آمار فروش و تماشاگران سه مجموعه نمایشی اعلام شد

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به تفکیک اجراها اعلام شد.

نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» به کارگردانی هادی مرزبان که از 7 فروردین تا 23 اردیبهشت میزبان علاقه‌مندان در تالار اصلی تئاتر شهر با ظرفیت 579 تماشاگر و قیمت بلیت 100 هزار تومان بود، در مجموع 36 اجرا با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان میزبان 8 هزار و 499 تماشاگر و فروشی معادل 610 میلیون و 110 هزار تومان بود.

نمایش «هملت پشتکوهی» به کارگردانی ابراهیم پشتکوهی که از 14 فروردین تا 23 اردیبهشت در تالار چهارسو با ظرفیت 101 تماشاگر و قیمت بلیت 70 هزار تومان روی صحنه رفت با مجموع 31 اجرا ، 2 هزار و 230 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) به فروشی معادل 107 میلیون و 618 هزار تومان دست پیدا کرد.

نمایش «فریاد خاموش» به کارگردانی محمدهادی عطایی نیز که از 23 فروردین تا 23 اردیبهشت در تالار سایه تئاتر شهر  با ظرفیت 72 نفر و قیمت بلیت 40 هزار تومان روی صحنه رفت، با مجموع 26 اجرا  و یک هزار و 508 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) 39 میلیون و 68 هزار تومان فروش کرد.

نمایش «خماری» به کارگردانی امین بهروزی که از روز 14 فروردین ماه در تالار قشقایی تئاتر شهر با ظرفیت 96 تماشاگر و قیمت بلیت 50 هزار تومان روی صحنه است، تاکنون با مجموع 31 اجرا و یک هزار و 926 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل 77 میلیون و 40 هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «تجربه‌های اخیر» به کارگردانی حسین کشفی اصل که از روز یازدهم اردیبهشت اجرای خود را در کارگاه نمایش با ظرفیت 26 نفر و قیمت بلیت 50 هزار تومان روی صحنه رفته تاکنون با 14 اجرا و  338 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل 13 میلیون و 275 هزار تومان دست یافته است.

نمایش «نازگل» به کارگردانی میثم یوسفی که از روز پانزدهم اردیبهشت در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت 236 تماشاگر روی صحنه رفته تاکنون با مجموع 8 اجرا و تعداد 618 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) و قیمت بلیت 40 و 50 هزار تومان به فروشی معادل 12 میلیون و 531 هزار تومان رسیده است.

نمایش «نینا و جادوی ماه‌ها» به کارگردانی علیرضا دهقانی که از 7 فروردین تا 19 اردیبهشت با قیمت بلیت 30 هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفت با مجموع 32 اجرا پذیرای 4 هزار و 609 تماشاگر بود که با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان به فروشی معادل 92 میلیون و 774 هزار و 805 تومان دست پیدا کرد.

منبع: هنرآنلاین | http://honaronline.ir

می‌توانید این صفحه رویداد اطلاعیه خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

📅 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای عرصه هنر و فرهنگ ایران و جهان، همراه روزنامه هنر در گالری لیلیت باشید

روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
💎 بنر تبلیغ
اپلیکیشن
💎 بنر تماشاخانه
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر هنرآموز
💎 بنر روزنامه هنر
💎 بنر کتابهای صوتی
💎 بنر مجله هنر
تلگرام
برگزاری نمایشگاه گروهی «دفتری دیگر از ستاوند» آثار فائزه ولوجردی و نیلوفر وجدی
برگزاری نمایشگاه «دریا و زندگی» آثار عکاسی خانم کتایون فرجی
برگزاری نمایشگاه «تصاویر پنهان» آثار نقاشی آقای یحیی صنعتی
برگزاری نمایشگاه «خاکم ایران» آثار نقاشی آقای احمدرضا زنگنه
برگزاری نمایشگاه «گیلان را باید زیست» آثار عکاسی خانم هاجر اسماعیل زاده پیربازاری
برگزاری نمایشگاه «ترنم» آثار نقاشی خانم معصومه استادی
برگزاری نمایشگاه «بیکران» آثار نقاشی خانم مریم منصوری
برگزاری نمایشگاه «سیمرغ» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «جغله» آثار نقاشی آقای احسان میرزایی فراهانی
آثار دومین جشنواره هنرهای تجسمی گروه هنری هفت به نمایش درآمد
برگزاری نمایشگاه «روان سرگردان» آثار نقاشی خانم فاطمه اصغری قره شیران
برگزاری نمایشگاه «روح دریا» آثار نقاشی خانم زهرا استادعباس
اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم