگردانی آرش رضایی از الیگودرز ساعت 18:45 در بخش مسابقه تئاتر خیابانی است.

تالار فجر

«آرزوهای یک موش کور» نوشته سعید ابک و کار وحید نفر از تهران ساعت 11، 16:30 و 18:30 شرکت‌کننده در بخش مسابقه تئاتر کودک در این تالار روی صحنه خواهد رفت.

تالار مهدیه

این تماشاخانه در سومین روز از جشنواره ساعت 16:30 و 18:30 میزبان نمایش «تنهایی دنیا» به نویسندگی و کارگردانی رحمت غلامی از کرمانشاه در بخش اجرای تئاتر با کودکان زیر 18 سال است.

تالار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان

نمایش «دینگ دینگ دنگ» نوشته حامد زحمتکش و کار فاطمه خدابنده‌لو از شهر ری ساعت 10:30 و 11:30 در بخش مسابقه تئاتر خردسال در این مجموعه روی صحنه می‌رود.

تالار شهید مظاهری (مریانج)

«قصه بخت» کار گروهی از جامعه معلولین تپش از مهریز ساعت 16 و 18 در بخش تئاتر فراگیر در این تماشاخانه اجرا خواهد شد.  

پیاده راه بوعلی

این پیاده‌راه ساعت 10:30 میزبان نمایش «یه دنیایی که آدم‌هاش آبی شن» نوشته میثم کرمی و کار زهرا سادات‌احمدی از محلات، نمایش «داستان سیاه» به نویسندگی و کارگردانی آرش رضایی از الیگودرز ساعت 11:30، نمایش «تله من» نوشته و کار هیام احمدی از شاهین شهر ساعت 17:30 و نمایش «یه روز بخصوص» به نویسندگی و کارگردانی مهدی حبیبی از ملایر ساعت 18 در بخش مسابقه تئاتر خیابانی خواهد بود.

بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش تا ششم تیرماه به دبیری‌ امیر مشهدی عباس و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، اداره کل هنر‌های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنر‌های نمایشی ایران، وزارت آموزش و پرورش، سازمان بهزیستی، شهرداری همدان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «تئاتر، پرواز پروانه‌های خیال» در شهر تاریخی همدان در حال برگزاری است.

مشروح اخبار بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان را می‌توانید از سایت جشنواره به نشانی https://icy.theater.ir/ دنبال کنید.

 

منبع: هنرآنلاین | http://honaronline.ir

می‌توانید این صفحه رویداد اطلاعیه خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

📅 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای عرصه هنر و فرهنگ ایران و جهان، همراه روزنامه هنر در گالری لیلیت باشید

روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارشهای هنری نوآوریهای هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس فیلمها و سریالها بازیهای ویدیویی
💎 بنر تبلیغ
اپلیکیشن
💎 بنر تماشاخانه
💎 بنر هنرآموز
💎 بنر روزنامه هنر
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر کتابهای صوتی
تلگرام
برگزاری نمایشگاه «خواب رنگ‌ها» آثار خانم الناز عبدالهی نژاد
برگزاری نمایشگاه «گنجه ی‌ هنر» آثار نقاشی خانم بنفشه اسداله زاده
برگزاری نمایشگاه «رقص سماع» آثار عکاسی خانم مهناز جعفری
برگزاری نمایشگاه گروهی «دفتری دیگر از ستاوند» آثار فائزه ولوجردی و نیلوفر وجدی
برگزاری نمایشگاه «دریا و زندگی» آثار عکاسی خانم کتایون فرجی
برگزاری نمایشگاه «تصاویر پنهان» آثار نقاشی آقای یحیی صنعتی
برگزاری نمایشگاه «خاکم ایران» آثار نقاشی آقای احمدرضا زنگنه
برگزاری نمایشگاه «گیلان را باید زیست» آثار عکاسی خانم هاجر اسماعیل زاده پیربازاری
برگزاری نمایشگاه «ترنم» آثار نقاشی خانم معصومه استادی
برگزاری نمایشگاه «بیکران» آثار نقاشی خانم مریم منصوری
برگزاری نمایشگاه «سیمرغ» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «جغله» آثار نقاشی آقای احسان میرزایی فراهانی
اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم