آمار فروش و تماشاگران نمایش‌های سه تالار نمایشی اعلام شد

به گزارش هنرآنلاین به نقل از  روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی ، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به تفکیک اجراها اعلام شد. 

نمایش «پروین» به کارگردانی حسین کیانی  که از 8 خرداد ماه میزبان علاقه مندان در تالار اصلی تئاتر شهر  بوده  با ظرفیت 579 تماشاگر و قیمت بلیت 100 هزار تومان ، تاکنون در مجموع 22 اجرا ( بااحتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) و میزبانی از 3 هزار و 396 تماشاگر، به فروشی معادل 226 میلیون 930 هزار تومان دست پیدا کرده است. 

نمایش «اسب های انباری» به کارگردانی رضا کرمی زاده که از روز اول خرداد ماه در تالار چهارسو با ظرفیت 132 تماشاگر و قیمت بلیت 60 هزار تومان روی صحنه رفته، تاکنون با مجموع  26  اجرا ، 2 هزار و 459 تماشاگر ( با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) به فروشی معادل 107میلیون و 754 هزار تومان دست پیدا کرده است. 

نمایش «بهشت حکیم الله» به کارگردانی ویدا موسوی  نیز که از اول خرداد ماه در تالار سایه تئاتر شهر  با ظرفیت 72 نفر  و قیمت بلیت 40 هزار تومان روی صحنه رفت،  روز دوشنبه سی ام خرداد ماه  با مجموع 22 اجرا و  885 تماشاگر ( با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) و فروشی معادل 24 میلیون و 770 هزار تومان به اجرای خود پایان داد. 

نمایش «بی چرا زندگان» به کارگردانی الهام شعبانی که از روز دوم خرداد ماه در تالار قشقایی تئاتر شهر با ظرفیت 96 تماشاگر و قیمت بلیت 60 هزار تومان روی صحنه است، تاکنون با مجموع 25 اجرا و  یک هزار و 832 تماشاگر ( با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) به فروشی معادل  76 میلیون و  914 هزار تومان دست پیدا کرده است. 

نمایش «یه روز دیگه » به کارگردانی نادیا فرجی هم  که از روز هشتم خرداد ماه تا اول تیر ماه در کارگاه نمایش با ظرفیت 26 نفر و قیمت بلیت 50 هزار تومان روی صحنه رفت با مجموع 20 اجرا و 548 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل 22 میلیون و 75 هزار تومان دست پیدا کرد.

اجرای این اثر نمایشی از روز پنجشنبه دوم تیرماه از کارگاه نمایش به تالار سایه مجموعه انتقال یافت که طی این دو اجرا با در نظر گرفتن ظرفیت 72 نفری تالار ، قیمت بلیت 50 هزار تومان و مجموع 111 تماشاگر به فروشی معادل 4 میلیون و 50 هزار تومان رسید.

نمایش «مبارک در ژاپن» به کارگردانی علی فتحعلی که از روز اول تیرماه در در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت 236 تماشاگر و قیمت بلیت 40 و 50 هزار تومانی روی صحنه رفته، تاکنون با مجموع 3 اجرا و 352 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان)  به فروشی معادل 4 میلیون و 256 هزار و 450 تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «بچه های تک استریت کارلو » به کارگردانی آشا محرابی هم  که از 25 اردیبهشت  تا 30 خرداد  با قیمت بلیت 30 هزار  تومان در تالار هنر  روی صحنه رفت، با مجموع   30 اجرا ، 3 هزار و 72  تماشاگر  و 66 میلیون و 809  هزار و 370 تومان  فروش (با احتساب  ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) به اجرای خود پایان داد.

منبع: هنرآنلاین | http://honaronline.ir

می‌توانید این صفحه رویداد اطلاعیه خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

📅 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای عرصه هنر و فرهنگ ایران و جهان، همراه روزنامه هنر در گالری لیلیت باشید

روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارشهای هنری نوآوریهای هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس فیلمها و سریالها بازیهای ویدیویی
💎 بنر تبلیغ
تخفیف ویژه جهت برگزاری نمایشگاه هنری
اپلیکیشن
💎 بنر تماشاخانه
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر روزنامه هنر
💎 بنر کتابهای صوتی
💎 بنر هنرآموز
💎 بنر موزیکهای بیکلام
تلگرام
برگزاری نمایشگاه «خواب رنگ‌ها» آثار خانم الناز عبدالهی نژاد
برگزاری نمایشگاه «گنجه ی‌ هنر» آثار نقاشی خانم بنفشه اسداله زاده
برگزاری نمایشگاه «رقص سماع» آثار عکاسی خانم مهناز جعفری
برگزاری نمایشگاه گروهی «دفتری دیگر از ستاوند» آثار فائزه ولوجردی و نیلوفر وجدی
برگزاری نمایشگاه «دریا و زندگی» آثار عکاسی خانم کتایون فرجی
برگزاری نمایشگاه «تصاویر پنهان» آثار نقاشی آقای یحیی صنعتی
برگزاری نمایشگاه «خاکم ایران» آثار نقاشی آقای احمدرضا زنگنه
برگزاری نمایشگاه «گیلان را باید زیست» آثار عکاسی خانم هاجر اسماعیل زاده پیربازاری
برگزاری نمایشگاه «ترنم» آثار نقاشی خانم معصومه استادی
برگزاری نمایشگاه «بیکران» آثار نقاشی خانم مریم منصوری
برگزاری نمایشگاه «سیمرغ» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «جغله» آثار نقاشی آقای احسان میرزایی فراهانی
اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم