قوانین سفارش و خرید

درصورت تمایل به خرید از سایت لطفاً مطالب زیر را بدقت مطالعه نمایید!
سفارش:
قبل از تکمیل سفارش انتخاب خود را به خوبی و با دقت از نظر نوع ، جنس ، رنگ و مشخصات کاملا بررسی نمایید. نگران نباشید تیم هنری گالری لیلیت با حوصله به درخواست شما رسیدگی میکنند. کالای مورد علاقه خود را بررسی کرده تا بهترین و مناسبترین انتخاب را برای سفارش پیدا کنید. قیمت کالا را با قیمت های موجود در بازار مقایسه نمایید تا از سفارش خود رضایت داشته باشید و توجه کنید که سفارش از ما امتیازاتی را برای شما خواهد داشت:
☑ سفارش آسان ، با آگاهی و دور از شلوغی
☑ صرفه جویی در وقت زمان و هزینه
☑ اطمینان از کیفیت بالای سفارش
☑ پشتیبانی شما قبل و بعد از سفارش

مشخصات

مشخصات کامل و دقیق خود را جهت ارسال مرسوله وارد نمایید. دقت فرمایید سفارشات فاقد مشخصات کامل و دقیق ترتیب اثر داده نخواهد شد حتما مشخصاتتان را به زبان فارسی وارد نمایید.
پس از پایان سفارش و قبل از ارسال آن (تمام مشتریان، تهرانی و شهرستانی) حتماً با شما تماس خواهیم گرفت. در صورتیکه ظرف ۱۲ ساعت پس از سفارش با شما تماس گرفته نشد لطفاً با شماره تلفنهای
۰۹۱۱۸۰۴۶۸۱۱ (تهران) – ویا ازطریق ایمیل gallerylilit@lilit.com و یا از طریق ارتباط آنلاین telegram مرکز مدیریت سفارشات گالری لیلیت تماس بگیرید و سفارش خود را پیگیری نمائید.

ارسال:

هزینه ارسال محصولات رایگان می‌باشد.
هزینه ارسال به شهرستان‌ها، که توسط سرویس پستی ، تیپاکس ، باربری و ترمینال انجام میشود نیز رایگان می‌باشد.
هنگام دریافت کالا از حامل کالا بسته را باز کنید و از صحت آن اطمینان حاصل نمائید، توجه کنید که اگر پس از رفتن حامل کالا، متوجه شکستگی و خرابی محصول شوید پذیرفته نخواهد بود.
ارسال کالا در شهر تهران با استفاده از پیک موتوری و در صورت بالا بودن تعداد کالاها(بخصوص برای همکاران) از طریق خودروهای باربری انجام می شود.
ارسال کالا برای شهرستانها غالبا توسط تیپاکس(بدلیل بیمه شدن کالا و ارسال سریع) و پست پیشتاز انجام خواهد شد. در صورتی که مقدار کالا زیاد بوده و امکان * * ارسال توسط تیپاکس نباشد، و یا تیپاکس برای مقصد مورد نظر کالا ارسال نکند، سفارش خریدار بوسیله پست سفارشی , باربریهای مجاز یا باربریهای ترمینال اتوبوسرانی انتقال خواهد یافت.

تحویل:

زمان تحویل کالا در تهران و شهرستان:
تهران:سفارشات تا ۷:۳۰ بعد از ظهر هر روز،پس از هماهنگی با شما برای زمان و مکان تحویل،همان روز ارسال خواهد شد و سفارشات بعد از ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر، در روز اداری بعد و باز هم با هماهنگی با شما ارسال خواهد شد.
شهرستان:سفارشات تا ساعت ۶:۳۰ بعد از ظهر همان روز،پس از تایید پرداخت شما و هماهنگی با شما تحویل تیپاکس یا باربری خواهد شد و بر اساس دوری و نزدیکی شهرتان از تهران، پس از ۲۴الی۴۸ ساعت بدست شما خواهد رسید.
امکان ارسال با پیک موتوری فقط برای تهران امکان پذیر است و برای سایر شهرها فعلا امکان پذیر نمی‌باشد و دوستان شهرستانی می‌توانند مرسوله پستی خود را از پست پیشتاز درب منزل تحویل بگیرند.
۱- بعد از تایید پرداخت آماده سازی سفارشات شروع می‌شود.
۲- آدرسی در تهران معرفی کنید تا بسته با پیک موتوری به آنجا ارسال شود
۳-مراجعه حضوری به نشاتی فروشگاه داشته باشید
۴- با فروشگاه تماس بگیرید و نحوه ارسال را هماهنگ کنید.
در ضمن بهای فروش کالا قطعی بوده و بابت مالیات مبلغی اضافه نمیگردد.

لغو و عودت سفارش:

تازمانی که سفارشات آماده نشده باشند مشتری حق انصراف دارد و وجه پرداختی به او باز گردانده خواهد شد.
از آنجایی که محصولات با جزئیات و مشخصات کامل ارائه می شوند و قبل از آماده سازی سفارش با مشتری هماهنگی جهت اطمینان به عمل می‌آید لذا تنها شرط قابل قبول جهت عودت محصول تفاوت و مغایرت محصول ارسال شده با محصول سفارش داده شده می‌باشد.
بنابر این در موارد دیگر (مثل پسند نشدن محصول تحویل شده)، عودت مطابق یک از روش‌های زیر انجام می پذیرد:
۱) بعد از ثبت سفارش و قبل از ارسال محصول | سفارش بی هیچ قید و شرطی لغو خواهد شد.
۲) بعد از ارسال سفارش و قبل از تحویل محصول به مشتری فقط در شرایطی که کالای ارسالی خرابی و شکستگی داشته باشد امکان عودت وجود دارد، و در صورت پشیمانی به هیچ عنوان پس گرفته نخواهد شد.
نکته: قانون ۳۷ تجارت الکترنیکی مبنی بر باز نشدن بسته بندی کالا توسط خریدار و ۷ روز مهلت عودت در این گالری صدق نمیکند و دلیل آن این است که محصول سفارش داده توسط مشتری فقط برای یکبار مطابق با سلیقه مشتری تولید و آماده و ارسال می‌شود و با توجه به اینکه هرکسی سلیقه شخصی خودش را دارد پس تابلوی سفارش داده شده پس گرفته نخواهد شد.
(پس در انتخاب خود و جزیات سفارشتان خیلی دقت نمایید)
پس از سفارش و دریافت تابلو در صورت علاقه و تمایل به اثری دیگر (نقاشی – فتوگرافی) مشتری میتواند فقط اثر را با چاپ خالی و بدون قاب با هزینه ای به مراتب کمتر انتخاب کند تا بتواند یکی را جایگزین دیگری نماید

خریداران محترم می توانند با استفاده از بخش حساب کاربری خود از نحوه ارسال، شماره بارنامه و زمان رسیدن کالای خریداری شده، اطلاع پیدا کنند.
با تشکر از حسن انتخاب شما و به امید آنکه با سفارش از گالری هنری لیلیت تجربه موفقی داشته باشید .درصورتی که اطلاعات موجود کافی نبود یا اگر در زمینه سفارش نیاز به راهنمایی داشتید می توانید با پشتیبانی آنلاین گالری لیلیت تماس بگیرید در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

گالری, هنری, لیلیت, هنر, تابلو, مدرن, نگارخانه, نمایشگاه, نقاشی, خرید, دکوراسیون, شیک, اتاق, لاکچری, باکلاس, قاب, عکس lilit, art, gallery, lilitgallery, lilitartgallery, painting, decoration, decorative, modern, photography,</span”

گالری‌هنری‌لیلیت