میزبانی هفتا از دومین نمایشگاه هنر‌های تجسمی «اسب و حیوانات همزیست»

به گزارش هنرآنلاین، مهدی فهار مدیرهنری این رویداد می‌گوید: نخستین نمایشگاه هنر‌های تجسمی با محوریت اسب و حیوانات همزیست در خرداد ۱۳۹۷ و در بخش جانبی نمایشگاه بین‌المللی صنعت اسب در فضای نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار شد که با استقبال بی‌سابقه‌ای روبرو شد.

وی افزود: با توجه به استقبال کم نظیری که از نمایشگاه هنر‌های تجسمی «اسب و حیوانات همزیست» شد و رویکرد هفتا در حمایت از برگزاری نمایشگاه‌های هنری خاص؛ تصمیم گرفتیم، این رویداد تجسمی را به صورت مستقل نیز برگزار کنیم. در این نمایشگاه که به کیوریتوری علی ولاشجردی فراهانی و نظارت محمد هادی فدوی برگزار می‌شود، شاهد نمایش آثار نقاشی و مجسمه با موضوع اسب و حیوانات همزیست، هستیم.

علی ولاشجردی فراهانی کیوریتور این نمایشگاه گفت: زندگی انسان در طول تاریخ آمیخته با اسب بوده است و انسان رابطه بسیار خوبی در ادوار مختلف با این حیوان داشته است. در تمدن و فرهنگ ایران زمین نیز، اسامی قهرمانانی همچون گرشاسب (دارنده اسب لاغر)، طهماسب، (تهماسپ دارنده اسب فربه و نیرومند) نیز آمیخته با اسب بوده است.

او گفت: در نمایشگاه هنر‌های تجسمی «اسب و حیوانات همزیست» ۳۳ هنرمند نقاش و مجسمه ساز حضور دارند و از هر هنرمند پنج اثر به نمایش درمی‌آید، دو اثر به صورت فیزیکی و سه اثر نیز درفضای دیجیتالی نمایشگاه در معرض دید مخاطبین قرار خواهد گرفت.

ولاشجردی با اشاره به تداوم برگزاری نمایشگاه «اسب و حیوانات همزیست» گفت: قصد داریم نمایشگاه هنر‌های تجسمی «اسب و حیوانات همزیست» را به صورت پیوسته برگزار کنیم و آثار برگزیده را نیز با حمایت هفتا در قالب تور نمایشگاهی در سایر کشور‌ها به نمایش درآوریم. همچنین کتاب نمایشگاه نیز بزودی منتشر خواهد شد.

مظاهرآذر پی، بهرام آشفته، فرناز اخلاقی، صادق ادهم، ‌امیرحسین‌امیرجلالی، صفوراً اسماعیل نژاد، آزاده بخشی، کامبیز برنجی، ندا چایچی، محمد خضوعی، کیهان خلیلی فرد، طلا درنگی، پروانه رزاقی، بهروز رستگار، آرزو رضایی، فرناز رضایی، سکینه سادات موسوی، پردیس شفیعیون، هیرو شیخ الاسلامی، منصور طبیب‌زاده، سید علی رضا عباچی، رضا عظیمیان، محمد هادی فدوی، مریم فرد، نیلوفر قادری نژاد، نسیم کاووسی، آرش لاهیجی، پانته آ ماهرو، پژمان متقیان، فرزانه محجوبی، بهاء الدین محمدی راد، شیما مرادی، ‌امیر مفتون و شبنم مکبر هنرمندانی هستند که آثارشان در این نمایشگاه در معرض دید مخاطبین قرار خواهد گرفت.

این نمایشگاه ساعت ۱۷ روز ۲۰ خردادماه در گالری هفتا واقع در طبقه دوم برج میلاد افتتاح می‌شود و در ایام نمایشگاه همه روزه از ساعت ۹ تا ۲۱ میزبان علاقمندان خواهد بود.

منبع: هنرآنلاین | http://honaronline.ir

می‌توانید این صفحه رویداد اطلاعیه خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

📅 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای عرصه هنر و فرهنگ ایران و جهان، همراه روزنامه هنر در گالری لیلیت باشید

روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارشهای هنری نوآوریهای هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس فیلمها و سریالها بازیهای ویدیویی
💎 بنر تبلیغ
اپلیکیشن
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر تماشاخانه
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر کتابهای صوتی
💎 بنر روزنامه هنر
💎 بنر هنرآموز
تلگرام
برگزاری نمایشگاه «رقص سماع» آثار عکاسی خانم مهناز جعفری
برگزاری نمایشگاه گروهی «دفتری دیگر از ستاوند» آثار فائزه ولوجردی و نیلوفر وجدی
برگزاری نمایشگاه «دریا و زندگی» آثار عکاسی خانم کتایون فرجی
برگزاری نمایشگاه «تصاویر پنهان» آثار نقاشی آقای یحیی صنعتی
برگزاری نمایشگاه «خاکم ایران» آثار نقاشی آقای احمدرضا زنگنه
برگزاری نمایشگاه «گیلان را باید زیست» آثار عکاسی خانم هاجر اسماعیل زاده پیربازاری
برگزاری نمایشگاه «ترنم» آثار نقاشی خانم معصومه استادی
برگزاری نمایشگاه «بیکران» آثار نقاشی خانم مریم منصوری
برگزاری نمایشگاه «سیمرغ» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «جغله» آثار نقاشی آقای احسان میرزایی فراهانی
آثار دومین جشنواره هنرهای تجسمی گروه هنری هفت به نمایش درآمد
برگزاری نمایشگاه «روان سرگردان» آثار نقاشی خانم فاطمه اصغری قره شیران
اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم