آمار فروش و تماشاگران نمایش‌های سه تالار اعلام شد

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، نمایش «پروین» به کارگردانی حسین کیانی  که از 8 خرداد ماه میزبان علاقه‌مندان در تالار اصلی تئاتر شهر  بوده با ظرفیت 579 تماشاگر و قیمت بلیت 100 هزار تومان بود، تاکنون در مجموع  10  اجرا با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف‌دار و مهمان، میزبان یک هزار و 677 تماشاگر و فروشی معادل 117 میلیون 950 هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «اسب های انباری» به کارگردانی رضا کرمی‌زاده که از روز اول خرداد ماه در تالار چهارسو با ظرفیت 101 تماشاگر و قیمت بلیت 60 هزار تومان روی صحنه رفت تاکنون با مجموع 14  اجرا ، یک هزار و 523 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل 69 میلیون و 120 هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «بهشت حکیم الله» به کارگردانی ویدا موسوی نیز که از اول خرداد ماه در تالار سایه تئاتر شهر با ظرفیت 72 نفر  و قیمت بلیت 40 هزار تومان روی صحنه رفته،  تا به امروز با مجموع 14  اجرا  و 550  تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) 15 میلیون و 470 هزار تومان فروش داشته است.

نمایش «بی چرا زندگان» به کارگردانی الهام شعبانی که از روز دوم خرداد ماه در تالار قشقایی تئاتر شهر با ظرفیت 96 تماشاگر و قیمت بلیت 60 هزار تومان روی صحنه است، تاکنون با مجموع 13 اجرا و یک هزار و 898  تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل 36 میلیون و 594 هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «یه روز دیگه» به کارگردانی نادیا فرجی که از روز هشتم اردیبهشت ماه اجرای خود را در کارگاه نمایش با ظرفیت 26 نفر و قیمت بلیت 50 هزار تومان روی صحنه رفته تاکنون با 10 اجرا و  260تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل 10 میلیون و 900 هزار تومان دست یافته است.

براساس این گزارش نمایش «نازگل» به کارگردانی میثم یوسفی که از روز بیست و پنجم اردیبهشت ماه در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت 236 تماشاگر روی صحنه رفته تا کنون با مجموع  28 اجرا و 2 هزار و 550 تماشاگر  (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) و قیمت بلیت 40 و 50 هزار تومان به فروشی معادل 49 میلیون و 109 هزار و 950 تومان رسیده است.

نمایش «بچه‌های تک استریت کارلو» به کارگردانی آشا محرابی  که از 25 اردیبهشت با قیمت بلیت 30 هزار  تومان در تالار هنر  روی صحنه رفت تاکنون با مجموع   21 اجرا پذیرای یک هزار و 960  تماشاگر بوده که با احتساب  ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان به فروشی معادل 41 میلیون و 965 هزار و 770 تومان دست پیدا کرده است.

منبع: هنرآنلاین | http://honaronline.ir

می‌توانید این صفحه رویداد اطلاعیه خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

📅 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای عرصه هنر و فرهنگ ایران و جهان، همراه روزنامه هنر در گالری لیلیت باشید

روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارشهای هنری نوآوریهای هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس فیلمها و سریالها بازیهای ویدیویی
تخفیف ویژه جهت برگزاری نمایشگاه هنری
💎 بنر تبلیغ
اپلیکیشن
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر کتابهای صوتی
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر تماشاخانه
💎 بنر روزنامه هنر
💎 بنر هنرآموز
تلگرام
برگزاری نمایشگاه «خواب رنگ‌ها» آثار خانم الناز عبدالهی نژاد
برگزاری نمایشگاه «گنجه ی‌ هنر» آثار نقاشی خانم بنفشه اسداله زاده
برگزاری نمایشگاه «رقص سماع» آثار عکاسی خانم مهناز جعفری
برگزاری نمایشگاه گروهی «دفتری دیگر از ستاوند» آثار فائزه ولوجردی و نیلوفر وجدی
برگزاری نمایشگاه «دریا و زندگی» آثار عکاسی خانم کتایون فرجی
برگزاری نمایشگاه «تصاویر پنهان» آثار نقاشی آقای یحیی صنعتی
برگزاری نمایشگاه «خاکم ایران» آثار نقاشی آقای احمدرضا زنگنه
برگزاری نمایشگاه «گیلان را باید زیست» آثار عکاسی خانم هاجر اسماعیل زاده پیربازاری
برگزاری نمایشگاه «ترنم» آثار نقاشی خانم معصومه استادی
برگزاری نمایشگاه «بیکران» آثار نقاشی خانم مریم منصوری
برگزاری نمایشگاه «سیمرغ» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «جغله» آثار نقاشی آقای احسان میرزایی فراهانی
اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم