برنامه تالارهای تئاتر شهر اعلام شد | تماشای «بی‌خوابی» در سایه

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی و سایه مجموعه تئاتر شهر از روز یکشنبه هشتم اسفند ماه میزبان مخاطبان تئاتر با چهار اثر نمایشی مختلف خواهد بود.

در تالار سایه نمایش «بی‌خوابی» به نویسندگی و کارگردانی سعید هاشمی‌پور و بازی رضا بهرامی، علی تابع امام،  هورا سلیمانی، سحر گلشیرازی و امین نبی‌اللهی از روز یکشنبه هشتم اسفند ماه ساعت 19:15 به مدت زمان 80 دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان اجراهای خود را از سر می‌گیرد. در خلاصه داستان نمایش «بی‌خوابی» آمده است: «پدرام، دوست سمانه که مدیرعامل یک شرکت بزرگ تجاری است، بر اثر یک اتفاق کشته می‌شود و پدر پدرام مدیریت شرکت را به هادی (پسر عموی پدرام) می‌سپرد. یک سال بعد، سمانه به شواهدی دست می‌یابد که نشان می‌دهد …»

در تالار اصلی هم نمایش « خانه سیاه است» با نگاهی به  آثار، اشعار و زندگی فروغ فرخزاد به نویسندگی و کارگردانی محسن اردشیر و بازی علی قاجاری، محمدرضا شریفی، علیرضا شریفی، پونه قدیری، محمد امین پازوکی، هانیه بذرافشان، فاطمه موسوی، آرزو صراف رضائی، امیرحسین اسفندیاری، لیلا بروفه، المیرا حسنلو، فروغ درویش‌زاد، سوزان عمران، پارساجوهری فرد، شکیبا رنجبر، مریم موسوی، کوثر نعمتی، محمد مهنانی، آوا مهماندوست، رحمان اسماعیلی، پریسا حسین‌زاده، مبینا رحیمی، دالیا خندانی، فاطمه زهرا آقائی، شایان میرحسینی، مهران عبدی، پیام زمانی، پریناز بور، نرگس میرفتاح، ابوالفضل شاکری، افسانه زنگنه، فاطمه شیخلر، امیر رضا محمدزاده، علی نعمتی و آرمیتا لطفی ساعت 19 به مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 70 هزار تومان به صحنه می‌رود.

«تَرَقُب» عنوان تازه‌ترین اثر نمایشی تالار قشقایی به نویسندگی مسعود شامی و کارگردانی مشترک مسعود شامی و میلادخرّم است که طی روزهای پیش رو ساعت 19:30 با مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان میزبان مخاطبان تئاتر است. در این اثر نمایشی مهناز میرزایی، سایه کبیری و مائده جلالی به عنوان بازیگر حضور دارند. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: روایتی از سه دوره حیات آدمی، در هیبت زنانگی بر زمین … هر جهان را بنگر که چگونه یک اتم است … در بی‌نهایتم هستی که به کار و کار و کار در دَمی، آ-دَم دمید و [دآد] داد آدم‌ی، که بدان. پس تو چِ می‌دانی؟!

تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر هم در روزهای پیش رو همچنان میزبان مخاطبان تئاتر با نمایش «احتمالات» به نویسندگی و کارگردانی علی شمس خواهد بود. در این اثر نمایشی که ساعت 20 با مدت زمان 100 دقیقه و قیمت بلیت 60 هزار تومان روی صحنه می رود، عزالدین توفیق، امیر باباشهابی، آرش اشاداد، محمد امین پازوکی، دانیال خیری‌خواه، نسرین درخشان زاده، فرزین محدث، بهاره افشاری و افسانه کمالی به عنوان بازیگر حضور دارند. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: احتمال هم نشین شدن هرکسی با هرکسی یا هرکسی با هر چیزی یا هرچیزی با هر چیزی در هر حالتی ممکن است.

منبع: هنرآنلاین | http://honaronline.ir

می‌توانید این صفحه رویداد اطلاعیه خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on email

📅 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای عرصه هنر و فرهنگ ایران و جهان، همراه روزنامه هنر در گالری لیلیت باشید

روزنامه هنر رویدادهای هنری اخبار هنری گزارش‌های هنری نوآوری‌های هنری حراج هنری تئاتر و نمایش مد و لباس
💎 بنر تبلیغ
اپلیکیشن
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر هنرآموز
💎 بنر تماشاخانه
💎 بنر کتابهای صوتی
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر روزنامه هنر
تلگرام
برگزاری نمایشگاه «دریا و زندگی» آثار عکاسی خانم کتایون فرجی
برگزاری نمایشگاه «تصاویر پنهان» آثار نقاشی آقای یحیی صنعتی
برگزاری نمایشگاه «خاکم ایران» آثار نقاشی آقای احمدرضا زنگنه
برگزاری نمایشگاه «گیلان را باید زیست» آثار عکاسی خانم هاجر اسماعیل زاده پیربازاری
برگزاری نمایشگاه «ترنم» آثار نقاشی خانم معصومه استادی
برگزاری نمایشگاه «بیکران» آثار نقاشی خانم مریم منصوری
برگزاری نمایشگاه «سیمرغ» آثار نقاشی آقای عبدالله محمودی
برگزاری نمایشگاه «جغله» آثار نقاشی آقای احسان میرزایی فراهانی
آثار دومین جشنواره هنرهای تجسمی گروه هنری هفت به نمایش درآمد
برگزاری نمایشگاه «روان سرگردان» آثار نقاشی خانم فاطمه اصغری قره شیران
برگزاری نمایشگاه «روح دریا» آثار نقاشی خانم زهرا استادعباس
برگزاری نمایشگاه گروهی «بوف کور» در نگاه نقاشان معاصر
اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم